وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه جدید

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

ضمن تشکر و قدردانی از الطاف دوستان عزیز که به هر نحوی از حرکت های وحدت آمیز و عاری از هرگونه انحرافی پشتیبانی کرده اند، همچنین پیام های محبت آمیز ارسال نموده اند. ضمن عذرخواهی مجدد از عدم پاسخگویی به تعداد زیادی از ایمیل های دریافتی، به استحضار میرساند:

 ● سایت شخصی mataheri.com از دو روز دیگر فعال خواهد شد. از اینرو، پیام های لازم به صورت کتبی و… از طریق این سایت به اطلاع همراهان عزیز رسانیده خواهد شد. 

لازم به ذکر است که پیام های اینجانب فقط از طریق این سایت رسمیت خواهد داشت.

در ضمن باز هم فرصت را مغتنم شمرده و مواردی را که بر اساس شکایات دریافتی مورد رسیدگی قرار گرفته به اطلاع می رساند:

  1. افراد بسیار معدودی، چنین وانمود و القاء می کنند که فرادرمانی، تشعشع دفاعی، کنترل های تشعشع منفی و… توسط شخص آنها مورد اسکن و تشخیص قرار میگیرد. شخص خاطی اینگونه ادعا می کند که این قابلیت تشخیص منحصر بفرد اوست که باعث اعمال حلقه و اخذ نتیجه می شود. این القاء کذب بطرق مختلفی از جمله از طریق دریافت عکس شخصی افراد انجام میشود و فرد متخلف وانمود میکند که بادیدن عکس شخصی آنها، بیماری ها، آلودگی ها، طلسم ها و… را دیده و تشخیص داده و آنگاه برای صاحب عکس اقدامات لازم را انجام می دهد. در حالیکه هرنوع اسکنی توسط شعور الهی انجام میشود و افراد در آن کاره ای نیستند و چه با عکس و چه با اسم و … این اسکن انجام میشود و نتیجه آن هیچ ارتباطی به فرد ندارد که بخواهد آنرا به خود منتسب نموده و از این طریق سوء استفاده های مختلفی به عمل آورد. حداقل این سوء استفاده، خود نمایی است که مطمئنا سوء استفاده های دیگری نیز در کنار چنین تخلف آشکاری پنهان شده است. از اینرو، خواهشمندم به محض برخورد با چنین افرادی متوجه قصد و نیت سوء آنها شده و از همراهی با آنها خودداری کنید و جهت تذکر به چنین افرادی (و اخراج احتمالی از مجموعه در صورت ادامه و عدم توجه به تذکرات) به اینجانب اطلاع رسانی نمایید.
  2. همچنین برخی از افراد بسیار معدود، برای شاگردان خود چنین وانمود می کنند که دارای رسالت های خاصی هستند که بدینوسیله به اطلاع میرسانم، چنین ادعاهایی صرفا در جهت خودنمایی و… است و هیچگونه سندیتی ندارد.
  3. طبق اطلاعات دریافتی: برخی از مربیان، شاگردان خود را در جریانات روز عرفان حلقه از جمله صدور اطلاعیه ها قرار نمی دهند. برخی نیز به شاگردان خود میگویند در صورت دیدن کلاس های من و یا خواندن کتابهایم دچار بیرون ریزی های بسیار شدیدی خواهند شد که کنترل آن مشکل خواهد بود و با این شگرد از آگاه شدن آنها نسبت به مسائل روز مجموعه و اطلاعات درست عرفان حلقه جلوگیری به عمل می آورند. از اینرو خواهشمند است اطلاعات روز در اختیار شاگردان مجموعه قرار بگیرد.
  4. به زودی شرایط مربی گری عرفان حلقه اعلام می گردد. از شرایط قطعی منظور شده : مربی به کسی گفته میشود که فقط معرف عرفان حلقه بوده و فقط آنرا تدریس کند و هیچ شاخه و رشته دیگری را در حاشیه تدریس خود نداشته باشد و متعهد باشد که فقط معرف و امانتدار عرفان حلقه باشد(منظور  تدریس حرفه ای معلمان، اساتید و… در دبیرستان ها، دانشگاه ها و… نیست). 

     با آرزوی توفیق الهی

       محمد علی طاهری