وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعات مهم در خصوص سوپر اپلیکیشن مکتب عرفان کیهانی حلقه

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

بدینوسیله در رابطه با نشر اکاذیب برخی از عوامل وابسته به نهادهای امنیتی در خصوص سوپراپلیکیشن مجموعه و ادعای اینکه این اپلیکیشن بمنظور جاسوسی است؛ به اطلاع همگان میرساند:

اولا) سوپر اپلیکیشن عرفان حلقه توسط معروفترین و معتبرترین موسسه بین المللی ارائه دهنده خدمات آموزشی (موسسه مودل) تهیه شده و دارای قرارداد نگهداری سالیانه نیز می باشد. «مودل» ارائه دهنده برنامه های آموزشی تقریبا همه موسسات آموزشی دنیا بوده و آنها را پشتیبانی میکند. همه برنامه های آموزشی مکتب عرفان کیهانی حلقه و نیازهای آموزشی این مجموعه توسط برنامه نویسان حرفه ای این شرکت به آن اضافه شده است. سوپراپلیکیشن عرفان کیهانی حلقه به صورت کامل با وب سایت و نرم افزار مودل همگام بوده و دارای امکانات بسیار گسترده ای است که طی یک الی دو ماه آینده به تدریج راه اندازی و یا به آن اضافه خواهد شد. نرم افزارهای آموزشی هر دو هفته یکبار توسط مودل آپدیت میشوند و اپلیکیشن آن دائما از لحاظ امکانات و مسائل امنیتی به روز میگردد و وجود هرگونه کدهای متفرقه و جاسوسی در آن بطور کامل منتفی است. این موضوع نکته بسیار مهم و ارزشمندی است که کاربران با شنیدن نام «مودل» به راحتی میتوانند به آن اعتماد کنند.

 دوما) همانطور که میدانید، سوپر اپلیکیشن عرفان کیهانی حلقه، در فروشگاههای آپ استور و گوگل پلی در دسترس است. این دو فروشگاه، جزء معتبرترین فروشگاههای اینترنتی هستند و کلیه اپلیکیشن هایی که توسط آنها ارائه میشود، از همه نظر مورد تایید قرار گرفته که آنها را در فروشگاه های خود عرضه میکنند و اعتبار خود را در این رابطه خرج میکنند. زیرا مسئولیت هر گونه مشکلی از جمله ویروسی بودن نرم افزارها به عهده آنهاست.

سوما) لازم به توضیح است همانطور که در فروشگاه های مذکور عنوان شده، اپلیکیشن عرفان کیهانی حلقه هیچ اطلاعات خاصی از کاربر جمع آوری نکرده و صرفا اطلاعات عمومی افراد را جهت ثبت نام دریافت میکند(همان چیزی که در سایت هم موجود است) در آن وجود دارد.

چهارما) سوپر اپلیکیشن عرفان حلقه مستقیما توسط مودل به گوگل و اَپل جهت بررسی های لازم و بارگذاری عرضه شده و آکادمی طاهری هیچگونه نقشی در تهیه و بارگذاری و پشتیبانی آن ندارد.

پنجما) حتی گوگل پلی به خاطر عدم پشتیبانی اندرویدهای پایین تر از ۵، شرکت مودل را مجبور کرده که اپلیکیشن آموزشی خود را برای نسخه ۵.۱ و بالاتر ارائه کند و پشتیبانی از نسخه های قبلی را متوقف کند. از اینرو، این موضوع مهم هم توسط مودل در مورد سوپر اپلیکیشن عرفان حلقه نیز رعایت شده و روی اندروید ۵ به بالا قابل نصب است. در نتیجه، نصب این اپلیکیشن روی نسخه های اندروید پایینتر امکان پذیر نیست تا گوگل بتواند آنرا پشتیبانی کند.

