وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه ۶

بسم الله الرحمن الرحیم

پیامبر اکرم(ص) می فرمودند که “ای مردم! بگویید «لا اله الا الله» تا رستگار شوید” و ابولهب در حالی که ایشان را دنبال می کرد و به سمت آن حضرت سنگ پرتاب می کرد، می گفت: ای مردم! از او تبعیت نکنید؛ زیرا دروغگو است. (بحارالأنوار ج : ۱۸ ص : ۲۰۲)

علی رغم آن که رسول اکرم(ص) برای گوینده «لا اله الا الله»، رستگاری را ضمانت می کنند، متأسفانه ابولهب های زمان در حالی که خود را معرف و مبلغ دین و شریعت و میزان تشخیص حق از باطل می دانند، همچنان در عمل، منکر گفتار نبی اکرم(ص) هستند. از این رو، باری دیگر، اعلام می گردد اینجانب، مسلمان و شیعه ایرانی، دوست دار اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و از راه و اندیشه مشرکان و مخالفان ایشان بری هستم و نمی دانم طراحان فتنه و آشوب، باز با افکار پوسیده خود، چه در سر می پرورانند که با فراموشی نسبت به این که چندی پیش، مرا مبلغ مسیحیت، بهائیت و … معرفی کردند و شیطان پرست خواندند، بدون ارائه هرگونه دلیل و برهان این بار مرا کابالیست نامیده اند.

اینان که در شرایط حساس کنونی، با تهمت و افترا، نشر اکاذیب و ایجاد بلوا، قصد ایجاد آشفتگی و سلب امنیت خاطر مردم را دارند، در حالی که مقام معظم رهبری، همواره بر ارتقاء سطح تحقیقات و پژوهش های علمی تأکید می فرمایند و در شرایطی که انجام تحقیقات و پژوهش های علمی درباره «فرادرمانی و سایمنتولوژی» می تواند باعث کسب حیثیت و آبرو برای ایران اسلامی و کمک به بیماران شود، با تلاش در جهت صدور دستورالعمل ها و بخش نامه هایی مشکوک به منظور جلوگیری از پژوهش درباره این دو رشته طب مکمل ایرانی، مقاومتی غیر عادی و غیر منطقی نشان می دهند و با انجام این کار علمی مخالفت می کنند. اما اینجانب، همچنان ضمن صبوری نسبت به اینگونه اعمال غیر اخلاقی، قضاوت را به خدا و آنانی که از نزدیک با فعالیت های مربوط به این دو طب مکمل آشنایی دارند، می سپارم.

محمد علی طاهری
۱۲ آبان ۱۳۸۹