وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

وقاحت و دروغگویی گروه اخراجی گنجینه کیهانی

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

موضوع: وقاحت و دروغگویی گروه اخراجی گنجینه کیهانی (آقای کیوان کیوانشکوه و خانم آیلا بهسام)

بدینوسیله به اطلاع کلیه همراهان و علاقمندان مکتب عرفان کیهانی حلقه می رساند:

گروه اخراجی گنجینه کیهانی وقاحت را به حد اعلای خود رسانیده و با طرح موضوعات دروغ از جمله ادعای درخواست خصوصی من مبنی بر حمایت این گروه از مانیفست «رنسانس ایران آزاد»، اقدام به داستان سازی بر مبنای سناریوی ساختگی خود نموده است. در حالیکه من اصلا ارتباطی با این گروه نداشته‌ام(فقط چند مورد این گروه با واتساپ خواهرم مواردی را مطرح کرده اند که بنده به اجبار از این طریق پاسخ داده ام) و هرگز از این گروه چنین درخواستی نکرده‌ام چرا که این موضوع بیان اندیشه است و کسانی میتوانند حامی آن باشند که آنرا درک کنند و طالب منافع و اقتدار ملت باشند، نه گروه آقای کیوان کیوانشکوه که من کم و بیش با پشت صحنه آنها از سالها قبل آشنا بوده‌ام. همچنین، طرح موضوعات خجالت آور دیگری در راستای لوث کردن یک دهه مبارزه و مقاومت اینجانب در بازداشتگاه امنیتی (۲- الف) اطلاعات سپاه و… تلاش برای مصادره عرفان حلقه و کنار زدن من به عنوان بنیانگذار این مکتب که هرگز در طول تاریخ چنین وقاحتی دیده و شنیده نشده تا بلکه با این شگرد همچنان به کسب درآمد و طرح نابجای خود بپردازند و منافع پوشالی خود را حفظ کنند. زیرا، علیرغم ظاهرسازی‌های بسیار هوشمندانه و زیرکانه و با وجود درآمدهای بسیار زیاد، از سالها پیش در پشت صحنه به تمسخر و تلاش برای ترورشخصیتی من در بین ادمینها و متقاعد کردن آنها برای موافقت با نقشه آنها و گرفتن کمک برای مصادره نهایی عرفان حلقه و بی ارزش جلوه دادن من در انظار این عده از ادمین‌ها و دیگران در جریان بوده است که نمونه ویس ایشان به عنوان مدرک ارائه شد که مجددا در اینجا، بازهم جهت یادآوری ارائه خواهد شد.

این موضوع بسیار عجیب است که در نزد این‌ها من خودم انسان بد و بی ارزشی هستم، ولی آموزه‌هایی را که در خلال چندین دهه گذشته و با خون دل خوردن‌های بسیار و به خطر انداختن جان خود و موقعیت خانواده و… در چارچوب مکتب عرفان کیهانی حلقه ارائه نموده ام، خوب و عالی و قابل عرضه و درآمد زایی میباشند. این عده به خود حق می دهند که بدون داشتن هرگونه اجازه‌ای آنرا برای کسب درآمد به کار گرفته و بدون توجه به حق کپی رایت آنرا مصادره و به نفع خود تعبیر و تفسیر نموده و در آن ایجاد تغییر کنند و به تدریج به نام خود نیز آنرا ثبت کنند و این روند را تا جایی جلو رفته‌اند که حتی لوگوی خود را هم بر روی اسناد و مدارک و فیلم‌های آموزشی این مکتب زده‌اند. بدون آنکه هیچگونه طرح موضوع و کسب اجازه‌ای در این مورد کرده باشند. این وقاحت تا جایی جلو رفته که هم اینک نیز بنده را صاحب صلاحیت جهت اداره مرکزیت مکتب عرفان کیهانی حلقه ندانسته و در نتیجه خود را محق به تصاحب و سرقت این آموزه‌ها و نصب لوگوی خود بر آنها بدانند و… !!! در حالیکه اینجا اصلا موضوع اداره مرکزیت نیست بلکه نظارت بر اجرای صحیح ارائه مکتب عرفان کیهانی حلقه مطرح است و نه اداره جایی به نام مرکزیت و یا ریاست بر چنین جایی. با توجه به اینکه با ارائه رایگان همه آموزه ها در چارچوب کلاس بی کلاسی و در اختیار عام قرار گرفتن این آموزه ها و نجات آن از دست کاسبکاران بخودی خود مرکزیت نیز منحل خواهد شد و چنین جایی دیگر وجود نخواهد داشت. این موضوع چندان طولی نخواهد کشید.

اما داستان آقای کیوان کیوانشکوه و… بسیار جالب است و مانند داستان کسانی است که بر فرض ماشینی را سرقت کرده و وقتی خطاب به آنها گفته میشود چرا این ماشین را سرقت کرده‌اید، بگویند به خاطر اینکه صاحب این ماشین صلاحیت استفاده از این ماشین را ندارد و یا در زندان بوده و دچار فراموشی شده، یا در زندان خودکشی کرده و یا خودش گفته ماشین مهم است و نه صاحب ماشین و…!!!! آیا تاریخ هرگز چنین سارقان وقیحی به خود دیده است؟ انسان‌هایی که به سوگند خود وفادار نیستند و اصول و تعهد نامه‌هایی را که امضا کرده‌اند، کوچکترین تعهدی نسبت به رعایت آنها را در خود احساس نمیکنند. چنین انسان‌هایی که از عرفان حلقه، فقط کسب درآمد آنرا به خدمت گرفته‌اند، چگونه میخواهند به دیگران معرفت پژوهی را آموخته و به آنها درس کمال و معنویت را بیاموزند و برای آنها الگوی درستکاری و امانتداری باشند؟ آیا برای این عده به جز کاسب کاری این موارد اصلا اهمیتی داشته است؟ به طور قطع و یقین هرگز، همین وقاحتی که از این عده در مقابل معلم خود مشاهده میشود، بخوبی موید این موضوع است و نیاز به اثبات دیگری ندارد.

 در این برهه لازم است، مکتب عرفان کیهانی حلقه را از دست این افراد سودجو نجات داده و از شر آنها در امان نگه داریم. در این رابطه باید بیش از پیش مراقب این افراد فرصت طلب کاسب کار که به دنیای عرفان حلقه راه پیدا کرده و فقط بخش‌هایی از آنرا میخواهند که پول ساز است و بقیه بخش ها که میتواند برایشان دردسر ساز باشد و سودی برایشان ندارد را نمیخواهند. برای مثال، معلوم است که اینتریونیورسال و آینه عاشورا و موضوع ظلم ستیزی عرفان حلقه برایشان سودی ندارد و کسی از این بابت‌ها به آنها پولی پرداخت نمیکند و طبیعی است که باید نسبت به آنها موضع انتقادی بگیرند و اعتراض کنند چون از آنها برایشان پولی در نمیاید و باید کنار گذاشته شوند. در این رابطه و برای نجات عرفان حلقه از همه همراهان و انسان های متعهد مجموعه دعوت میکنم که تا با هوشیاری تمام مراقب عوامل سودجو و فرصت طلب باشند تا این آموزه ها از گزند این عده در امان بماند.

لازم به ذکر است زمانی که من در حبس بودم و از حیثیت این مجموعه و حقانیت عرفان کیهانی حلقه دفاع میکردم و زیر چوبه دار قرارداشتم، دوبار حکم اعدام که یک بار آن حکم اعدام اصراری بوده، ۱۷ بار اعتصاب غذا و ۸ بار رفتن به کما، ۱۷ بار صحنه سازی اعدام برای گرفتن اعترافات کذب زوری، ۴ بار افدام به خودکشی به خاطر امتناع از دادن اعترافات کذب زوری و بسیاری از موضوعات دیگر که آقای کیوان شکوه و خانم به‌سام حتی یک روز آن را هم هرگز نمیتوانستند تحمل کنند و… این آدم های سودجو به فکر و در حال کسب درآمد از طریق آموزه‌هایی بوده‌اند که اینجانب به خاطر ارائه آنها بارها تا پای چوبه اعدام رفته و مصائب بسیاری را تحمل کرده‌ام و چندین دهه بی امان در حال تلاش و کوشش شبانه روزی بوده‌ام همینطور که همین الان هم به همان ترتیب است. بعد یک آدم‌های زرنگ بی وجدان از راه برسند و همه چیز را به نفع خود مصادره کنند و تغییر داده و به سرقت ببرند و صاحب آنرا نیز به تمسخر بگیرند!!!! بانیان گنجینه کیهانی در خلال سالها حبس من حتی یک بار از من دفاع نکرده و حتی یک بار حبس غیرقانونی من را محکوم نکردند و تنها به گذاشتن چند عکس و کلیپ از موضوعات مربوط به من و گذاشتن متن وکلا برای آزادی من آنهم با لینک خودشان و کارهایی صرفا خبری از این طریق که بتوانند هم به عنوان معتمد و مدافع آموزه‌های عرفان حلقه اقدام به ثبت نام کنند و هم اینکه شخصا درگیر موضع دفاع حقیقی از من هم نشده باشند، اقدام نموده و هرگز متنی را به نام گنجینه کیهانی در این خصوص صادر نکرده‌اند که موضع صریح این گروه و بانیان آن را نشان بدهد. ولی مدام در حال ثبت نام بوده‌ و همه تلاش های این گروه در جهت درآمد زایی با استفاده از پتانسیل این مجموعه و نام من بوده بدون آنکه خواسته باشند بطور جدی مدافعی برای خود من تلقی شوند. ابن عده نه تنها این کارها را نکرده اند بلکه امروز بنده را به واسطه تحمل این فشارها و شکنجه ها مبتلا به فراموشی و… معرفی میکنند تا راحتتر بتوانند این مکتب را مصادره نموده و بهتر از آن کسب درآمد حرام کنند. اما درآمد به چه قیمتی؟ این عده بالاخره باید به این پرسش پاسخ بدهند که حال که اخراج شده اید و خودتان هم اعتراف کرده اید که بنده را قبول ندارید و… چرا این مکتب را رها نمیکنید و به سراغ کار خود نمی روید و مرتب بازهم به دنبال شاگرد و ثبت نام هستید؟؟؟!!! شما از این پس چگونه میخواهید معرف مکتبی باشید که بنیانگذار آنرا قبول ندارید؟

اما جالب این است که آقای کیوان کیوانشکوه و خانم آیلا بهسام هم اکنون قصد شکایت از من را در کشورهای مختلف دارند. زیرا، جلوی مصادره و سوءاستفاده آنها که بدون کسب اجازه، آرم خود را روی اسناد ومدارک مکتب عرفان کیهانی حلقه گذاشته و از اینکه دستشان کاملا رو شده و بیشتر از این نمیتوانند به ظاهرسازی‌های خود ادامه بدهند. اما این سوءاستفاده گران باید بدانند حالا که روال اینگونه است و وقاحت تا به این حد و اینک که خودشان اینرا خواسته‌اند، باید بدانند که در معرض شکایت اینجانب قرار گرفته‌اند و در هر فرصتی که شرایط مناسب باشد، قطعا جهت نقض کپی رایت برخلاف سوگند و تعهدی که در مجموعه برای مربیان و مربیگری وجود داشته، طرح موارد خلاف حقیقت و دروغگویی و… لازم است در محافل قانونی (خارج از ایران) پاسخگو باشند.

