وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

باز شدن تعداد دفعات دیدن ویدیوها در آکادمی طاهری

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر.

احتراما به استحضار میرساند:

  • با توجه به افزایش امکانات آموزشی آکادمی طاهری، از این پس هیچگونه محدودیتی در تعداد دفعات دیدن ویدیو های آموزشی وجود ندارد و افراد از طریق سوپراپلیکیشن آکادمی طاهری به هر تعداد دفعات و بدون هیچگونه محدودیتی میتوانند ویدیوهای آموزشی را مشاهده بفرمایند.

در اینجا خواهشمند است، دوستان عزیز از پخش ویدیوهای آموزشی آکادمی از هر طریقی که راه را برای دخل و تصرف های بیجا و مغرضانه باز می کند، اکیدا خودداری بفرمایند و به افرادی نیز که این مورد حساس را مراعات نمیکنند، این موضوع را یادآوری نموده تا از این کار اجتناب کنند و به معرفت پژوهان مجموعه اجازه دهند تا به فیلمهای ارجینال و دستکاری نشده، دسترسی داشته باشند. به همراهان عزیز مجموعه هم توصیه میگردد، سعی کنند فیلم های آموزشی را فقط از طریق اپلیکیشن مجموعه دنبال کنند تا از این بابت، اطمینان خاطر داشته باشند.

  • در ضمن سیستم ارسال نوتیفیکیشن روی اپلیکیشن موبایل آکادمی نیز راه اندازی شده و اطلاعیه های آکادمی از جمله بارگذاری دروس جدید و مطالب مرتبط با آکادمی از طریق نوتیفیکیشن روی اپلیکیشن آکادمی ارسال خواهد شد. به این صورت که اگر معرفت پژوه، اپلیکیشن عرفان حلقه را نصب نماید و از طریق آن در آکادمی طاهری (بین الملل یا نظام جدید یا نظام قدیم) وارد شود (لاگین کند)، کلیه اطلاعیه های آکادمی را روی موبایل خود دریافت خواهد کرد. همچنین، اطلاعیه ها از طریق ایمیل نیز به افراد ارسال خواهد شد.

  • از این پس کلیه معرفت پژوهان ساکن خارج از ایران لازم است از طریق سایت taheriacademy.com به اکادمی طاهری وارد شوند و سایت قبلی از رده خارج شده است.

با آرزوی توفیق الهی
بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری|
تورنتو: ۱۴/می/۲۰۲۲ مصادف با ۲۴/اردیبهشت/۱۴۰۱

Loading