وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

تشکر و قدردانی بابت اولین گردهمایی تورنتو

 

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

با توجه به برگزاری گردهمایی مورخ ۲۷/مارچ/۲۰۲۲ که بمناسبت تجلیل از برگزارکنندگان ۱۹۳ تجمع اعتراضی در تورنتو و… برای آزادی من در خلال سالهای اسارت اینجانب که همزمان با تلاش ها و مجاهدت های سایر همراهان مکتب عرفان کیهانی حلقه و انسان های آزاد اندیش و فرهیخته در ایران و دیگر نقاط دنیا به عمل آمده بود، بدینوسیله از استقبال با شکوه همراهان و علاقمندان عزیز مکتب عرفان کیهانی حلقه در تورنتو و سایر شهرهای کانادا و کشورهای مختلف که با تحمل مشکلات بسیار زیاد خود را به این گردهمایی رسانیدند، از صمیم قلب تشکر و قدردانی میکنم.

همچنین از ابراز محبت و خوشنودی هزاران همراه خوب و صدیق این مجموعه به همین مناسبت و ارسال پیام های تبریک و همبستگی در خلال این مدت بینهایت ممنون و سپاسگزارم.

 در ضمن از همه عزیزانی که در برگزاری این مراسم به هر نحو ممکن کمک و یاری نمودند تا این مراسم، با شکوه تمام برگزار شود، سپاس قلبی خودم را ابراز و زحمات همگی را ارج می نهم.

برای همه این همراهان گرامی و کلیه افراد دلسوز و امانتدار مجموعه، طلب خیر دارم و دعاگو هستم و بهترین ها را از درگاه خداوند متعال برایشان آرزومندم.

امید است سال جاری آغازی برای پیوندی جدید باشد که در راستای ایجاد وحدتی مستحکم و حرکت بسمت مرکزیتی منسجم، امانتداری به آموزه های مکتب عرفان کیهانی حلقه باشد و مجموعه بتواند جلوی متخلفین، افراد خودنما و سوءاستفاده گر، عوامل مشکوک و کسانیرا که به هر علتی متعهد به رعایت اصول و موازین و آیین نامه های مدون مجموعه نیستند را یا اصلاح و یا از خود دور و تحریم کند و خود را از شر اینگونه عوامل مخرب و سودجو برهاند. در اینجا بازهم خواهشمند است دوستان و یاران، حتما به اطلاعیه هایی که تا کنون صادر شده و یا از این پس صادر میشود، توجه نموده و بدون هرگونه استثنایی مفاد آنرا رعایت و از هرگونه تکروی و انجام فعالیت های خودسرانه خودداری بفرمایند.

با آرزوی توفیق الهی
بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
تورنتو: ۳۱/مارچ/۲۰۲۲ مصادف با ۱۱/فروردین/۱۴۰۱