در ضمن هرگونه همکاری ادمین ها با گروه اخراجی گنجینه کیهانی و بانیان آن، بعنوان مشارکت در سرقت و نقض مالکیت معنوی تلقی شده و کسب هرگونه درآمدی در این رابطه، درآمد ناشی از سرقت مالکیت معنوی میباشد. همچنین ثبت نام افراد نزد این گروه جهت طی دوره عرفان کیهانی حلقه نیز به منزله فراگرفتن معنویت و معرفت نزد مشتی انسان‌های سارق، بی معرفت، وقیح و ناخلف می باشد و بطور قطع در معرض تشعشعات شعور معیوب ناراستی و ناخلف بودن این عده قرار خواهند گرفت. این عده لازم است حداقل یک سوال را بپرسند که چگونه خود من فاقد صلاحیت‌های عرفانی و… هستم ولی آموزه‌های من برای کسب درآمد برایشان به در بخور است تا جایی که حاضرند آنرا تدریس نموده و نان حاصل از این درآمد را به سر سفره‌های خود ببرند؟؟؟!!!! و به هیچ وجه هم آنرا رها نکنند و اگر آنها را از در بیرون کنند از پنجره داخل شوند و… چرا این عده حاضر نیستند عرفان کیهانی حلقه را رها کنند و به دنبال کار خود بروند؟

بنابراین، با توجه به تجربه حاصله از اقدامات خلاف اصول و تعهدات مندرج در اصول مربیگری توسط افراد و گروه های سوءاستفاده گر از جمله گروه گنجینه کیهانی، خاطر نشان میشود که استفاده از آموزه‌های عرفان کیهانی حلقه بصورت غیرامانتدارانه و صرفا در جهت طرح خود که قطعا با استفاده از پتانسل و برند مجموعه عرفان کیهانی حلقه صورت میگیرد، سرقت مالکیت معنوی بوده و درآمد کسب شده از این طریق قطعا حرام محسوب میشود. در این مورد ادمینهای گروه ها نیز باید بسیار مراقب باشند تا مورد سوءاستفاده اینگونه افراد سودجو قرار نگیرند. همانگونه که ادمین‌های گروه گنجینه کیهانی سالها مورد چنین سوءاستفاده‌ای قرار داشته‌اند که بسیاری از آنها ظرف چندین سال گذشته این گروه را ترک و موارد پشت صحنه بانیان این گروه را آشکار نمودند.

ممکن است افراد متخلف این توجیه را داشته باشند که برای مربیگری شهریه پرداخت کرده‌اند و حق دارند از آن کسب درآمد و طرح خود کنند. این عده فراموش کرده‌اند که سوگندنامه‌ها و تعهدنامه‌ها را که امضاء کرده بودند و اصول عرفان کیهانی حلقه مبنی بر استفاده‌ای امانتدارانه و رعایت اصل وحدت راه، تاکید بر همه کاره بودن شبکه شعور کیهانی و نفی نقش خود و همه آموزه های این مکتب را بطور کلی زیر پا گذاشته‌ و به جای آن طرح خود و صرفا درآمد زایی به نفع خود را جایگزین کرده‌اند‌ (برای مثال حتی مشاهده میشود که نام عرفان کیهانی حلقه هم به تدریج به عرفان حلقه گنجینه کیهانی تغییر پیدا میکند). بطوریکه به تدریج حتی نام بنیانگذار این مکتب را هم حذف نموده و تلاش میکنند تا نام خود را به شاگردان معرفی نمایند. این عده در نظر دارند تا هرطور دلشان بخواهد از این مکتب استفاده کنند. آن هم فقط به دلیل اینکه یک شهریه پرداخت کرده‌اند. آنها فراموش نموده‌اند که سوگندنامه به امضا آنها رسیده و تعهد نامه‌ای در کار بوده و اصل وحدت راه و اصول عرفان کیهانی حلقه و… همچنین اگر گفته شده که اندیشه مهم است و نه صاحب اندیشه به این منظور نبوده که افراد شیاد و نابکار بیایند و بخواهند از این موضوع سواستفاده کنند و آنرا مصادره و صاحب اندیشه را ضایع کنند. به این آدم های زبل باید گفت “در دیزی باز است، حیای گربه کجا رفته”. هرچند که این صحبت ها بیهوده است و این دسته انسانها کاری با این معیارها و ملاک ها ندارند و…

در اینجا به اطلاع کلیه افرادی که با گروه اخراجی گنجینه کیهانی دوره‌های عرفان کیهانی حلقه را گذرانیده‌اند، می رساند: این عده میتوانند یکبار دیگر دوره‌ها را از طریق «کلاس بی کلاسی» که برای همگان رایگان می باشد، طی نموده تا ضمن کسب اطمینان از اینکه آموزه‌های مکتب عرفان کیهانی حلقه را به درستی فراگرفته‌اند، با سطح بالاتری از ارتباط‌ها و حلقه‌های عرفان عملی حلقه نیز آشنا بشوند.

در پایان این اطلاعیه، متون برخی از سوگندنامه ها و آیین نامه‌های اجرایی مربیگری مکتب عرفان کیهانی حلقه ارائه شده است. همانطوریکه به سادگی ملاحظه میشود و قابل اثبات می باشد، بسیاری از موارد این سوگندنامه‌ها و آیین نامه‌ها به هیچ وجه از طرف گروه گنجینه کیهانی و بسیاری از مربیان رعایت نمیشود. ضمن اینکه در حالی که اجازه مربیگری که به آنها داده شده برای فعالیت مربیانی بوده است که ضمن رعایت اصول آن، خود شخصا عهده دار مربیگری باشند و نه اینکه با تشکیل گروه برای خود ایجاد تشکیلاتی بکنند که افراد دیگری را بعنوان مربی به خدمت بگیرند. زیرا هر مربی چه به عنوان ادمین و چه به عنوان صاحب گروه شخصا مسئول سوگند و آیین نامه‌های یاد شده می باشد. در حالیکه در گروه‌های آموزشی، ادمین ها اکثرا از مسائل پشت پرده گردانندگان گروه اصلا اطلاعی ندارند و از نیات پنهانی آنها چیزی نمیدانند. کما اینکه در مورد گنجینه کیهانی نیز روال به همین صورت بوده و ادمین های محترم آن پس از چندین سال کار و تلاش متوجه نیات پشت صحنه آقای کیوانشکوه و خانم سام شده اند. در این آیین نامه‌ها به صراحت در هماهنگی‌های آموزشی مربیان و ارتباط آنها با مرکزیت بارها به صراحت اشاره شده است. ولی فرصت طلبان زرنگ با سوءاستفاده از یک دهه غیبت اینجانب همه موقعیت‌ها را به نفع خود تغییر داده تا جاییکه در پشت صحنه بخواهند زیرآب مرکزیت را هم بزنند و در مورد بنیانگذار آن بسیار سخیف و زشت صحبت کنند(اشاره به ویس آقای کیوانشکوه). در ضمن همگان توجه شود که بخش های اصلی این آیین نامه‌ها و سوگندنامه‌ها توسط گروه گنجینه کیهانی اصلا رعایت نشده است.  

در اینجا لازم است که همه مربیان نیز یک بار دیگر به سوگندنامه‌هایی که امضا کرده‌اند و آیین نامه هایی را که قراربوده به آن عمل کنند، مراجعه کنند و اعمال و رفتار خود را بی طرفانه با آنها مقایسه کنند تا متوجه تخلفات و خلف وعده ها بشوند. برخی از مربیان متخلف و گروه ها و افراد وابسته و مزدور نیز با ادعای فیک بودن من و… نیز از زیر بار قبول این مسئولیت فرار کرده و یا در حال اجرای ماموریت های خود هستند و از این راه در حال ارتزاق از لقمه حرام از طریق بازی های مکارانه با مکتب عرفان کیهانی حلقه هستند، غافل از عاقبتی که در انتظار آنان است(در ضمن خاطر نشان میشود هیچ یک از گروه‌های آموزشی نیز به این تعهدات مربیگری عمل نکرده‌اند).

در خاتمه، به منظور جلوگیری از اتلاف وقت اینجانب، پاسخگویی به مهمل گویی‌های بانیان گروه گنجینه کیهانی(کیوان کیوانشکوه و آیلا بهسام) را به دوستان و همراهان گرامی مجموعه واگذار میکنم.

