وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

توضیح درباره رفرنس های عرفان حلقه

به نام خدا

با سلام و احترام

 • قابلیت جستجو روی مطالب و منابع در وب سایتهای آکادمی طاهری فعال شده است. برای استفاده از آن میتوانید روی علامت ذره بین در بالای صفحه کلیک کنید و کلمه کلیدی مورد نظر را تایپ نمایید تا مطالب مرتبط با آن را به شما نمایش دهد.

این جستجو سراسری است. یعنی وقتی کلمه ای را جستجو میکنید این کلمه در همه منابع مشتمل بر کتابها، ویدیوها یا حتی اطلاعیه ها انجام میشود. با توجه به آیکون و نام نتیجه جستجو، میتوانید نوع محتوا را تشخیص دهید و منبع مورد نظر خود را مشاهده نمایید.
ویدیوی آموزشی نحوه جستجو در منابع آکادمی به زودی در اختیار معرفت پژوهان قرار میگیرد.

 • کتابها در هر سه وب سایت آکادمی بارگذاری شده است. برای دسترسی به کتابها از میز کار یا منوی سه خط سمت راست بالای صفحه، وارد قسمت کتابها شوید. نحوه بارگذاری به صورت کتاب الکترونیکی است، یعنی قابلیت جستجو دارد.
  پس از کلیک روی اسم هر کتاب میتوانید به روشهای زیر از آن استفاده کنید:
  الف- با استفاده از فلشهایی که در بالای صفحه است صفحه به صفحه آن را مطالعه نمایید.
  ب: با استفاده از لینک فصل ها و زیر فصل ها، مطلب مورد نظر را انتخاب نموده و مستقیما همان صفحه را مشاهده نمایید.  (لیست فصلها در موبایل پایین صفحه و در لپ تاپ کنار صفحه نمایش داده میشود)
  لازم به توضیح است کتابها در حال تکمیل است و تعدادی از آنها هنوز تکمیل نشده است. آکادمی طاهری هر هفته نسخه جدید بخش کتابها را آپلود خواهد نمود. در حال حاضر به خاطر اشتیاق معرفت پژوهان نسخه های موجود، در دسترس قرار گرفته تا مورد استفاده قرار گیرد.

 • رفرنس موضوعی

سری اول رفرنسهای ویدیویی ترمهای نظام قدیم در آکادمی، در دسترس قرار گرفته است و به زودی کلیه ویدیوهای آموزشی موجود و دیدارها در آکادمی طاهری در دسترس قرار خواهد گرفت.
برای دسترسی به این رفرنسها از میز کار یا منوی سه خط سمت راست، وارد رفرنس موضوعی شوید.
ذیل هر ویدیو موضوعات آن نوشته شده است. ضمنا این ویدیوها قابلیت جستجو دارد. یعنی برای جستجوی مطلب در ویدیوها، باید از گزینه جستجو (ذره بین بالای صفحه) استفاده نمایید.
برای اینکه جلسات مختلف را به راحتی پیدا کنید باید از لیست موجود در منوی سه خط بالای صفحه استفاده نمایید.
به زودی آموزش مرتبط با نحوه استفاده از رفرنسها در دسترس علاقه مندان قرار میگیرد.

برای دسترسی به رفرنسهای نظام قدیم در تلگرام، به کانال «منابع نظام قدیم عرفان حلقه» به آدرس زیر مراجعه فرمایید. منابع این کانال هم در حال تکمیل است.

https://t.me/ehtvresources

 • منابع صوتی نظام قدیم روی کانال ساندکلود رسمی مجموعه و منابع تصویری روی یوتیوب رسمی مجموعه بارگذاری شده است.
  بنابراین مرجع رسمی فایلهای صوتی و تصویری صرفا وب سایتهای آکادمی، وب سایت مرجع عرفان کیهانی حلقه، یوتیوب رسمی، ساندکلود رسمی و تلویزیون عرفان حلقه است. این منابع در حال تکمیل است و به زودی به کاملترین رفرنس مجموعه تبدیل خواهند شد.
  بنابراین برای جلوگیری از هر گونه سواستفاده معاندین به کلیه معرفت پژوهان تاکید میشود، برای دسترسی به منابع از کانالهای رسمی مجموعه استفاده کنند.
  برای تشخیص کانالهای رسمی نیز، تاکید میشود اپلیکیشن عرفان کیهانی حلقه را نصب نموده و از این طریق به کلیه وب سایتها و منابع رسمی عرفان کیهانی حلقه دسترسی داشته باشند.

 • جهت کسب هرگونه اطلاعات در خصوص رفرنسها با ارائه پیشنهادات و اظهار نظر در صورت تمایل میتوانید از طریق ایمیل support@taheriacademy.com با «آکادمی طاهری» مکاتبه فرمایید.

 

با آرزوی توفیق الهی: محمد علی طاهری
تورنتو: ۲۳/مارچ/۲۰۲۲ مصادف با ۳/فروردین/۱۴۰۱