وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

 1. با توجه به غرور کاذبی که تعداد معدودی از مربیان عرفان حلقه در خلال سالیان گذشته غیاب اینجانب به آن دچار گشته و قابلیت های اجرایی حلقه های رحمانیت عام الهی را به حساب استادی خود گذاشته اند؛ این عده با پیش آمدن بحث آپدیت و به روز شدن و ادامه مباحث ناقص عرفان حلقه، وجهه ادعای استادی خود را (که از اساس نیز کاذب بوده) در حال حاضر در خطر می بینند، اقدام به ایجاد شک و شبهه در خصوص اصالت اطلاعیه ها و در نتیجه مبادرت برخی افراد خیلی معدود به گیر دادن به وجود بعضی از اشکالات فنی در حذف برخی از لایه های لوگوی سایت و پیدا کردن چند تا عدد ۹ که بتوانند با معکوس کردن آنها به عدد ۶ برسند و جمع کردن اعدادی مانند ۱+۸ که نتیجه آن بشود ۹ و بازهم آنرا معکوس نموده و تبدیل کردن آن باز هم به عدد ۶ که بلکه هر طور شده سه تا عدد ۶ را ردیف کنند و… انجام تلاش های مذبوحانه و بچگانه دیگری در حفظ عنوان استادی کاذب خود و…، به اطلاع میرساند:
  در صورتیکه حلقه ها از این افراد گرفته شود، هیچکدام حرفی برای گفتن و عرضه و خودنمایی و معرکه گیری در اختیار نخواهند داشت. بنابراین، با توجه به اینکه کلیه افرادی که به عرفان حلقه ورود پیدا کرده اند صرفا تا کنون با مباحث مطرح شده ناقص و ابتدایی آشنا هستند و هیچیک از تعاریف اصلی مطرح شده در این چارچوب را نمی دانند و اطلاعات موجود در این رابطه بسیار سطحی است و در صورت ورود به عمق موضوع، بسیاری از این مفاهیم رایج مانند کف روی آب بجا خواهند ماند(مانند تعاریف سطحی: فرادرمانی، تشعشع دفاعی، روح جمعی، طلب خیر، نیروی کیهانی، حیات کیهانی، قونیه، اعوذ، همفازی کیهانی، هم فازی کالبدی، مثبت ۱و۲، کنترل منفی، جهانها، عوالم، منشور عوالم و منشور عالم دوقطبی، من معنوی، انرژی های نوع…، سیستم عصبی ثانویه و کانال های مربوطه و…). از اینرو، به دلیل اینکه در آسیب شناسی این موضوع متوجه شدم که بزرگترین علت این اغوا و غرور بیجا، خودشیفتگی و… در انتساب نام «استاد» به اینگونه افراد از طرف معرفت پژوهان رخ داده که عده کمی که جنبه و ظرفیت لازم را نداشته اند، خود را گم کرده و امر بر آنها مشتبه گشته که واقعا در وادی عرفان، هفت آسمان را درنوردیده اند و… در واقع و در حقیقت استاد شده اند؛ در حالیکه:هر چه میدانی بجز یک وهم نیست
  چون تو خامی، پس بدانجا راه نیست
  لاف استادی مزن، تو با غرور و با دغل
  چون در این وادی، کسی استاد نیستخواهشمندم از این پس از بکار بردن لقب «استاد» در عرفان حلقه برای هرکسی حتی خود من خودداری شود. همه ما فقط و فقط معرف شعور و هوشمندی الهی هستیم و فقط به مدد حلقه های رحمانیت عام الهی است که جلوه ای پیدا کرده ایم و نه به واسطه استادی ما. در نتیجه، از این پس به کسانی که مدرس عرفان حلقه و معرف شعور الهی هستند، به روال تعیین شده و مرسوم در عرفان حلقه،«مربی» نامیده میشوند تا رب گونه بودن راه و تعالیم همواره بین معلم و شاگرد در جریان بوده و یادآوری گردد. بنابراین، از مربیان محترم هم در خواست میشود به معرفت پژوهان این موضوع را یادآوری نموده و اجازه ندهند آنها را «استاد» خطاب کنند؛ تا بتوانیم جلوی غرور و منیت این عده اندک را سد کنیم.
 2. اخیرا مشاهده شده که تبلیغاتی مبنی بر عرضه کتاب های اپدیت شده عرفان حلقه توسط عده ای در فضای مجازی صورت می گیرد که به اطلاع می رساند که هنوز کتاب های جدید توزیع نشده و به محض آغاز پخش آنها اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن عده ای نیز اقدام به تبلیغ کتاب هایی نموده و اعلام کرده اند که بنده مطالعه آنها را بعنوان پیش زمینه مطالب جدید و… توصیه نموده ام که بدینوسیله صرفنظر از مفید بودن و یا نبودن آنها، این ادعا و توصیه اکیدا تکذیب میشود.
 3. با عرض معذرت از اینکه تعداد موارد به عدد ۶ نمیرسه و …

با آرزوی توفیق الهی
محمد علی طاهری

۱۶/۱۰/۹۸