آیین نامه مربیگری فرادرمانی

سوگندنامه تشعشع دفاعی

دلایل قطع ارتباط از شبکه شعور کیهانی

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمدعلی طاهری
تورنتو: ۲۹/اکتبر/۲۰۲۳ مصادف با ۷/ آبان/۱۴۰۲

Loading

اشتراک در
اطلاع دهید

1.7K Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات
رستم
29 days ago

آقای طاهری چرا دست از این کارهاتون بر نمیدارید ؟ واقعا خجالت آوره … واقعا گنجینه کیهانی بهترین و امانت دار ترین ها بوده … واقعا وقاحت به حد اعلا رسوندین

سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

جالبه و باید دید چی بهتون میرسه که بین استاد و افراد بیهویت انتخابتان این هست

زهره
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

تو رو مجموعه خوب یادشه سعید پورحاجی . سمند رو چیکار کردی که با پولی که از تو گروههای تلگرامی به بهونه کمک به خانم آقای طاهری جمع کرده بودی ؟ فروختی یا هنوز داریش ؟

سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

کیوان چندتا اکانت داری تو اخه🤣من هنوز سمند دارم🤣با ایدی خودت بیا خجالت نکش😂

رضا
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

با کی ؟

آخرین ویرایش 29 days ago توسط رضا
رضا
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

طرف … بهت میخندی ؟ خوشت اومده مثل اینکه

آخرین ویرایش 28 days ago توسط admin
علی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

تو هم با خودشی شاگرد استاد از این الفاظ نداره اونم تو سایت و محیط پابلیک نکن اقا نکن جانم طلب خیر🤪

حسن
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

آقای پور حاجی هزار تا اکانت فیک داره این کیوانشکوه😂😂 از جمله استاد نیما و …. در کلاس مثلا درسش😂😂 بزودی دورش همون چندتا اکانت فیک خودش میمونه فقط

مژگان
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
28 days ago

جناب پور حاجی بهتر نیست از الفاظ بهتری حداقل زیر اطلاعیه استاد استفاده کنید
البته که ادبیات شما نشانه شخصیت شماست.
طلب خیر براتون🙏🏻

علی
پاسخ دادن به  مژگان
28 days ago

مژگان خانم
دیگه زمان خویشتن داری گذشته ، باید بر این کوردلان و متقلبان تاخت .
اگر شما هم طرف اونا رو به هر نحوی بگیری از دید ما همکاری با عوامل سپاه و گنجینه کیهانی هست .

کتایون
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
23 days ago

کل دنیا فهمیدن گنجینه بهترین گروهه همه می‌دونن این طاهری جعلیه …مرتیکه احمق از منم پول گرفته منو وصل کرده به ربات ….ازش شکایت میکنم وکیلم دنبال کارهاش هست …طاهری تقلبی

رها پیوندی
پاسخ دادن به  کتایون
20 days ago

شما رسوای کل دنیا شدید. خورشید هیچوقت پشت ابر نمی‌مونه. ما شاگردان مکتب عرفان کیهانی حلقه به حقانیت آموزه های استاد محمد علی طاهری شهادت میدهیم و تا پایان عمر مدیون آموزه های ایشون هستیم.

اعظم
پاسخ دادن به  رها پیوندی
20 days ago

خانم شأن خودت رو حفظ کن لطفا ، یه آدم عرفانی هرگز به کسی توهین نمیکنه، با این لغات چه ادعائی از عرفانی بودن دارید؟؟؟!!!
حداقل حفظ ظاهر کنید، طلب خیر و هدایت براتون

اعظم
پاسخ دادن به  اعظم
20 days ago

ببخشید پاسخ من خطاب به کتایون بود نه رها اشتباه کردم

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  کتایون
20 days ago

جعلی و فیک و جاعل که شما و امثال شما هستید، احمق و نادان هم فردیست که دیگران رو هم مثل خودش احمق فرض می کند، وصل شدن به ربات فرادرمانگاه استاد محمد علی طاهری لیاقت و شایستگی میخواهد که نصیب ☝️

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  کتایون
20 days ago

هر شخصی نمیشه. وکیلتون را به من معرفی کنید ببینم چطور حاضرند اعتبار و آبرو و سوگند شغلیشان را فدای یه ادعای پوچ و واهی کنند‌‌. شما گویا فکر می کنید هنوز متوجه نشدید که طرف مقابل شما چه کسی هستند.☝️

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  کتایون
20 days ago

تا رسوای عالم نشدید دست از جهالت و گمراهی بردارید.طلب خیر براتون

ویدا
پاسخ دادن به  کتایون
20 days ago

مقاله های استاد طاهری الان در سطح بین الملل علمی مورد داوری و بررسیه و اونوقت شما دارید صد ها نفر رو متهم به این می کنید که استادی که این مقاله ها رو داده فیک و تقلبیه؟؟؟ اصلا خبر دارید؟؟؟

zahra
پاسخ دادن به  کتایون
19 days ago

کل دنیا از طریق مجامع بین المللی فهمیدن استاد طاهری حی و حاضره و خورشید وجود مبارکشون همچنان در حال نور افشانیه ولی شماها هنوز درخواب غفلتید، ما در جبهه حق پشت استاد طاهری عزیزمان هستیم.

Mahsan
پاسخ دادن به  کتایون
18 days ago

شما متوهمی، امثال شما هرچقدر تلاش کنن نمیتونن عرفان حلقه رو تصاحب کنن، کسی که اهل تحقیق باشه و به چگونگی پیدایش این عرفان مراجعه کنه متوجه میشه شما دزد هستید و تهمت میزنید به آقای طاهری

Mahsan
پاسخ دادن به  کتایون
18 days ago

اونوقت توضیح بده که گنجینه کیهانی چطور اسم پیدا کرده؟ که شده گنجینه کیهانی؟با آموزه های آقای طاهری شده گنجینه کیهانی، چرا خود آقای طاهری بده، بعد آموزه هاش خوبه؟؟؟؟ اینو توضیح بده

افسانه
پاسخ دادن به  کتایون
18 days ago

اگر تقلبی است این درس های پر محتوا و کامل آکادمی رو چه کسی تدریس می کند؟ واقعآ که به همه ثابت کردید چگونه آدم ها به الست جواب منفی می دهند. دنیا و قدرت طلبی شما را فریب داد.حال به دنبال کار خودتان فسا

کیا
پاسخ دادن به  کتایون
18 days ago

حالا میشه نحوه‌ی تقلبی سنجی‌تون رو بگین؟
فقط به سایت کازمواینتل مراجعه نکنید چون مطالب اون سایت خیلی از ذهنیت و باور شما بالاتر است و کشش ذهنی اون سایت رو نخواهید داشت.

Rezvan
پاسخ دادن به  کتایون
18 days ago

کل دنیا فالورر های فیکتون هستند؟
با فالورر های فیکتون خوش باشید

Rezvan
پاسخ دادن به  کتایون
18 days ago

احمق شما خود فروخته های هستید که خودتان را به شیطان و دجالان فروخته اید

فاطمه اصغری
پاسخ دادن به  کتایون
18 days ago

کل دنیا به کلاشهایی های شما واقفند اگر جرم دزدی فرهنگی را بدونی میری پشت سرتم نگاه نمی کنی البته اگر از دست شاگران امانتدار استاد در امان بمونی واگر بتونی با شخصیت اصلیت ظاهر بشی در خدمتت هستیم 👎

Lili hosini
پاسخ دادن به  کتایون
17 days ago

شرم بر شما،مودب باش خانوم

ستاره
پاسخ دادن به  کتایون
17 days ago

احمق تویی که انقد وقیحانه داری به استاد توهین می کنی ب زودی رسواتر می شین

ناهید
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
23 days ago

اسم خودش هم زهره گذاشته ادم شرمش میشه

علی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

یاد بچه بازی های دوران کودکی افتادم ، بچه که بودیم برای اینکه اشتباه خودمونو پنهان کنیم ، اشتباه دیگری رو بزرگ جلوه میدادیم تا بار گناه خودمون کم بشه.به رسوا کردن خودتون ادامه بدین

میلاد
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

سلام.شما با آقای پور حاجی مشکل داری برو خصوصی بهش بگو.

Ali
پاسخ دادن به  زهره
28 days ago

#جوابیه
#کلاس_بی_کلاسی
#استاد_محمدعلی_طاهری
#عهد_جدید

همه‌ی ما شاگردان این مکتب در این عهد جدید کنار استاد محمدعلی طاهری ایستاده‌ایم و به حقانیت آموزه های ایشان شهادت میدهیم😉😍🫡

برانداز سلطنت طلب
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

آقای حاجی پور بنظرم همه حرفای آقای کیوانشکوه درسته . منتها خیلی بهش اتهام میزنن. اون بیانیه رو بخونید بدون پیشداوری میفهمید که داره چی میگه . بنده ی خدا همه ی حرفاش با احترام و محبت هست

سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

من کیوان رو ده ساله میشناسم و به زودی تو یک لایو همه چی رو راجبش میگم ولی ایشون که پسردایی نسیم حبیبی امانت طاهر هست بعد پروژه فیک نمایی میخواد پروژه زوال عقل رو اجرا کنه و بپرسید چطوری اقامت گرفته

سلطان جباری پور
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

هیچکس این چرندیات رو نمیتونه باورکنه.چون کسی که زوال عقل داشته باشه
هرگزنمیتونه اینهمه علم روتدریس کنه
ایناکه این چرندیات رومیگن بدجورافتادن توشبکه منفی
طلب خیربراشون

نیلوفر عسکری
پاسخ دادن به  سلطان جباری پور
29 days ago

شما بزار این علمو واسه مشتاقان چه اصراریه

شاگرد کوچک
پاسخ دادن به  سلطان جباری پور
22 days ago

شیطان هم بهترین فرشته ی خدا بود ولی سقوط کرد

فاطمه اصغری
پاسخ دادن به  سلطان جباری پور
18 days ago

تاریخ نشون داده ابن ملجم بهترین مومن خدا بود وپشت سر امام علی نماز می خوند واز پشت بهش خنجر زد شما این راهو بگذارید برای مشتاقین چه اصراریه که حتما تو این مجموعه باشید یامنفعت جیبتون اجازه نمی ده ؟؟؟؟

مرجان
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

شرم بر شما واقعا چطور میتونید اینقدر گستاخ و بی حیا و دروغگو باشید دور باد دور باد راه شما ناسپاسان از این مکتب خدامحور خدامحور دورباد

محمد
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

بنده خدا به زودی از حال همه مشخص خواهد شد . شما هنوز درک نکردید که عواقبدآسمانی چیه …

