وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اعلام «کلاس بی کلاسی» عام رایگان در سطح دنیا (فاز اول: نظام قدیم)

به نام خدا

 اعلام «کلاس بی کلاسی» عام رایگان در سطح دنیا

فاز اول: نظام قدیم

الف) نحوه استفاده علاقمندان از پکیج کامل آموزشی (خودآموز) نظام قدیم منطبق با شرایط «کلاس بی کلاسی» رایگان از طریق امکانات آموزشی آکادمی طاهری و…
بمنظور ایجاد پکیج کامل آموزشی خودآموز منطبق با دوره «کلاس بی کلاسی»، آکادمی طاهری اقدام به راه اندازی بخش جدیدی با نام رفرنس کامل آموزشی نظام قدیم رایگان هم از طریق ثبت نام و گذرانیدن سیستماتیک دوره‌ها و هم بدون نیاز به ثبت نام نموده است.
این بخش در وب سایت های آکادمی نظام قدیم ایران:

https://elementary.erfanhalghehacademy.com

 و هم در نظام قدیم خارج:

https://taheriacademy.com

از طریق بنر بزرگ صفحه اول در دسترس است.
همچنین این رفرنس، با لینک مستقیم زیر نیز در دسترس است:

ref.taheriacademy

1- نحوه گذراندن دوره نظام قدیم بدون نیاز به مربی: (بسیار مهم)
در این پکیج کامل آموزشی، نحوه گذراندن دوره نظام قدیم رایگان بصورت کامل آورده شده است. به این منظور میتوانید به منوی درسنامه و توضیحات مراجعه فرمایید
(در اطلاعیه های بعدی این مورد نیز به اطلاع رسانیده میشود).
لطفا قبل از شروع دوره نظام قدیم این بخش و تمام صفحات آنرا بصورت کامل مطالعه فرمایید. کلیه نکات، ترتیب مشاهده ویدیوها، نحوه تفویض حلقه و… در این دو بخش بصورت کامل آمده است.

۲- مرجع کامل دوره‌های نظام قدیم:
نسخه‌های متعدد از تمامی ترم‌ها بصورت صوتی، تصویری، آنلاین و قابل دانلود در این پکیج آمده که هرکس به تناسب سلیقه و شرایط اینترنت خود بتواند از آنها استفاده نماید.
جزوه ترم‌های نظام قدیم نیز از همین بخش قابل دسترسی است. درحال حاضر جزوه ترم یک بارگذاری شده و بقیه جزوه ها  هم به ترتیب در حال بارگذاری میباشند
(در واقع همه جزوه‌ها در اختیار قرار داده میشود).

۳- معارفه فرادرمانی و عرفان حلقه:
بخش دیگری با نام معارفۀ عرفان حلقه هم در این پکیج آموزشی آورده شده که برای دوستانی که مایل هستند دوره نظام قدیم را برای یک معرفت پژوه جدید معرفی کنند، قابل استفاده است و میتوانند لینک این صفحه را که مشتمل بر تمامی جلسات معارفه است به شخص مورد نظر ارسال کنند.

۴- پلتفرم‌های ارائه دروس نظام قدیم:
آکادمی طاهری به کلیه پلتفرم‌هایی که منابع آموزشی نظام قدیم در آن ارائه میشوند، متصل است و در همه جای آن، آدرس‌ها و لینک‌ها قرار دارند که هر زمان به تناسب وقت و سلیقه خود میتوانید از هر یک از آنها استفاده کنید و در منوی جداگانه ای به همین نام نیز در پکیج آموزشی آورده شده است.

۵- بخش رفرنس نشریات:
کلیه کتابها، مجلات، مقاله ها و… در این بخش آورده شده و میتوانید از آنها استفاده کنید.

۶- مصاحبه ها و دیدارها:
کلیه مصاحبه ها و دیدارها و… در این بخش به صورت آنلاین قابل دانلود در دسترس است.

