وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

انتشار شماره ۱۰ ژورنال علمی کازمواینتل به دو زبان فارسی

انتشار شماره ۱۰ ژورنال علمی کازمواینتل به دو زبان فارسی و انگلیسی

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

موضوع انتشار شماره ۱۰ ژورنال علمی کازمواینتل به دو زبان فارسی و انگلیسی

با افتخار، شماره دهم ژورنال علمی کازمواینتل به دو زبان فارسی و انگلیسی را به همه علاقمندان محترم تحقیقات حوزه شعور(ط) در زمینه « شواهد تجربی تاثیرگذاری نرم افزاری میدان های شعوری طاهری و وجود ذهن در سطح سلول» را تقدیم و منتشر نموده است. موضوع مورد مطالعه در آزمایشات انجام شده در این نشریه، رده‌های مختلف سلولی است که تحت تاثیر میدان‌های شعوری(ط)، رفتار متفاوتی در مقایسه با کنترل داشته اند. این تغییر رفتار نشان دهنده‌ی دریافت اطلاعات به دنبال تعامل با میدان‌های شعوری(ط) می باشد و اثبات می کند آنچه که دریافت اطلاعات را توسط سلول امکانپذیر می‌کند، وجود «ذهن سلول» است.

 

لینک نشریه شماره ۱۰ به زبان فارسی در سایت کلاسیک OJS:

journalofcosmointel.com/fa/index.php

لینک این نشریه در سایت «طرح نو ژورنال» با امکان مطالعه به صورت کتابخوان (Flipbook):

journalofcosmointel.com

– جهت دسترسی به نسخه زبان انگلیسی، زبان سایت را تغییر دهید، و به منظور مطالعه نشریات پیشین ژورنال علمی کازمواینتل به بخش «بایگانی‌ها» در نسخه فارسی سایت و «Archives» در نسخه انگلیسی مراجعه فرمایید.

– در صورت داشتن هر گونه سؤال یا تمایل به همکاری، می‌توانید با استفاده از آدرس الکترونیکی زیر، با ما در ارتباط باشید: manager@journalofcosmointel.com

پیوست: با تبریک و ارج نهادن، به اطلاع محترمین می‌رساند که سایر نشریات در زمینه های متنوع به زودی در ژورنال علمی کازمواینتل منتشر می‌گردند.

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه و بنیانگذار دانش ساینسفکت و بنیانگذار تئوری«ذهن سلول» و … :
محمد علی طاهری
تورنتو:۱۶/۰۸/۲۰۲۳ مصادف با ۲۵/مرداد/۱۴۰۲

Loading