قاسم منصوری جوزانی
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

محبت؟ کیوان کیوانشکو با احترام ! وقتی پول خانم زینلی به مبلغ ۹۷ میلیون رو گرفت بجای پس دادن فهاشی آنچنانی کرد رو پس شما ندیدیم ! وقتی ادمینها با جون و دل رفرنس آماده میکردن رو پشت شما ندیدی

قاسم منصوری جوزانی
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

منتظر فایلها و ویسهاشون باشید بعد دوست دارم بدونم بعد شنیدن و دیدن برخورد اونها با معرفت پژوهان قضاوت شماها چی هست
المنته لله که در میکده باز است …

اصالت اندیشه
پاسخ دادن به  قاسم منصوری جوزانی
27 days ago

شما همون حریم وصال هستید درسته ؟ آقا اون فیلم های سکسی چیه روی صفحه ات برو وردار خجالت بکش . استاد طاهری با کیا حشر و نشر میکنه . واقعا متاسفم . آبروی خودت رو چرا میبری مردک

اصغر محمودپور
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

حرفاش درسته ؟؟ ، شما و آقای کیوانشکوه که اختلالات ذهنی ندارین و همه ادمینهاتون دست به دست هم بدین لطفا و یه نظریه مثل کیهان شناسی شعوری بدین . خجالت هم نمیکشین ، اوف بر شماها

مريم
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

جیره خور مفت خور وطن فروش
برای تهمت زدن به استاد عزیز اقای محمدعلی طاهری
چندگرفتید؟

حسین
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

گول ظاهر رو نخورید از خدا بخواید که حقیقت ماجرا رو بفهمید مطمنا کسی مثله استاد طاهریو رو با هر کسی نمیشه تو یه کفه ترازو قرار داد

علی
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

از نظر افراد مجموعه عرفان حلقه تو هم از عوامل سپاه و گنجینه کیهانی هستی ، دیگه در مقابل هیچ صحبتی سازش نخواهیم کرد ، یا همراه ما باش یا در مقابل ما قرار خواهی گرفت .
امانتداری به هر نحوه‌ی خواهیم کرد

Ali
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

شما با آقای کیوان شکوه برو بشین رو تخت هفت پادشاهی
چیکار این مجموعه داری ؟
برو پادشاه خودت باش
این مجموعه رو هم به حال خودش رها کن
.#جوابیه
#کلاس_بی_کلاسی
#استاد_محمدعلی_طاهری
#عهد_جدید

شهناز
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

اعراب جاهل زمان پیامبر با دستاشون گوشهاشون ومی‌گرفتندتاصدای قرآن خواندن پیامبررانشنوند.تاریخ درحال تکرار است وامروزشما هم مثل اعراب جاهل چشم وگوش تان وبه روی حقیقت محض(استاد طاهری) بسته اید

Mahsan
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
18 days ago

آره مخصوصا ویسای چرندش خیلی با محبته که به آقای طاهری توهین میکنه😒

کیا
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
18 days ago

هزاران جوابیه برای همون احترام ظاهری اون دفاعیه نوشته شده و توهم و دست پاچه گی آقای کیوانشکوه در دل دروغ‌هاشون مشخص هست.

برانداز سلطنت طلب
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

آقای پورحاجی ببخشید . الان آقای طاهری دارن همه ی سلطنت طلب ها رو میندازن از عرفان بیرون . من اشکالی نمیگیرم بهر حال خودشون صاحب هستن ولی اینهمه آدمهای دلسوز توی این سالها زحمت کشیدن

سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

استاد سلطنت طلب بیرون ننداخته و گفته به اسم مجموعه فعالیت نکنند و از پتانسیل مجموعه استفاده نکنند و به اسم عرفان انجام ندن که اندیشه مجموعه مانیفست هست

آناهیتا
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

دقیقا همینطور هست. استاد هرگز کسیو بیرون نکردن.فقط درخواست کردن هرکس مانیفست رو قبول نداره و در واقع استاد و عرفان حلقه رو قبول نداره راه خودشو جدا کنه و در لباس مجموعه به تبلیغ اونچه میخواد نپردازه

مریم شفیعی فرد
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

تمام دیکتاتورها سقوط می‌کنند

مريم
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

چرا بحث و جریان رو به نا حق عوض می کنید ؟
اقای طاهری افراد متخلف ودزد رو بیرون کردن

مريم
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

کسی که به دنبال رنسانس و اندیشه نو باشه که نمی تونه طرفدارسلطنت طلبی کهنگی باشه
پس چیزی ازمانیفست نفهمیده
به اسم عرفان حلقه فعالیت نکنه
بره به زندگی شخصی ایش برسه

تبریز
پاسخ دادن به  مريم
28 days ago

👍👍👌👌👏👏👏

Shahla
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

اقای طاهری بدون علت بیرون ننداختن کسی که اصول اولیه روکه حق امانت داری است رو بلد نیست باید بیرون انداخت

رهرو
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

معلومه که رنسانس ایران آزاد رو خوب نخوندی!

مريم
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

بهانه تراشی ها و تهمتهاوناحق گویی
های شمابه استاد
محمدعلی طاهری، کافیه
حق ندارید
ازپتانسیل عرفان حلقه در جهت اهداف شوم حکومتی و تروریستی تون استفاده کنید

ژینا
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

سلطنت طلب یا هر مرامو خواسته ای داشته باشی،وقتی صاحب فکر و بانی مکتبو قبول نداری،مگه مجبورت کردند و به بندت کشیدن که هنوز بر در این آستانی؟شرط بودن در مجموعه،را استاد در همون جلسه اول کلاسهاشون فرمودن

Fatima
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

چطور از عرفان کیهانی صحبت می‌کنید؟ در حالیکه حتی به فهم آموزه‌هاش هم نرسیدین، چه برسه به درکش!
استاد طاهری کاملا واقف و سوار بر اطلاعات هستی شده که جهانگیر شدنش اتفاق افتاده.الکی دست و پا نزنین

علی
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

تو نمیخواد بذر نفاق رو بکاری ، برو به زندگیت برس و کاری به عرفان حلقه نداشته باش ، برو همون زندگی ساده و قشنگ و بی دغدغتو بکن .

نسرین
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
27 days ago

استاد محمدعلی طاهری به شاگرد متخلف هیچ احتیاجی ندارند.
دلسوزی زمانی معتی داشت که مصادره نمیشد انحراف نمیشد حق شاگردی رو باید ادا کرد.

ویدا
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
20 days ago

ربطی به سلطنت طلبی نداره ،هر کی آموزه ها رو تحریف بکنه و یا با مرکزیت عرفان حلقه موازی کاری کنه و به تذکرات اهمیت نده و جوابش رو با اتهام و دروغ بده ،اخراج میشه!

محمد
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

طلب خیر برای شما…امانت دار بودن که حتی نام مجموعه هم تغییر دادن؟
امانت دار بودن که به معلم خودشون توهین میکنن؟

مليكا
پاسخ دادن به  محمد
29 days ago

دقیقا چرا !!!هم اسم عرفان حلقه نیستن چرا انقدر بی ادبانه به استاد پاسخ میدن این جواب زحمات استاد طاهری عزیز بعدم اگر مسیرتون خدا محور خدا محور بود الان انقدر دنبال حفظ اسم و رسمتون نبودین با قلدری

کیمیا
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

دقیقا

ملیح احمدی
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
28 days ago

امیدوارم خدا هدایتتون کنه، در تاریخ کم نبودن افرادی مثل شما که نمک خوردن و نمکدون را شکستن.اول قضیه فیک بودن پذیرفتن و الان دارین به این اراجیف دامن میزنین؟ با یک طلب خیر بدرقتون میکنیم.

اصالت اندیشه
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
27 days ago

شما بابات دادستانه درسته آقای پورحاجی ؟. ببین مجموعه دست کیا افتاده . همه دیگه میدونن طاهری مترسگه . شما بزرگ این مجموعه ای این بچه مچه ها تو رو نمیشناسن .

کتایون
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
23 days ago

استاد کدومه این یارو تقلبیه

Mahsan
پاسخ دادن به  کتایون
18 days ago

شما و امثال شما تقلبی هستید که طرفدار دزد آموزه ها هستید

بهنوش
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

عجب!!!! چه زود چهره ها نمایان شد و گمراهیها آشکار!
شما چرا دست از این کارهاتون برنمیدارید؟ که به صاحب یک مکتب ایراد میگیرید ولی سارق اون مکتب رو میستایید!!!

مریم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

دهنتو ببند ،تنها شخص و استاد ما ، جناب آقای طاهری هستن. خجالت خوب چیزیه، در صفحه استاد مراقب حرفاتون باشین! اگر گنجینه کیهانی امانت‌دار بود،رفتارش خیلی متفاوت بود!

tamay
پاسخ دادن به  مریم
29 days ago

چقدر بی ادب اینا شاگرد های اقای طاهری هستن واقعا ؟ نظرم عوض شد

حسام
پاسخ دادن به  tamay
29 days ago

شاگردان استاد بی ادب نیستن فقط جواب یاوه گویان بی ادب را مثل خودشان میدهن

اصالت اندیشه
پاسخ دادن به  حسام
29 days ago

نه حسام جون این خانم اول بی ادبی کرد از بالا بخون مشخصه این خانم ادب و نزاکت نداره . من نمیدونم طاهری اینا رو چرا دور خودش جمع کرده

مريم
پاسخ دادن به  اصالت اندیشه
29 days ago

شما برید به دذدی و تهمت و هتاکی و طرفدار اطلاعات و سپاه بودن و دسیسه هاتون برسید
درجه ادب شاگردان عرفان حلقه به شما مر بوط نیست

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  اصالت اندیشه
29 days ago

به شما چه؟شما وزیر وکیل جناب طاهری هستین؟شما برین دور یکی دیگه جمع بشیم اینجا چه غلطی میکنین؟

مریم شفیعی فرد
پاسخ دادن به  اصالت اندیشه
29 days ago

که دهن دزد کثیفی مثل تو‌ و امثال تو رو ببنده !

