وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

راهنمای معتمدین برای نظام قدیم داخل ایران

به نام خدا

نکات مهم راجع به مدارک نظام قدیم:

  • برای کلیه کسانی که در دوره نظام قدیم یا برای دریافت حداقل یکی از مدارک نظام قدیم ثبت نام نموده اند، در سایت نظام قدیم نام کاربری ایجاد شده است. همه این افراد میتوانند با استفاده از نام کاربری خود از امکانات این سایت که در حال تکمیل است، استفاده نمایند.

  • برای دسترسی به آکادمی نظام قدیم میتوانید از گزینه آکادمی در اپلیکیشن وارد شوید و یا آدرس elementary.erfanhalghehacademy.com را در مرورگر خود تایپ کنید.

  • با توجه به اینکه فرمت مدارک تغییر کوچکی داشته است، برای کلیه افراد مجددا مدرک صادر شده که میتوانند از طریق سایت آخرین نسخه مدرک خود را دانلود نمایند (این امکان همواره در اختیار افراد می باشد که در هر زمانی که مایل باشند، مدارک خود را دانلود کنند).

  • با توجه به اینکه فایل مدارک قابل دانلود شدن از روی سایت مربوطه می باشد؛ بنابراین از این پس فایل مدارک برای افراد ایمیل نمی شود و هر شخص حدود یک ماه پس از ثبت نام مدرک، با دریافت یک ایمیل، نام کاربری خود را دریافت میکند که متعاقبا با مراجعه به سایت نظام قدیم، میتواند مدارک درخواستی خود را دانلود نماید.

نحوه رفع اشکال مدارک صادره قبلی (نظام قدیم)
۱-هر کس برای مدارک نظام قدیم ثبت نام کرده باشد لزوما بایستی ایمیل نام کاربری جدید دریافت کرده باشد (پس از حدود یکماه از تاریخ ثبت نام).

اگر شخصی ایمیل نام کاربری جدید دریافت نکرده است:
الف- در ابتدا لازم است آدرس ایمیل شخص چک شود و مشخص شود که آیا به این ایمیل دسترسی دارد و آدرس ایمیل آیا صحیح می باشد؟

اگر آدرس ایمیل اشتباه است  یا به ایمیل قبلی دسترسی نداشته باشد: لازم است با ایمیل صحیح خود به support@taheriacademy.com مکاتبه نموده و آدرس ایمیل اشتباه خود را در لیست اکسل اعلام کند تا مشکل برطرف شود.

ب- اگر آدرس ایمیل صحیح است، در آنصورت کلیه قسمتهای ایمیل خود را چک کند. در صورتیکه ایمیل نام کاریری دریافت نشده بود، یکبار دیگر هم مشخصات در اکسل جدید ارسال گردد (توسط معتمد).

پ: اگر معرفت پژوه ایمیل ورود به سایت جدید را دریافت کرده، اما در سایت تعداد مدارک ناقص می باشد، لیست مدارک جا افتاده از طریق اکسل مجددا ارسال شود(توسط معتمد).

ت: در صورتیکه نام و نام خانوادگی اشتباه تایپی دارد (بعضی اشخاص با نام مستعار ثبت نام کرده و یا نام آنها در اکسل اشتباه وارد شده است) معرفت پژوه بایستی با ایمیلی که با آن در سایت نظام قدیم ثبت نام نموده، با support@taheriacademy.com مکاتبه نماید. لازم به ذکر است که رایانه مرکزی هیچگونه دخل و تصرفی در مشخصات ارسالی نداشته و مشخصات عینا در مدارک کپی شده و هیچگونه اشتباهی از جانب آکادمی صورت نگرفته است.

نحوه پرکردن فایلهای اکسل برای مدارک جدید:
مشخصات معرفت پژوهان در اکسل وارد و زیر عنوان مدرک نوشته میشود: ب
لطفا از به کاربردن علائم دیگر خودداری کنید.

با آرزوی توفیق الهی
بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
تورنتو: ۳/فوریه/۲۰۲۲ مصادف با ۱۴/بهمن/۱۴۰۰