وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

کمیته کیهان شناسی شعوری

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

بدینوسیله ضمن اعلام تشکیل«کمیته کیهان شناسی شعوری»، از علاقمندان متخصص در همه شاخه ها و گرایش های مختلف کیهان شناسی و رشته های مرتبط، دعوت به همکاری و عضویت در این کمیته می نماید. داوطلبین میتوانند با ارسال رزومه خود به سایت پژوهشی کازمواینتل اعلام همکاری بنمایند. لازم به ذکر است: در این خصوص بخش ویژه ای در این سایت پژوهشی ارائه خواهد شد که ضمن ارائه مطالب و موضوعات مطرح شده در کیهان شناسی شعوری که شامل صدها نظریه جدید است، اقدام به پاسخگویی به سوالات تخصصی و آموزش این حوزه خواهد نمود.

  برای طرح سوال به منظور کمک به باز شدن موضوعات کیهان شناسی شعوری، که هدف از ارائه  فیلم های مستند این حوزه نیز به همین دلیل و ایحاد این چالش بزرگ بوده است؛ عزیزان متخصص میتوانند سوالات، اشکالات و ایرادات وارده را با ذکر دلایل و انطباق های لازم با کیهان شناسی رایج را به همراه مشخصات و رزومه حرفه ای خود برای کمیته کیهانشناسی شعوری به سایت پژوهشی کازمواینتل ارسال بفرمایند و مطمئن باشند که هیچ سوال، ایراد و انتقاد آنها بدون پاسخ نخواهد ماند(البته سعی میشود تا حد امکان با توجه به وقت حتی به سوالات و انتقادهای افراد غیرحرفه ای هم پاسخ داده شود).

لازم به توضیح است که ممکن است افرادی نیز به علت عدم اشراف به مباحث کیهان شناسی با طرح سوالات غیر تخصصی، وقت اینجانب و کمیته را تلف کنند و سوالات و انتقادهای آنها در عمل ایجاد هیچ چالش مثبتی نیز نکرده و یا هدف این عده صرفا ایجاد بحث و جدل باشد که از حوصله کار و فعالیت ما خارج است، از اینرو، به علت کمبود وقت از پاسخگویی یه این عده معذور هستیم.

در ضمن، بدیهی است از آنجا که سوالات و انتقادها و ایرادات مطرح شده به نام و مشخصات افراد ثبت و ضبط میگردد، از پاسخگویی به افراد فیک و بی هویت نیز معذور می باشیم.

با آرزوی توفیق الهی

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری

تورنتو: ۲۲/نوامبر/۲۰۲۱ مصادف با ۱/آذر/۱۴۰۰