علی
پاسخ دادن به  اصالت اندیشه
28 days ago

از همون اصالت اندیشه ای که برای اسمت انتخاب کردی متوجه میشیم ک از عوامل سپاه هستی ،
تمامی افراد مجموعه در این جهان دوقطبی اول صاحب اندیشه رو میخواییم بعد اندیشه ، آب زلال بدون سرچشمه بی معنی هست .

Ali
پاسخ دادن به  اصالت اندیشه
28 days ago

#جوابیه
#کلاس_بی_کلاسی
#استاد_محمدعلی_طاهری
#عهد_جدید

همه‌ی ما شاگردان این مکتب در این عهد جدید  کنار استاد محمدعلی طاهری ایستاده‌ایم و به حقانیت آموزه های ایشان شهادت میدهیم🌹

Ali
پاسخ دادن به  اصالت اندیشه
28 days ago

خودت رو اذیت نکن.دیگه دستتون رو شده
دیگه دوره این حرفا و این مسائل گذشته که مجموعه رو به کثرت ببرید
الان دوره
#عهد_جدید و #اصل_وحدت_راه
هست‌‌🤫🤫

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  اصالت اندیشه
28 days ago

مثلا شما نزاکت دارین؟؟؟ هنوز نمیدونید که در کنار فامیل، استاد محمد علی طاهری که انسانی صالح، عاشق بشر،برترین معلم بشر هستند. حداقل از کلمه جناب یا آقا استفاده کنید. که خب از شماها با این حد فهم و☝️

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  اصالت اندیشه
28 days ago

شعور بیشتر از این هم انتظاری نمیرود.کسی که از مکتب عرفان کیهانی حلقه، استاد بزرگوار برای سوء استفاده مالی و کلاهبرداری استفاده کند. نمی توان انتظار بیشتری داشت.

غزال
پاسخ دادن به  tamay
29 days ago

شما نشریف ببر نان ب نرخ روزت رو میل کن این شگردها قدیمی شده دست شما برای ما رو شده

مینا ،مطلب زاده
پاسخ دادن به  tamay
29 days ago

نظر شما اهمیتی نداره ،رفتار ما در مقابل بی حرمتیه شما فرصت طلب هاست .

حسین
پاسخ دادن به  tamay
29 days ago

تهمت،استهزا و وقاحتی که در این مدت با حجم زیادی نسبت به استاد و مجموعه روا داشته شد تاثیری روی شما نداشت و فقط چند کلمه اعتراضی و نه هزل نظر شما رو عوض کرد. ای سیاه بازهای کودن روزگار

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  tamay
29 days ago

مگه نظر یه سایبری ارزشی هم داره .به درک که عوض شد .مگه نظرت قبلا خوب بوده معلومه کی هستی و‌بدنبال چی هستی

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  tamay
29 days ago

با شما باید با زبان خودتان حرف زد و مثل خودتان رفتار کرد .حتی رحمانیت استاد عشق هم درمورد شما کارساز نشد و وقاحت را به حداعلا رساندید و الان حرف ازادب میزنید شما را چه‌ به این حرفها

امیر گرایلی
پاسخ دادن به  tamay
29 days ago

همون بهتر که نظرت عوض بشه . چون دیگه اگر هر ننه قمری بخواد اینجا دم بچرخونید و جولان بده هم دم ش رو می‌بریم و هم به مادرش طلب خیر می‌فرستیم و هم چنین شما مریم خانوم . طلب خیر برای شما و مادرتون

علی
پاسخ دادن به  tamay
28 days ago

مطمئنم تو هم یکی از افراد دست نشانده ی سپاه ثارالله هستین که خوب بلدین بذر نفاق رو بکارین ، این بازی ها دیگه قدیمی شده و افراد مجموعه فوت فن شدن و دیگه گول این بازی ها رو نمیخورن

Ali
پاسخ دادن به  tamay
28 days ago

#کلاس_بی_کلاسی
#استاد_محمدعلی_طاهری
#عهد_جدید

خفته بودستید تا اکنون شما
که کنون جامه دریدیت از عزا

پس عزا بر خود کنید ای خفتگان
زانک بد مرگیست این خواب گران

مریم
پاسخ دادن به  tamay
27 days ago

اگر با دفاع از حق میخواین از مجموعه برین، خوب برین به سلامت! اینحا برای هیچکس فرش قرمز پهن نکردن! اگر کسی در عرفان حلقه مونده، حقیقتی پیدا کرده که مونده! کشتی نوح قرار نیس برای همه جا داشته باشه!

Farane
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

عجب ؟! وقیح شمایید گستاخ شمایید اینهمه مدارک ارائه شده که این ها کپی رایت رعایت نکردند و مصادره دارن میکنن چیزی رو که استاد رایگان کرده ؛ مگه کورید؟!

رضا
پاسخ دادن به  Farane
29 days ago

این که اصلا طاهری نیست . استاد طاهری اینقدر هول پول نبود . اصلا اگر استاد بود میرفت نقض کپی رایت میگرفت . پس به این نتیجه میرسیم که این طاهری نیست . ماموره سپاهه بدلشه

حمید
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

تو چقدر باهوشی 😂😂😂😂

آخرین ویرایش 29 days ago توسط حمید
سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

چقدر پول میگیرید این ها رو بگید؟به چه قدر خودتون رو فروختید؟

fereshteh
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

آخه نمک نشناس ها استادعزیز کجا هول پول زده
منظورتون افراد گنجینه کیهانی هستن ؟ایشون که نظام قدیم رو رایگان کردن ، لطفا یکم تفکر

ژینا
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

خوب بساط درامدهای انچنانی کسایی مثل کوانشکوه و زنشو جمع کرد.لقمه حرام چه بسازشون هم هست..درود بر استاد طاهری و منش بی چشمداشتی ایشون

امیر
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

امید وارم بیدار شی و دست از اینکارات برداری
میخندن مردم بهت با این حرفا
عالم و آدم میدونن استاد کاناداست #استادم_کاناداست

Mahsan
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

هول پول اون عده افراد خیانتکار هستن که با آموزه‌های استاد طاهری کسب درآمد میکنن و میخوان آموزه های استاد طاهری رو به اسم خودشون مصادره کنن مثل گروه گنجینه کیهانی که وابسته به سپاه هست

حسین
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

بعد از نوشتن سه جمله و تاکید بر کلمه “اصلا” نتیجه هم گرفتی و احیانا توقع داری که جمعی و جماعتی بگن “وای” چه حیرت انگیز،چه نکته مهم و غریبی که تا الان کسی به آن اشاره نکرده بود.خسته نباشی تحلیلگر

آخرین ویرایش 29 days ago توسط حسین
شبنم شفیعی فرد
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

خجالت بکشید،چرا تموم نمی‌کنید این بازی کثیف استاد خودش نیست رو،حالا که جواب شما ها رو داره میده،جواب نمک نشناسها و مدعی ها و دزدهای اطلاعاتی رو میده خودش نیست نه،عجب وقیحید ،وای به حال شماها.

مريم
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

پروژه نخ نماشده سپاه پاسداران و اطلاعات و فیک سازی استاد محمد علی طاهری رو جمع کنید .
همه ما به خوبی می دانیم که استاد عزیزمان در تورنتو حضور دارن وما شاگردان به برحق بودن اطلاعیه هاشان شهادت می دهیم

شقایق
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

حجت تمام شده شما عقب موندی مثل اینکه
خیلی زرنگی که تنهایی نتیجه گرفتی افرین
استاد از وقتی اومده مجموعه داره رو به جلو میره اگر شما بدعت گران وقتش و نگیرید

مريم
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

بهتره دهان یاوه گویتان را ببندید
پروژه فیک سازی استاد طاهری
پروژه اطلاعات سپاه پروژه نخ نماشده ای هست
اقای محمد علی طاهری
در تورنتو هستن
کذابان و نون به نرخ روز خورها خودتون رو جمع کنید

سمیرا بی باک
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

شماها خیلی وقیحید
هنوز هم پیرو نقشه شوم اطلاعات سپاه حرکت میکنید
بهتر سرتونو از برف بیرون بیارید
شایدم بنفعتونه
بیانیه کمیسیون آمریکا از خانم منچن رو بخونید
دیگه سکوت اختیار کنید.

مینا ،مطلب زاده
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

بازهم پروژه های نخ نمای شما معاندین،واقعا خنده داره ،دیگه نمیدونید چی بگید ،استاد طاهری کانادا هستند به کوری چشم شماها

ویدا
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

استاد طاهری ،صبرش زیادتر از تصور شماست ،چطور که سه سال صبر کردن و مدارک ارائه ندادن تا کسانی که استادشون رو گم کرده بودن سه سال تمام ندای #استادم _کجاست 🤪سربدهند

آمنه
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

شما دهنتو ببند و لال شو

مجتبی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

این کاملا مشخصه که شما دست نشانده چه کسانی هستید صحبت هاتون فقط یه دیکتس وگرنه کامل میخوندین اطلاعیه رو
«باید بدانند که در معرض شکایت اینجانب قرار گرفته‌اند و در هر فرصتی که شرایط مناسب باشد….

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

ببند دهن کثیفت رو .ازتک تک کلماتت نیسه فهمید کی هستی و چرا اینجایی

افسانه
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

ببین ..خوب گوشاتو باز کن ..همه شاگردان واقعی استاد با جون و دل پول میدند. بکوری چشم همه دشمنان …اگه استاد اجازه بدن کمپین راه میندازیم برای هزینه وکیل و شکایت از همه شیادان و مفت خوران نامرد

ثمین
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

تمام مجامع بین المللی هویت ایشون رو تایید کردن. ایشون مقاله های علمی ب کنگره آریزونا ارائه دادن و تاییدیه علمی گرفتن . هیچکدوم متوجه نشدن ! شما متوجه شدی؟! بنظرم برو FBI استخدام شو 😉

مرتضی موسوی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

شما اصلا استادو تا حالا دیدی اصلا اینا به کنار شعور و معرفت میدونی چیه اگر استاد نیست شما استادی داری یکساعت درسهای علمی شعور و سایمنتولوژی و ….ژورنال ارائه بده ،حتی شبیهش ،حرف مفت که مالیات نداره

آخرین ویرایش 29 days ago توسط مرتضی موسوی
سهیلا
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

فرافکنی نفرمایید جناب رضا و ایادی. استاد طاهری و مکتب موفقشون باعث ناراحتی فرصت طلبهای بی هویت شده.

