وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه مهم

 

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

ضمن تشکر فراوان از همه مربیان و معرفت پژوهان مجموعه عرفان حلقه از توجه به اطلاعیه های صادره در خصوص پاکسازی مجموعه از وجود افراد بسیار معدودی که با سوءاستفاده های همه جانبه خود، این عرصه را جولانگاه معرکه گیری، خودنمایی، استاد بازی های بی پایه و اساس و…(به غیر از موضوع توطئه و دسیسه های خیانت آمیزمعدود افراد شناخته شده از مربیان سابق)نموده و آبروی عرفان و افراد را به شدت به خطر انداخته بودند، که به لطف خداوند و یاری شما عزیزان این نقشه های شوم یکی پس از دیگری خنثی و این افراد شناخته می شوند. در ادامه، باز هم مواردی را که به عنوان طرح شکایت از سوی دوستان و علاقمندان عرفان حلقه دریافت شده، به اطلاع رسانیده میشود:

 1. با توجه به اینکه درمانهای مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی استفاده از حلقه های رحمانیت الهی هستند، رایگان بوده و به غیر از کادرهای رسمی درمانی(مانند پزشکان، روانپزشکان، روانکاوها، مشاورها و…)، دریافت هرگونه وجهی از این بابت تخلف محض و سوءاستفاده مالی محسوب میشود. بعضی افراد با ادعاهای من درآوردی مانند ادعای انجام درمان پروفشنال و حرفه ای در راستای توجیه گرفتن هزینه برای درمان و ارائه استدلال بی مورد در خصوص اهمیت حرکت کیفی خاص فرادرمانگر و… همچنین مخلوط کردن با سایر رشته ها(مانند هومیوپاتی، طب سوزنی، روانشناسی، موسیقی درمانی، یوگا و…) برای توجیه دریافت وجه و… اقدام میکنند.
 2. ادعای سمج شدن موجودات غیرارگانیک و ادعای بعضی افراد که آنها مدعی داشتن حلقه های قویتر برای پاکسازی هستند و البته اقدام به سوءاستفاده های بعدی و… میکنند. همچنین، رشد سرطانی مباحث ناصحیح مربوط به غیرارگانیک ها و تشعشع دفاعی که محل جولان دادن و تخلف برخی از مربیان شده است(مانند ادعای اسکن افراد یا عکس آنها برای تشخیص آلودگی و طلسم، تشخیص صحت لایه محافظ، شهود لایه محافظ افراد کلاس، ادعای خروج آلودگی از روح جمعی و همچنین از افراد، ادعای خروج آلودگی ها از طریق دهان آنها با انجام حرکات نمایشی مانند سرفه کردن و…، بکاربردن کنترل تشعشع منفی و تشعشع دفاعی در نرم افزارهای سایمنتولوژی بدون داشتن اطلاعات و ارتباطات لازم و…). این عده برای رونق بخشیدن به کار خود و بعضی توجیهات، تمام موارد مشکلات افراد را نیز به موجودات غیر ارگانیک و طلسم و…، ربط میدهند.
 3. ادعای بعضی افراد معدود مبنی بر گرفتن تعالیم ویژه، حلقه های خاص، تکنیکهای منحصربفرد، ماموریت های و رسالتهایی از جانب من و… از طرف شخص بنده کاملا کذب است و جز آنچه که بطور رسمی تدریس شده، هیچکسی آموزش جداگانه و ویژه و… از سوی اینجانب ندیده است. بنابراین، هرگونه ادعایی در این مورد، نشان دهنده مبادرت به سوءاستفاده های مختلف از سوی این عده معدود میباشد.
 4. هیچیک از مربیان، پیشقراول و پیشاهنگ و… نیست که از این بابت بخواهد برای خود امتیازی قائل شود. این ادعا قطعا به منظور خودنمایی و سوءاستفاده و… بعمل می آید.
 5. تشکیل جلسات حضوری و مجازی با محوریت فرادرمانی و تشعشع دفاعی برای مربیان و اعلام ارتباط ها یا مطالبی غیر مربوط  با صدای بلند توسط مربی و نظیر این ادا و اصولها ایجاد انحراف در عرفان حلقه محسوب میشود. همچنین شنیده شده که  افراد بسیار معدودی گاها جلسات حضوری را با نشستن بصورت دایره ای و گرفتن دست یکدیگر برگزار نموده اند. از اینرو، در خودداری از انجام این موارد و عدم تکرار آن اکیدا تذکر داده میشود(همچنین ادعای واهی برقراری ارتباط افراد با عدم، انجام کار عملی با حلقه ها با تشخیص مربی و بر اساس ادعای اینکه مربی در شهود خود نوع ارتباط را تعیین می کند و افراد باید آنرا انجام دهند و…).
