وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

نحوه استفاده از آکادمی طاهری در طرح آموزش عام رایگان جهانی (فعلا نظام قدیم)

 

به نام خدا

 نحوه استفاده از آکادمی طاهری در طرح آموزش عام رایگان جهانی (فعلا نظام قدیم)

همانطوریکه در اطلاعیه قبلی به اطلاع رسید، گذراندن دوره های نظام قدیم از طریق تمامی شبکه های اجتماعی که در اپلیکیشن و در صفحه اول سایت نظام قدیم اطلاع رسانی شده، امکان پذیر است و دریافت حلقه ها و حفاظ آنها، از طریق ذهن جمعی (روح جمعی) و بدون نیاز به مربی و حضور در کلاس مستقلا  انجام خواهد شد.

جهت سهولت گذراندن دوره ها به صورت خودآموز و بهره مندی معرفت پژوهان از امکانات سیستماتیک در آکادمی طاهری امکان ساخت اکانت به صورت رایگان و ثبت نام توسط خود معرفت پژوه فراهم شده است. از اینرو، به کلیه علاقمندانی که مایل هستند، به صورت اصولی و آکادمیک دوره نظام قدیم را بگذرانند توصیه میشود دوره را از طریق ثبت نام در آکادمی طاهری شروع و به اتمام برسانند تا کلیه اطلاعات در مورد نحوه گذراندن دوره و تعاریف و ملزومات و همچنین کتابها و جزوات و راهنمایی ها به صورت یک جا در دسترس آنها باشد و همچنین امکان جستجو در کلیه کتابها و بقیه منابع را داشته باشند و بتوانند مطالعات خود را جهت سهولت و تضمین گذراندن دوره ها به شکل درست به صورت کامل پیگیری نمایند. در ضمن آکادمی طاهری به کلیه شبکه های اجتماعی متصل است و از آن طریق امکان مشاهده تمامی منابع از یوتیوب و ساندکلود و… وجود دارد.

توجه داشته باشید که پس از ثبت نام به صورت رایگان، به محض ورود به آکادمی طاهری، از طریق میزکار خود به بخش راهنمای شروع نظام قدیم میتوانید وارد شوید تا از این طریق در جریان نحوه گذراندن دوره نظام قدیم و دستورالعملها و لینک منابع قرار گیرید.

درضمن طی دوره های نظام قدیم بصورت عام رایگان از همان ترتیب برنامه ریزی شده تبعیت میکند که جدول برنامه آن در اختیار معرفت پژوه قرار خواهد گرفت. نحوه ثبت نام رایگان و گذراندن دوره از طریق آکادمی متعاقبا به صورت کامل اعلام خواهد شد.

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
تورنتو: ۱۶/ژانویه/۲۰۲۳ مصادف با ۲۶/دی/۱۴۰۱

Loading