بهناز
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

دقیقا کسی که از طرفه سپاهه خوده تویی برادر
دست بردارید از این تفرقه، این همه سال تلاش کردین موفق نشدین کی میخواین آروم بگیرین؟؟
این حرفارو تو پیجه استاد طاهری عزیزم میشنوم از خجالت آب میشم

رضا
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

رضا منم تو که اصلا رضا نیستی.
استاد طاهری عزیز کلاس ها رو عام کردند که امثال شما، افراد رو چپاول نکنند به وقتش از شما پلشت ها هم شکایت میکنن.
شما و هم پالگی های شما مامور سپاهید.

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

شما لیاقت اینو ندارید که استاد طاهری عزیز رو بشناسید . همه چی لیاقت میخواد.پس به این نتیجه میرسیم که شما سایبری خیارخور همان ساندیس خورسابق هستین

اکبر
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

چون جلوی حرام خوریتونو گرفته حالا دیگه استادتون نیست؟

مهرسا
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

حالت خوش نیستا!! استاد طاهری هول پوله که کلاس ها رو رایگان کردن یا گنجینه کیهانی که عرفان حلقه رو مصادره کرده به نام خودش و دنبال درآمدزایی و منافع خودشه؟؟؟

آخرین ویرایش 29 days ago توسط مهرسا
مهسا اسدی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

هول پول😂😂😂قطعا خودتو هم میدونید چقدر این حرفتون احمقانه هست، ولی خوب کارتون اینه

علی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

اون دوران نادان بودن مردم تموم شده ، تاریخ از شما ها به عنوان افرادی بزدل و مواجب بگیر و مزدور و بی‌شعور و … یاد خواهد کرد .
بعد از مرگت میفهمی که کالبد ذهنی بودن روی زمین به خاطره ناآگاهی سخت هست

مائده
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

با سلام، هول پول دقیقا شمایید که شرفتون رو به پول فروختید و نمی‌ترسید از بازتاب این قضاوتهاتون .. اما طبق قوانین به زودی این بازتاب‌ها کار دستتون میده، طلب خیر

امیر گرایلی
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

این اطلاعات مزحک رو از کجات برون آوردی؟ حداقل به اون دوستای ارزشی بگو اطلاعات درست بدن بهت تا اینجا میا رسوای عالم نشی. هول ساندیس.

مریم شفیعی فرد
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

نه بابا اگه اونجوری بود که این همه معاند و مامور سپاه اینجا نریخته بود واسه نون خوری !
هیچ غلطی نمیتونی بکنید
دستتون برای همه رو شده

mehrnoush
پاسخ دادن به  رضا
29 days ago

تمام آثار استادطاهری و کلیه اموزه ها از سمت مرکزیت، طبق قوانین بین المللی کپی رایت هستند. شما در جهل به سر می بری

نسیم
پاسخ دادن به  رضا
28 days ago

هر چه در خود دارید درباره دیگران هم فکر می کنید. محض اطلاعتون استارت کلاس بی کلاسی خورده و تمام حلقه ها رایگان تفویض میشن مگر اینکه توسط سارقان گنجینه کیهانی بخواد تفویض بشه

علی
پاسخ دادن به  رضا
28 days ago

لعنت بر کوردلان همچون شما ، که به ناحق در مقابل حق می ایستین ، افراد مجموعه کمر به خون کشیدن شماها بستن ، پس برین داخله لانه ی روباه خودتون
سازش بی سازش

Ali
پاسخ دادن به  رضا
28 days ago

داداش دوره این حرفا گذشته.این داستانت مال ۳سال قبله.خودت به روز رسانی کن و خودت خسته نکن🤫🤣
#کلاس_بی_کلاسی
#استاد_محمدعلی_طاهری
#عهد_جدید

ژینا
پاسخ دادن به  Farane
29 days ago

کور نیستن .از همون قماشن.چرا امانتی که بهشون سپرده شده بوده با شرط امانتداری.حالا که نقض شرط کردن.نمیرن پی کارشون و دست از عرفان حلقه بر نمیدارن!باوقاحت تمام بفکر خودشون دلیل برای دزدیشون ارائه میدن😂

mehrnoush
پاسخ دادن به  Farane
29 days ago

تمام آثار استادطاهری و کلیه اموزه ها از سمت مرکزیت، طبق قوانین بین المللی کپی رایت هستند. شما در جهل به سر می بری

هانا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

نمک می‌خورید نمکدون میشکنید؟؟؟؟؟ تاریخ افرادی به این حد از نمک نشناسی و بی معرفتی مثل شما به خودش ندیده بود. طلب خیر

سعید
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما خجالت آور هستید شما نان به نرخ روز خور هستید شما باعث وقاحت هستید واقعا اسم خودتون رو عرفان حلقه ای میدونید؟؟؟؟؟؟

رضا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

کار وقیح به شما بر میگیرده که به بنیانگذار این مکتب داری توهین میکنی مکتبی که به کار شما نمیاد رو میتونید رها کنید و به زندگی شخصی خودت بپردازی

زهرا ابریشمی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

مثل اینکه یادتون رفته بنیانگزار این مجموعه استاد طاهری هستن ؟؟؟ عقل و شعور ،هم چیز خیلی خوبیه

نیلوفر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

استاد طاهری بنیانگذار این مکتب می باشند. ایشان بعنوان بنیانگذار این مکتب حق کپی رایت دارند. اخراج افرادی که امانتدار نیستند جایز است.و ما نیز در برابر متخلفین سکوت نخواهیم کرد

فرهاد
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

یاو گو
تو که معلومه چی هستی و کی هستی ولی واقعا بترس از کارهات
روز خوش خوشانتونه بعدا نگید که نگفتید
بعدا استاد جان هیچ وقت دست از کارهاش نمی کشه بزرگتون نتونست کاری کنه شما که جای خود داری.

محدثه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

استاد بنیان گذار این مکتب هستند
آقای کیوانشکوه شاگرد استاد دنبال آدم های بیهوده نباشید
واقعا خجالت آوره این چنین طرز صحبت با استاد گرانقدر

سهیلا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

جناب، قطعا خجالت آور واژه مناسبی برای
شماست که بعد از اینهمه تخلفات و بی حرمتی ها به ساحت مقدس بهترین معلم اعصار، کماکان از این افراد بی هویت و سودجوی بی صفت و گروه اخراج شده شان حمایت می کنید‌.

حسین
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

اگر دوست ندارید عرفان حلقه رو رها کنید و برید دنبال کار خودتان شما که میدانید بدون آموزه های الهی استاد عزیز محمد علی طاهری هیچ حرفی برای گفتن ندارید

....
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

طاهر ما قامت و وجه خداست.
حرف امثال تو، بادی در هواست
این گروهک را خدا رسوا کند
تیر او در هر زمانی از خفاست

برانداز سلطنت طلب
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

دوست نداشتم این روز رو ببینم که مجموعه افتاده به جون خودش. شما دارید به بدنه ی خودتون صدمه میزنید من این گروه رو میشناسم اینها هیچ گناهی ندارن فقط شانش بدی که آوردن دیگه استاد اون استاد نیست

ژینا
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

شانس خیلی بدی آوردن که استاد تمام دروسو رایگان کرد…بدبختهااااا.اون که صاحب مکتبه بفکر پول نیست ولی شما گشنه هااااا….

حلاج
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

علف هرز/آفت به هر مزرعه ای آسیب میزنه. این از بدیهیات و قوانین طبیعته و هر مزرعه داری این قانونمندی رو خوب میدونه. مزرعه دار لازم باشه میفته به جون مزرعه ش. مجموعه عرفان هم ازین قاعده مستثنا نیست.

امیر
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

جناب شعبان بی مخ سلطنت طلب یه سوال؟ شما مگه اصلا عضو مجموعه هستی که میایی نظر میدی؟به اربابانت بگو هیچ کاری از پیش نمیتونن ببرن تا روزی که استاد صحیح و سالم

سمیرا
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

استادم کاناداست خداروشکر در پناه امن الهی هستند واز شر شما گروه آتش در امانند. حتی اسم اکانتت مشخصه در چه جبهه باطلی داری حرکت میکنی طلب خیر برات.

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

شما مطمین باشید مجموعه به راه خودش ادامه میده این طرح الهی هست و شکست نمیخوره ضمنا شما روی چه استنادی میگین استاد اون استاد نیست مگه علم غیب دارین .استاد شناس هم شدین ماشاالله.خجالت بکشین .

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

اتفاقا بهترین روز رو دیدین .مجموعه داره پالایش میشه ازپلشتهایی چون شما و کیوانشکوه و بهترین روزهارو شاهدیم با حضور پرشکوه استاد محمدعلی طاهری و موفقیت‌های روزافزونشان در جهان علم و معرفت.بیش باد

مهرسا
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

استاد همون استادن ،منتها مثل اینکه به مذاق شما خوش نیومده که دست یه عده خیانتکار خائن رو شده، خوشتون نیومده که آکادمی نظام جدید راه افتاده و کلی مطالب جدید درس داده شده، خوشتون نیومده از کلاس بی کلاسی

مريم
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
29 days ago

شانس و اقبال با دزدی های شما و خیانتهاتون یار نبود و رسواشدید و بهترین کاراینه که ازالان به بعد ادم بشید

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

شما نیاز نیست نگران مجموعه باشین، مجموعه استاد محمد علی طاهری را دارن و خود استاد بزرگوار یه لشگر هستند، نمیدونید از بالاسریاتون که کامل استاد بزرگوار رو میشناسند، بهتون بگند، شما استاد رو استاد ☝️

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

مشکل از فهم و درک و شعور شماست. هر وقت تونستید، فقط یه جمله مثل جملاتی که استاد بزرگ می فرمایند بگید بعد افاضه کلام کنید در غیر اینصورت، زبان در دهان ببنیدید و خاموش باشید. ☝️

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  برانداز سلطنت طلب
28 days ago

تا مرد سخن نگفته باشد عیب هنرش نهفته باشد. البته اگر مرد به معنای واقعی باشید و بویی از انسانیت برده باشید.