 6. اینجانب هیچگونه مراوده خاص و ویژه ای با کسی ندارم و اگر بر اساس ضرورت با کسی صحبتی داشته باشم، دلیل خاص بودن آن فرد و یا … نیست. بنابراین، اگر کسی در این مورد ادعایی داشته باشد؛ صرفا به دلیل تمایل آن شخص به سوء استفاده و خودنمایی میباشد.
 7. تشکیل کلاسهایی با نام های من درآوردی مانند کمک مربیگری(که اصولا به برگزاری چنین دوره هایی نیازی نبوده است)، کلاس شهود تضمینی(تخلف مالی محض و محرز)!!! زیرا در عرفان حلقه اکثریت دارای شهود هستند و نیازی به دادن تضمین از سوی مربیان (بمنزله افزایش میزان ثبت نام و کسب درآمد بیشتر) نمی باشد. البته همانطور نیزکه قبلا توضیح داده شده، شهود نیز امری شخصی است. بنابراین، برگزاری هر نوع کلاسی به غیر از کلاس های تعریف شده در عرفان حلقه آنهم مطابق برنامه های درسی اعلام شده و یا در دست اعلام، سوء استفاده مالی محسوب و تخلف محرز بوده و ممنوع می باشد.
 8. اخیرا مشاهده گردیده عده معدودی که بساط معرکه گیری، استادبازی و یا سوء استفاده های مختلف آنها به خطر افتاده، اقدام به نشراکاذیب و تشکیک در توجیه عدم صدور این اطلاعیه ها از طرف خود اینجانب با شگردهای مختلف، زنده نبودن من و… میکنند که بطور قطع این توطئه ها نیز در حال شناسایی و خنثی شدن هستند و بدون شک بازهم این افراد روسیاه خواهند شد.
  از عزیزانی که اطلاعاتی در رابطه با عاملین این دسیسه ها به دست می آورند؛ خواهشمندم که به آدرس ایمیل شخصی من ارسال بفرمایند.
 9. تدریس مدیریت کل نگر(یا فراکل نگر) از مباحث مطرح شده توسط اینجانب بوده و بخودی خود تخلف محسوب نمی شود. اما لازم به ذکر است که طرح این موضوع توسط من که بحثی صرفا مدیریتی است، ناقص باقی مانده و حلقه ای نیز ندارد(امید است در آینده تکمیل و کتاب کامل آن ارائه گردد).
 10. بازهم یادآوری میگردد که تا شروع دوره های جدید و اعمال اپدیت کردن دوره ها و طرح مباحث جدید و برنامه نحوه تدریس و درس نامه ها، بنا به درخواست بسیاری از مربیان به همان روال سابق کلاس ها برگزار میشود. فقط لازم است دوره مربیگری و دوره تشعشع دفاعی طبق برنامه اعمال شده اقدام شود.
 11. موضوع مهم دیگر اینکه کسی نباید دیگران را متخلف، سوء استفاده گر و… خطاب نموده و متهم کند. همه کسانی که خواسته و یا ناخواسته تخلف نموده اند، اکنون امکان اصلاح برنامه خود و بازگشت به «اصل وحدت راه» را دارند. دراین مجموعه کسی پلیس و مفتش نیست و دوستان عزیز میتوانند کلیه شکایات و… را جهت رسیدگی به ایمیل شخصی من ارسال کنند و نباید کسی برای دیگران ایجاد مزاحمت، درگیری، تهدید و… کند.
 12. در ضمن از کلیه صاحب نظران رشته اخترفیزیک تقاضا دارم سوالات، ایرادات و اشکالات خود را در خصوص مطالبی که در زمینه اخترفیزیک(تحت عنوان اخترشناسی شعوری) از طرف اینجانب بر روی سایت ارائه میشود؛ از طریق ایمیل شخصی من ارسال بفرمایند، تا در صورت عدم وجود پاسخ های آنها در کتاب های مربوطه، فرصت گنجانیدن این جوابها در کتب در دست انتشار فراهم باشد.
 13. آدرس ایمیل شخصی: Taheri.m.a.2020@gmail.com از فردا.
 14.   در خاتمه، هرچند که مرگ حق است و کسی را از آن گریزی نیست و هرکجایی که باشیم ما را در می یابد(اینما تکونوا یدرککم الموت و لو کانوا فی بروج مشیده)، ولیکن حوادثی تلخ و غیرمنتظره که جان مشتی انسان بیگناه را با همه آمال و آرزو هایی که دارند را از آنها میگیرد و خانواده های بسیاری را داغدار میکند، بدون آنکه توجیهی داشته باشد که به چه گناهی کشته شدند؟ دردی جانکاه و داغی فراموش نشدنی را نه تنها بر جان ما بلکه بر چهره بشریت می زند که نشان آن هرگز از بین نمی رود. باز هم ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه جانگداز، برای قربانیان این سانحه از درگاه خداوند رحمان و رحیم طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان آرزوی صبر و استقامت برای تحمل مصیبت وارده نموده و به آنها و جامعه جهانی تسلیت میگویم.

با آرزوی توفیق الهی

  محمد علی طاهری