بنابراین: مادامی که سوپر اپلیکیشن عرفان حلقه را از گوگل پلی یا آپ استور دانلود میکنید، این کار را میتوانید با خیال راحت انجام دهید و تضمین کننده صحت آن گوگل و اَپل هستند و مسئولیت امن بودن آن نیز به عهده آنهاست و شما در واقع به اعتبار آنها از این سوپراپلیکیشن استفاده میکنید و نه به اعتبار صاحب اَپلیکیشن.

توصیه-۱: بهتر است برای حفظ مسائل امنیتی از نصب اپلیکیشن از منابع نامطمئن یا گروههای تلگرامی خودداری فرمایید. در ضمن بدیهی است که اپلیکیشن عرفان حلقه در فروشگاه بازار وجود ندارد. مطلع شدیم که برخی از کاربران دنبال نصب اپلیکیشن عرفان حلقه از این فروشگاه هستند.

توصیه-۲: توجه داشته باشید که به محض اعلام وجود نسخه جدید اپلیکیشن، آن را به روز رسانی نمایید.

 آموزش چند منظوره در عرفان حلقه به خاطر رفع نیازهای معرفت پژوهان آکادمی:
مخاطبین عرفان کیهانی حلقه بسیار متنوع هستند و طیف وسیعی از افراد در بازه های سنی مختلف با مدارک تحصیلی مختلف و سطح آشنایی های مختلف با مسائل IT جز مخاطبین این عرفان هستند.
در حال حاضر به دلیل شرایط موجود، اطلاعات و آموزشهای عرفان حلقه در بستر وب ارائه میشود و عملا آکادمی طاهری ناگزیر به آموزش و پشتیبانی بسیاری از افراد در زمینه
IT نیز بوده است تا بتوانیم طیف گسترده ای از مخاطبین که با مطالب IT آشنایی کافی ندارند را نیز پوشش دهیم.

در آینده نیز آکادمی طاهری با تمام توان در جهت رفع نیازهای آموزشی افراد در زمینه های مورد نیاز تلاش خواهد نمود. بجاست که همراهان گرامی نیز در جهت رفع اشکال و یادگیری علوم مرتبط که پیش نیاز گذراندن دوره های الکترونیکی است، کوشا باشند و فیلم های آموزشی منتشر شده را با دقت ملاحظه فرمایند تا بتوانند از آموزشهای عرفان کیهانی حلقه به درستی برخوردار شوند.

توصیه: همراهان گرامی مطمئن باشند که در تهیه امکانات آموزشی و انتخاب کانالهای اطلاع رسانی از مشاورین حرفه ای استفاده شده و لازم است کلیه همراهانی که اطلاعات کافی در زمینه های آی تی دارند نسبت به آموزش و رفع اشکال همراهان خود در خصوص استفاده از امکانات و صفحه های معرفی شده در سوپر اپلیکیشن کوشا باشند.

مشاهده ویدیوهای آموزشی در اپلیکیشن:
معرفت پژوهان داخل ایران برای مشاهده ویدیوهای آکادمی(نظام جدید و نظام قدیم) نیاز به استفاده از فیلتر شکن دارند. در صورتیکه فیلتر شکن خود را روشن نکنند، فیلمهای آکادمی برای آنها نمایش داده نمی شود. بنابراین در صورتیکه در اکادمی نظام قدیم با پیام خطا در مورد ویدیوها مواجه شدید، فیلتر شکن خود را چک کنید. عدم نمایش فیلم ها صرفا به قطعی اینترنت یا قطعی فیلتر شکن وابسته است و ارتباطی با مدل گوشی یا نسخه اندروید ندارد.