شادمهر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

توهین به استاد ، مصادره و مال اندوزی به هر قیمتی خوبی و امانت داری است ؟

حلاج
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت، خباثت، پلشتی و رذالت را شما به حد رسانده اید که مغز را آکبند بالای طاقچه پرت کرده و خودتان علاف و بیکار این پایین و در زیر پست یک معلم مجاهد مهمل می بافید.
تاریخ امثال شما را زیاد به خود دیده

پونه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

از خجالت بمیرید از مهمل گویی و وقاحت و بی ادبی دست بردارید حامیان برده گنجینه

حمید
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

پشماااااااااااااام، تو دیگه کی هستی ؟ قطعا نمیدونی داری چیکار می‌کنی! واقعیتش داری با دم شیر بازی می‌کنی! البته منظورم از شیر آقای طاهری نیست ! خیلی عجیبه کسی بخواد با جهان هستی بجنگه ! 😂

Mahsan
پاسخ دادن به  حمید
29 days ago

متوهم سایبری

علی
پاسخ دادن به  حمید
29 days ago

بابت هر کامنت که میزاری و جوابی که میگیری چند میگری شیرفهم🤪

مشتاق دیدار
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما رستم دل انگیز به همراه این عوامل امنیتی گنجینه کیهانی باید بخاطر این اعمال و رفتارهای غیرانسانی تان خجالت بکشید. خجالت بکشید شماها هرآنچه از قبل این آموزه ها بدست آورده اید را همگی مدیون استادید

بهاره
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

اینقدر بی ادبید که نمیفهمید با کی دارید حرف میزنید. وقتی اینقدر گستاخانه راجع به استاد بزرگوار استاد محمد علی طاهری صحبت میکنید، باید از خجالت و شرمساری بمیرید. شرم بر شما

امیر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

عقل که نباشه جون در عذابه
بخاطر این حرفاتون به جسم و جان خود ضربه میزنید و به سمت فروپاشی درون خواهید رفت
گنجینه کیهانی تخلفاتشون مستند هست
خجالت بکشید و دست بردارید

fereshteh
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما در حدی نیستی و ما اجازه نمیدیم که بخوای راجع به بنیانگزار عرفان کیهانی حلقه حرفی بزنید

لعیا بزازپور
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما حق ندارید به بنیانگذار مکتبی که از اموزه هایش بهره برده اید توهین و بی احترامی کنید در اصل شما باید خجالت بکشید

ژینا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقیح تو هستی که از یک باند دروغگو و خائن و سارق دفاع میکنی.وقیح تو هستی که از کسی که داره از اندیشه های کس دیگه سو استفاده میکنه دفاع میکنی.وقیح تو هستی که شعورت با شعور نان حرومخورها یکسانه

سارا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما باید خجالت بکشید مزدور مزد بگیر
چند گرفتی؟
خودتو چند فروختی؟

مهدی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت و رو سیاهی برای شماست،استاد طاهری عزیز،محبوب قلبهای انسانهای زیادی هستند،ایشان افتخار بشریت هستند،شرم بر شما که قلبتون به این حد تیره و تار شده که به این انسان بزرگ هم راحت توهین میکنید

زهرا منفرد
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

امانتدار چی بودن؟ برای خودشون لوگو زدن روی تمام صوتی تصویریهای استاد طاهری؟
شما مقاله بنویسی یکی به نام خودش یا به نام کمپانیش پخش کنه اسمش دزدی نیست؟

الهه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

عجب و هزار عجب از آن کسی که خانه باقی پایدار را ترک می کند و از برای خانه فانی عمل می کند»

مرضیه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

بله از صوتی جناب مربیتون واضح و مشخصه. چطور روتون میشه حرف بزنید. شرم بر شما. بحث با شما مایه ننگه

حسین
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

ابلها؛مردا؛عدوی تو نیستم من، انکار توام.

Mahsan
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

گنجینه کیهانی خیانت کار ترین هست، اعمال و رفتار و تلاش برای مصادره و گذر از استاد طاهری عزیز و خیلی از کارای دیگه پشت پرده ، آیا اینا کافی نیست برای تشخیص یک سارق و مصادره کننده؟؟؟؟!!!!!!

بهناز
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

گنجینه اگر علمی دارد از آن بگوید.چطور‌میشود که کلام ناب و نجات دهنده یک انسان بزرگ و به معنای واقعی لبریز از عشق جناب آقای طاهری را دزدید در مقابل انقدر وقیحانه و بی شرم رفتار کرد

حجازی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

مثال این ها مثل کسی میماند که اشعار حافظ رو تدریس کند بعد حافظ بیاید و بگوید آقا اشعار مارو اشتباه تدریس می کنید بعد آن نادان فریاد برآورد تو نمیفهمی من اشعار تو رو بهتر تو بلدم تو برو کنار تخصص نداری

حسن
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت بکش با این همه افشاگری استاد جان بازم داری طرفداری این مزدورهای جیره بگیر کاسب رو میکنی.

سمیرا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

آقایان مزدور و مصادره گر اولن براتون طلب خیر میکنم.
شما باید خجالت بکشید که دست دزدی به امانت الهی بردید و برای خودتون دکان درست کردید و به استاد طاهری منیانگذار این مکتب وقیحانه توهین میکنید .

هومن خسروی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

همینکه با یک اسم فیک زیر اطلاعیه استاد طاهری مطلب می‌نوسید، نشان‌دهنده‌ی بی‌هویتی شماست.

قاسم منصوری جوزانی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

آخه آدم حسابی ،کاسه داغ تر از آش چی میدونید تو از کیوان شکوه فهاش طرف خود کش چی میدونید از آیلای بهسام بد دهن منفعت طلب فرصت طلب ،چی میدونید از دانایی که این دو شکسته انداز حساب بالای میلیاردی

مريم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خود فروخته های سپاه تروریستی پاسداران و امثالهم
خودتون رو جمع کنید.
بی حرمتی به استاد عزیزمون رو بر نمی تابیم
با دروغگویی و کذابی و تهمتهای مکرر به اقای محمدعلی طاهری به جایی نمی رسید

سرباز طاهر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

زمان همه چیرو ثابت خواهد کرد معاند گرامی

ستاره
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما باید خجالت بکشی با پررویی تمام داری با بنیانگذار این مجموعه صحبت می کنی

شقایق
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما چطور میتونید انقدر وقیح باشید
مرکزیت رو ول کردید اصل رو ول کردید یادتون رفته کی بهتون یاد داد که راه برید نمک میخورین نمکدون میشکونین

اذر دقیق فهم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

چقدر شماها وقیح و بی شرم هستین که باز هم با صدور همچین بیانیه ای نه تنها عذر خواهی نمیکنید بلکه وقیح تر از قبل باز حرف سخیف میزنید!

اذر دقیق فهم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

کاش شخصیتت هم مثل اسمت واقعا شخصیت رستم گونه داست!!فقط این اسمش روب یدک میکشی که بی شک این هم اسم واقعی خودت نیست !بلاهت واقعا تا چد حد؟به چه قیمتی؟

سرباز طاهر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

اقای طاهری کاسبیه کیوان و زنش که خرج زندگیشونو از این راه در میاوردن رو جمع کرده و این عالیه 😂😂😂

مائده
پاسخ دادن به  سرباز طاهر
29 days ago

دقیقا از این دارن میسوزن که نقشه های شیطانی شون نقش بر آب شد .. گمان میکردن به همین سادگی هست که مصادره کنن و به انحراف بکشونن و … تازه هنوز حالیشون نیست چه بازتابی واسه خودشون خریدن ..

رها پیوندی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

جالبه. از زمانی که منفعت شما و امثال شماها به خطر افتاده، ظلم ستیزی و دفاع از حق هم «وقاحت» تعریف شده

غزال
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

آقای کیوانشکوه نامت در لجنزار تاریخ به بدنامی و بدعهدی و خیانت ثبت خواهد شد ، من شهادت میدهم به حقانیت استاد طاهری عزیزم و شهادت میدهم به آموزه های ایشون…

مینا ،م
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

این در حد فهم شما نیست که شفاعت کنی ،استاد عزیز خودشون میدونن کی امانت داره کی امانت دار نیست،

ویدا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

به چه بهایی چشم از حقیقتی که با تمام وجودتون از حقانیت آن(استاد محمدعلی طاهری) با خبرید ،چشم پوشیدین و مجبورین از باطل حمایت کنید؟؟؟؟!!!!به چه بهایی؟؟؟ وعده استخدام به عنوان خبر چین یا…؟

سین
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

گنجینه کیهانی تنها در دزدی و مصادره و وقاحت بهترین بوده تنها در دنیای شیطان واروونه‌انگار چنین رفتاری پسندیده حساب میشه ننگ بر تو انسان‌نمای هتاک و بی‌ادب که حرمت استاد بزرگوار سرت نمیشه

شيرين
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما باید خجالت بکشید…واقعا ااین گروه امانت دار هستن؟..امانت داری که از تحویل دادن امانتی به صاحب اصلیش امتناع میکند؟؟…

مريم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

گنجینه کیهانی در مقابل چشم همه شاگردان
لوگو و اموزه های عرفان کیهانی حلقه رو دذدیده
و به بنیانگذارعرفان کیهانی حلقه اقای محمدعلی طاهری نهایت تهمت و بی حرمتی رو انجام بده

علیرضا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما که هنوز به این باور نرسیدید که بجای واژه ی استاد طاهری که بنیانگذار این مکتب هستن اسم آقای طاهری استفاده میکنید چرا وارد بحث میشید؟ شما همون دنباله رو آقای سامی و همسرشون باشید و دنبال منافع.

