وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

استفاده از واکسن

به نام خدا
در رابطه با استفاده از واکسن، بدیهی است که ما هیچگونه مداخله‌ای در امر درمان نداریم و نخواهیم داشت.
تزریق واکسن تابع قوانین وزارت بهداشت هر کشوری می‌باشد. ما تحقیقات ارزشمندی در خصوص کرونا انجام داده‌ایم که منتشر خواهد شد. در این خصوص تجارب میدانی زیادی هم کسب شده، اما قبول مسئولیت عدم استفاده از واکسن از عهده ما ساقط می‌باشد.
بنده شخصا در تورنتو تاکنون با وجودی که مدت‌هاست از اعلام گروه سنی من گذشته، هنوز واکسن استفاده نکرده‌ام و فکر می‌کنم آخرین نفری باشم که به اجبار مبادرت به تزریق واکسن کنم. اما، این دلیل نمی‌شود که به دیگران چنین توصیه‌ای داشته باشم.

هر کسی مختار به تصمیم‌گیری در این مورد است،اما وقتی که واکسیناسیون اجباری باشد، راه چاره دیگری باقی نمی‌ماند. ضمن اینکه، دیگر هم تاثیری ندارد زیرا با استفاده از واکسن، ویروس‌ها هم برای ارتقاء به سطح بالاتری از هوشمندی استارت را زده‌اند و به زودی ورژن‌های خیلی خطرناک‌تری از ویروس‌های فعلی پا به عرصه می‌گذارند و به احتمال خیلی زیاد قرنطینه‌های خیلی سخت‌تر و طولانی‌تری در پیش خواهد بود.
در نتیجه، مشکلات اقتصادی و مخصوصا تغذیه مردم در راه می‌باشد که لازم است برای آنها از هم‌اکنون چاره‌اندیشی شده و در دستور کار مدیریت بحران قرار بگیرد و چاره‌اندیشی‌های خاصی در مورد آن به عمل بیاید. انسان‌ها نیز باید قبل از اینکه احساس کنند غافلگیر شده‌اند، برای ورود به عرصه جدید زندگی آماده شوند.
«زندگی آینده متعلق به انسان‌های فهیم و ضدضربه است».

با آرزوی توفیق الهی
محمدعلی طاهری
۱ خرداد ۱۴۰۰

Loading