ب) سوالات متداول:
توضیحات لازم و سوالات پرتکرار معرفت پژوهان به همراه پاسخ آنها نیز بزودی در این بخش بارگذاری میشود. در اینجا بطور مختصر توضیحات مقدماتی در چند مورد ارائه میشود:

– تعریف مختصر «کلاس بی کلاسی»: کلاس بی کلاسی اشاره به مرحله ای در مکتب عرفان کیهانی حلقه می باشد که بصورت رایگان در اختیار عموم انسانها قرار میگیرد. در این مرحله همه میتوانند خود به تنهایی آموزش دیده و از طریق ذهن جمعی و روح جمعی مورد تفویض حلقه‌های رحمانیت الهی قرار بگیرند. بنابراین، دیگر نیازی به تفویض حلقه‌های اعلام شده از طریق استاد (بنیانگذار عرفان حلقه) و یا مربیان (کاربران عرفان حلقه) نیست (البته قابل انجام است و مشکلی ندارد ولی به آن اصلا نیازی نیست و باید حتما افراد را به این سمت هدایت نمود). اما در این رابطه لازم است، افراد معرفت پژوه مباحث عرفان حلقه نظری و اطلاعات مربوط به حلقه ها را دریافت کنند و با مفاهیم و دروس و دوره های عرفان حلقه آشنا شوند تا بتوانند به طریق درست و صحیح از آن بهره برداری کنند. زیرا عدم استفاده صحیح و ارتکاب تخلفات نسبت به آموزه های این مکتب، میتواند بازتاب منفی برای فرد خاطی داشته باشد. به همین منظور در ابتدای ورود به عرفان حلقه و استفاده از آن حتما از افراد امضای مجازی سوگندنامه گرفته میشود و این موضوع به کاربر تفهیم میشود. در نتیجه هرگونه مسئولیتی از گردن اینجانب بعنوان بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه برداشته شده است (همچنان نیز که تا کنون روال اخذ سوگندنامه همواره برقرار بوده است).

نقش مربیان «مکتب عرفان کیهانی حلقه» در مرحله «کلاس بی کلاسی»: با توجه به اینکه از این پس نیازی به تفویض حلقه‌ها از سوی مربیان نیست و افراد میتوانند شخصا از طریف ذهن جمعی و روح جمعی حلقه ها را دریافت و مورد آزمایش و بهره برداری قرار دهند، بنابراین، نقش مربیان در این مرحله، صرفا ارائه خدمات در بخش آموزش دروس و عرفان حلقه نظری برای آن دسته از افراد که مایل نیستند به هر دلیلی بصورت خودآموز دروس و دوره‌های «مکتب عرفان کیهانی حلقه» را دنبال کنند و یا امکان آنرا ندارند، میباشد. با توضیحات فوق، مربیان نیز میتوانند نسبت به برگزاری «کلاس بی کلاسی» برای گروه های مختلف مطابق با شرایط جدید و درسنامه های مربوطه اقدام کنند. بدیهی است که این مربیان محترم در قبال فراهم کردن امکانات آموزشی و وقت و ساعاتی که برای آموزش دروس صرف میکنند، میتوانند حق التدریس خود را از متقاضی گذرانیدن دوره‌های آموزشی «مکتب عرفان کیهانی حلقه» دریافت کنند (لازم به ذکر و توجه است که آموزه های این مکتب کاملا رایگان میباشد و مربی فقط از بابت زمان صرف شده و فراهم کردن امکانات آموزشی، حق التدریس خود را دریافت میکند و نه از بابت عرفان حلقه که کاملا رایگان میباشد). در ضمن در این مرحله مربیان به افراد آموزش میدهند که خودشان از طریق ذهن جمعی و روح جمعی حلقه ها را دریافت و به مورد آزمایش و بهره برداری قرار بدهند.

نقش افراد «همراه» با «مکتب عرفان کیهانی حلقه» در مرحله «کلاس بی کلاسی» : دوستان و عزیزان «همراه» در این مرحله و موقعیت حساس و کم نظیر آن نقش معرفی «کلاس بی کلاسی» و قابلیتهای جالب و بی نظیر معرفت پژوهی از این طریق و نحوۀ استفاده از امکانات رایگان آکادمی طاهری را به افراد و آحاد مختلف مردم در همه جای دنیا را به عهده گرفته و انتظار میرود در این راه نهایت تلاش و همکاری خود را به عمل بیاورند و در این امر خیر گسترده، همه کوشش خود را مبذول بفرمایند.

ادامه دارد.

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمدعلی طاهری
تورنتو: ۲۸/ژانویه/۲۰۲۳ مصادف با ۸/بهمن/۱۴۰۱

 

Loading