 دسترسی به ویدیوهای نظام قدیم:
از طریق چندین گزینه در سوپر اپلیکیشن می توانید به ویدیوهای نظام قدیم دسترسی داشته باشید.
۱- یوتیوب ۲- تلویزیون ۳- رادیو ۴- وب سایت نظام قدیم ۵- اپلیکیشن نظام قدیم(مختص دانشجویان) ۶- کانال تلگرامی منابع نظام قدیم که از طریق سایت نظام قدیم نیز معرفی شده است( در ضمن به زودی کلیه فیلم های مربوط به دهه ۸۰ اعم از کلاس ها، سخنرانیها، جلسات و…(شامل حدود ۲ ترابایت ویدئو) در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

 بسترهای ارائه اطلاعات در مجموعه عرفان کیهانی:
در سوپر اپلیکیشن عرفان کیهانی حلقه در حال حاضر، تعداد ۸ وب سایت رسمی و ۷ کانال و صفحه در شبکه های اجتماعی، همچینین تلویزیون و رادیو عرفان حلقه معرفی شده است.

هر کدام از این ۸  وب سایت رسمی، یکی از زمینه های کاری مجموعه عرفان حلقه را پوشش می دهند و شرح وظیفه خاص خود را دارند.

به صورت ویژه، اطلاع رسانی های مختلف اعم از اطلاعیه ها، لایوها و… در ۷ کانال و صفحه رسمی  در شبکه های اجتماعی انجام می شود. هدف از انتشار اخبار و اطلاعیه ها و منابع در ابزارهای مختلف آنست که به سرعت در دسترس کل همراهان مجموعه قرار گیرد و کلیه فعالیت ها را پوشش دهد.

لازم به ذکر است، از هر یک از شبکه های اجتماعی مرسوم، استفاده ویژه ای می شود و با توجه به اینکه مجموعه عرفان کیهانی حلقه هم یک مجموعه در سطح جهانی و با گستره مخاطبین زیادی ست؛ براساس نیاز خود از این ابزارها استفاده می کند.

این تشکیلات برای رفع نیازهای مجموعه عرفان حلقه و مخاطبان آن بسیار جامع و کافیست و از کلیه مخاطبین و همراهان این مجموعه درخواست می شود، ضمن نصب سوپر اپلیکیشن عرفان حلقه، اطلاعات مورد نیاز خود در هر یک از زمینه های کاری مجموعه را صرفا از همین ۱۷  ابزار رسمی(در حال حاضر) دریافت کنند.

این تشکیلات مطابق استانداردهای روز دنیا و براساس نیازهای مجموعه طراحی شده و کلیه همراهان گرامی را از هر نظر با منابع و رفرنس های معتبر و کامل و کافی و دست کاری نشده، پوشش خواهند داد و بعد از راه اندازی کامل، تقریبا هیچ امکانی نیست که در این اَپ وجود نداشته باشد.

بنابراین، بدینوسیله در خواست شروع حرکت جمعی در جهت دسترسی به یک منبع اطلاعات و رفرنس های درست و موثق و استفاده از آن و به اشتراک گذاری این منبع مطمئن را به مجموعه یزرگ عرفان کیهانی حلقه تقدیم نموده و انتظار دارم کلیه دوستان و همراهان و همدلان محترم از آن استقبال کنند.

در ضمن عزیزانی که هر گونه منبع و رفرنسی در اختیار دارند با نیت به اشتراک گذاری آن با دیگران، در این امر خیر پیشقدم شوند و پس از راه اندازی مقدماتی بانک اطلاعات نسبت به این اشتراک گذاری با ما هماهنگ و همراه شوند. زیرا در حال حاضر بزرگترین مشکل مجموعه وجود منابع ناموثق است که در خلال بیش از ده سال گذشته وارد منابع عرفان حلقه شده که به همین دلیل لازم است که بنده بطور مداوم، پاسخ استعلام های مختلفی را که از این منابع به عمل می آید، بدهم که این یکی از موضوعات بسیار وقتگیر و معضلات بزرگ مجموعه بوده است.

 با آرزوی توفیق الهی
بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
۲۲/ژانویه/۲۰۲۲ مصادف با ۲/بهمن/۱۴۰۰