وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

در مورد صدور مدارک نظام قدیم

به نام خدا

قابل توجه معرفت پژوهان نظام قدیم داخل ایران

 با توجه به راه اندازی سایت نظام قدیم عرفان کیهانی حلقه به آدرس:
elementary.erfanhalghehacademy.com
برای کلیه کسانی که در دوره نظام قدیم یا برای دریافت حداقل یکی از مدارک نظام قدیم ثبت نام نموده اند، در این سایت نام کاربری ایجاد شده است. همه این افراد میتوانند با استفاده از نام کاربری خود از امکانات این سایت که در حال تکمیل است، استفاده نمایند.

برای دسترسی به آکادمی نظام قدیم میتوانید از گزینه آکادمی در اپلیکیشن وارد شوید و یا آدرس elementary.erfanhalghehacademy.com را در مرورگر خود تایپ کنید.

توجه: مدارک کلیه همراهانی که برای دریافت مدارک نظام قدیم ثبت نام کرده اند ظرف دو روز آینده ارسال خواهد شد. با توجه به اینکه فرمت مدارک تغییر کوچکی داشته است، برای تمام کسانی که قبلا این مدارک را دریافت کرده اند هم مجددا  ارسال می شود که با این ترتیب، فرمت مدارک ارسالی دوم «صحیح» است.

بنابراین: کلیه ثبت نام کنندگان (که تا ۲ هفته قبل ثبت نام کرده اند) منتظر دریافت مدارک خود باشند و ایمیل خود را چک کنند. سایر افرادی نیز که اخیرا ثبت نام کرده اند، متعاقبا مدارک خود را دریافت خواهند کرد و پس از آن صدور مدارک به صورت خودکار به روز خواهد شد.

 نکته مهم(۱): فایل مدارک صادره افراد در سایت نیز موجود است که در هر زمانی افراد میتوانند با ورود به سایت مدارک  خود را مشاهده یا دانلود نمایند.

هر گواهینامه توسط بارکد (QR Code) یا کد گواهینامه مندرج در آن قابل استعلام میباشد. وقتی QR کد گواهینامه اسکن شود، لینک تایید گواهینامه نمایش داده میشود. با زدن روی لینک میتوان صحت یا عدم صحت آن را بررسی نمود. در صورتیکه گواهینامه معتبر باشد، مورد تائید قرار گرفته و کلمه verified» نمایش داده میشود.

بنابراین: از این پس جهت استعلام گذرانیدن دوره های نظام قدیم و نظام جدید(در حال حاضر) و تایید مربیگری عرفان حلقه نظام قدیم (در حال حاضر) و مربیگری نظام جدید(در آینده) نیاز به هیچگونه مکاتبه ای با آکادمی نیست و تنها کافیست گواهینامه های خود را به مراکز مربوطه ارسال فرمایید. آنها میتوانند با استفاده از QR Code مدارک را از وب سایت آکادمی استعلام نمایند.

– رفع اشکالات:

کلیه معرفت پژوهانی که در دوره های نظام قدیم یا برای دریافت مدارک دوره ها ثبت نام کرده اند، اما ایمیل نام کاربری جدید از سایت نظام قدیم را دریافت نکرده اند، ممکن است ایمیل آنها در لیست معتمد اشتباه تایپی داشته باشد و ایمیل آنها برگشت خورده باشد. در اینصورت لطفا به معتمد خود مراجعه کنند.

الف: اگر آدرس ایمیل اشتباه بوده، لازم است معرفت پژوه با ایمیل صحیح خود با support@taheriacademy.com مکاتبه نماید و آدرس ایمیل اشتباه را اعلام نماید تا تصحیح شود.
اگر هرنوع اشکال دیگری وجود داشته باشد، لازم است مجددا، مشخصات فرد توسط معتمد به مرکزیت ارسال شود.

   ب: اگر معرفت پژوه ایمیل ورود به سایت جدید را دریافت کرده، اما یک یا چند مدرک خود را دریافت نکرده، لازم است مجددا اطلاعات این شخص به همراه لیست مدارکی که دریافت نکرده، با اکسل به مرکزیت ارسال شود.

ج: در صورتیکه نام و نام خانوادگی اشتباه تایپی دارد(بعضی اشخاص با نام مستعار ثبت نام کرده اند و یا نام آنها در اکسل اشتباه وارد شده است) معرفت پژوه بایستی با ایمیلی که با آن در سایت نظام قدیم ثبت نام نموده، با support@taheriacademy.com مکاتبه نماید. لازم به ذکر است که رایانه مرکزی هیچگونه دخل و تصرفی در مشخصات ارسالی نداشته و مشخصات عینا در مدارک کپی شده و هیچگونه اشتباهی از جانب آکادمی صورت نگرفته است.

 نکته مهم(۲):

هر شخص در آکادمی با ایمیل خود شناسایی میشود. بنابراین، به هیچ عنوان درخواست هایی که معرفت پژوه با ایمیل دیگری ارسال کند، ترتیب اثر داده نمیشود (زیرا سیستم کاملا خودکار است). پس توجه داشته باشید که از کدام ایمیل با ساپورت آکادمی مکاتبه مینمایید.

 با آرزوی توفیق الهی
بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
تورنتو: ۲۸/ژانویه/۲۰۲۲ مصادف با ۸/بهمن/۱۴۰۰