Ahmad
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

درود بر محمد علی طاهری ابرمرد دوران هیچ نیازی به بحث و جدل با این افراد نیست،جدل هارا رها کنید و به قمار عشقی که محمد علی طاهری در جهان هستی انداخته پیوند شور و شادی و شعور بزنی

بهرام
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

زامبی های امنیتی سر کلشون پیدا شد . چه امانتداری بوده این گنجینه کیهانی که الان با وقاحت و بی شعوری به تمام معنا جلوی صاحب امانت وایساده . هر سم پاشی که به ذهنتون رسیده انجام دادید اما بی نتیجه

Hooman
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

آقای فیک شما چرا دست از سر مکتب عرفان کیهانی و درآمدش برنمیدارید و برنمیگردید همون کنار جاده چالوس لبو و باقالی خودتون رو بفروشید لااقل خدمتی هم کرده اید به بشریت

علی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

به این فک کن آیا با شرافت زندگی کردن بهتر نیست .
حق همیشه همیشه(به طور مطلق ) با بنیان گذار عرفان حلقه با استاد محمد علی طاهری هست .

parvintanha
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما چرا دست از این کارها برنمیدارید؟ خجالت آور اینه که شخصی با اکانت فیک بیاد و جانبداری از متخلفین کنه اونقدر شهامت داشته باشید پشت نقاب مخفی نشید

زری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما مگر شاگرد استاد نیستید که اینجور صحبت میکنید این چه امانتداری هست که استاد خودرا قبول ندارند

لیلا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

واقعا خیلی پررویید خجالت تو باید بکشی و اون کیوانشکوه و بهسام که تمام منابع رو سرقت کردن و بار خودشونو بستن و ول‌کن نیستین. درآمد آموزه‌های استاد طاهری عزیز خوبه ولی خودشون نه؟!!! وقیح شماهایید

آمنه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما خجالت بکشید خیلی وقیح و بس چشم رویید

سحر همایونی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت در کلام شما به حد اعلای خودش رسیده
حیا کنید در پیشگاه حق و حقیقت
قانون بازتاب رو فراموش کردید؟!

صالح
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما چرا دیت از سر این استاد عشق برنمیدارید شاید واسه اینکه ملت دارند با اموزه هاى استاد عشق اگاه به حقوقشون می شوند و زمان سو استفاده شما از منابع این ملت دیگه به سر اومده

کمالجو
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

جناب رستم که دم می زنی از ستم
رستت کشیده می شه به زودی از سمت هوشمندی .خدا واقعا به دادتون برسه که نبایدم برسه چرا که این بزرگ مرد تاریخ تاوان همه رو پس دادن و بازتاب وحشتناکی خواهد داشت

فاطمه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

اگه امانت بود که مورد تشکر استاد بود. هر چی از استاد جان دارید بزارید زمین لطفا برید …
استاد عزیز ما بلد راهن و می‌دونن چیکار میکنن. شما گند زدید بنام هر چی شاگرده…😔متاسفم براتون

Shahrzad Barzide
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خوب اگر استاد طاهری عزیز خودشون نیستن چرا آموزه هاشون رو استفاده میکنید برای پول ،این کاملاً واضح هست که گنجینه کیهانی دنبال چیه واقعا شرم بر شما ،البته وصد البته که بازتاب اعمالتون رو خواهید دید .

صالح
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

امانتداریتون و شعورتون هم دیدیم هیچی نشده مقابل استاد وایسادین و میخواین از این عرفان حلقه واسه خودتون نمد بسازین واسه بی هویتی تان .ولى این بدونید چراغى را که ایزد برفروزد هرانکس پف کند ریشش بسوزد

maryam
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شرم بر شما باد وقیح شمایید
خدا رو شکر که استاد عزیزمون دستتونو رو کردند و نمیتوانید باز هم پشت نقاب پنهان شوید
شرافت خود را ارزان فروختید

زهرا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

ای غافل، پیش قاضی و معلّق بازی؟؟؟؟؟؟

سمیرا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

حق نداری با استاد اینجوری صحبت کنی
همه ماها که زندگیمون رو مدیون استادیم جلوتون میایستیم
با این پیامی که دادی ثابت کردی چه افراد بی ادبی رو رو‌گنجینه کیهانی مثل خودش تربیت کرده

آیدا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

لطفا حرمت و ادب رو رعایت کنید و بدونید نه اجازه و نه حق کوچکترین توهین و بی احترامی رو به استاد طاهری دارید.

زهرا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خطاب به اهل ِ ناحق و خصوصاً دفینهٔ ناکیهانی ِ کیوانی←←و نَمُدُّ فی الطغیانهم یَعمَهون .

زهرا(ارزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

میزان تشخیص فهم و درک و شعور هر شخص را از کلام و ادبیات او می توان تشخیص داد‌. قطعا شما دانش آموخته واقعی مکتب عرفان کیهانی حلقه که بنیانگذار آن استاد محمد علی طاهری بوده اند و عشق و ادب کمالات را

حقیقت
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

واقعا متاسفم براتون که فداکاری های استاد عزیز رو نمی بینید

مژگان شهریاری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

امانت داریش را چطور فهمیدید در حالی که امانت را به صاحبش تحویل نمی دهد در حالیکه صاحب امانت را منکر می شود

setare
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

نگو که خودت نیستی که باور نمیکنیم شنگول منگول جون😁

سمیرا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

آره واقعاً از اون وویس و این خیانتهای آقای کیوان، امانتداری داره میچکه!!! خودتونو مسخره خاص و عام نکنین. بسه دیگه چقد بی حیایی و بی شرمی رو میخواین ادامه بدین؟ وقاحت رو شماهایید که به حد اعلا رسوندین

mahshid
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

البته که خجالت کشیدن در حد شما وامثال شما نیست حتی اندازه یک کودک هم شعور ندارید چطور میشه شما تموم کانال و صحبتای اموزشیتون تماما کلام و اموزه های استاده بزرگواره اما خود استاد عزیز رو نه

رهرو
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

مزدور کی هستی تو که با این وقاحت به بنیانگذار مکتبی که ادعای شاگردی شو می کنی توهین میکنی؟

محمد
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

پول حرام با شما چیکار کرده واقعا وحشتناکه که با استاد عزیز که انقدر نازنینه اینجوری صحبت می‌کنی
شرم نمیکنی ؟ خجالت نمی‌کشی؟

mahshid
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

اگه این اموزه ها رو نداشتین بنظر میاد وعده ای رو به سیری نمیگذروندید اگه امروز شکمتون از مال حرام سیره باز هم از عنایات استادبزرگواره
شرافت نسیب هر کس نمیشه مگر وجودی که استحقاقش را داشته باشه

محمد...ی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت رو شماها به حد اعلا رساندید که تو روز روشن اومدید تو سایت استاد عزیز و میفرمایید چرا نمیگذارید ازتون دزدی کنیم؟!
این توهین به شعور همراهان مجموعه نیز هست
شما دارید به همه ما توهین میکنید!!

یاسر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

عجب دورانی شده،این طمع چیه که اینطوری خودمونو بخاطرش میفروشیم؟
چه ارزشی داره؟
تا کی بخاطر حق جلوی حق می ایستین؟
استاد مارو آدممون کرده حالا خودشو نمیپسندیم؟
بخدا خجالت هم خوب چیزیه

یاسر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

مرام نداریم لا اقل آزاده مرد باشیم
مردونگی داشته باشیم و حق پدر معنوی مونو اینطوری پامال نکنیم،زندگیشو فدای ما افراد نالایق کرده الان اینطوری جلوش در میایم؟
ننگ بر تمام نا خلفان‌ و نمک نشناسان…

ali
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خاک به چهره‌ی خورشید میپاشی؟ واقعا خنده‌داره نادان.

صالح
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

چه امانتدارى وقتى شعور برخورد صحیح با استاد و اموزگارشون ندارند.

رضا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

حیف از اون اسم رستم.
خجالت رو شما باید بکشید،قلم به مزد های پررو
بله گنجینه کیهانی امانت دار بوده ولی نه برای استاد عزیز بلکه برای ثارالله و بهداشت معنوی و…
چقدر شما وقیحید

هدی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت آور شمایی هستید که به خودتون اجازه می‌دین اینجا اینطور اظهار فضل کنید و به استاد که مالک معنوی تمامی مطالب مجموعه هستن هشدار بدین شما فک کردین کی هستی؟؟؟؟؟؟؟

علی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت اور شما و بیمعرفتی شماهاست گنجینه کیهانی با تمام امانت دارها مال خودتان باهم سیر و سلوک کنید🤪

آخرین ویرایش 29 days ago توسط علی
هدی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما بجز آموزه‌های استاد و حلقه‌هایی که ایشون انفاق کردن از خودتون چیزی ندارید یک مشت سارق وقیح و نمک نشناس و البته از خدا بی‌خبرید که تاوان بسیار سنگینی در پیش رو دارید چون با آهن گداخته در دست شادید

حبیب نصیری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

یه بنیانگذار حق داره از آموزه های خود دفاع کنه
چرا دوستان نمیفهمین؟؟؟
این حق هر کسی هس چه برسه به یه نابغه قرن بنام محمد علی طاهری که تمام زندگیش رو صرف این آموزه های ناب خدایی کرده ،

سینا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

به روباه گفتن شاهدت کیه گفت دمم
تو برو سر چار راه سبزیتو بفروش (با احترام به صنف سبزی فروشان)
تو رو چه به عرفان و خود شناسی
میبینم که بدجوری به تمام وجودتون ترس و لرزه افتاده

معصومه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت را شما و گنجینه کیهانی باید بکشید که وقاحت را به حد اعلا رسوندید که از آموزههای استاد طاهری سواستفاده می کنید و دست از دزدی بر نمیدارید تازه حق به جانبید و از دزدان و هتاکان دفاع می کنید

مرتضی موسویان
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت بکشید ،اسم سو استفاده امانت داری نیست ،شما دست از کارتون بردارید واقعا سو استفاده گرینو حتی همراهانش هم جیره خوار اون سیستم هستند درس رو استاد ارائه دادند آثار خودشونه گنجینه کیهانی از کجا اومده

مهناز قائم مقام
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

ما تا جان داریم از استادمان و مکتب خدا محور خدازمحور در برابر معاندین دفاع میکنیم خجالت بکشید نمک خوردید ونمکدان شکستید .

نور
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

متاسفم برای شما نون به نرخ روز خورها ،مکتب عرفان کیهانی حلقه برای نجات بشریت هست خودتون وکنار بکشید از نقشه های شوم تادیر نشده،شماهاختم الله شدید .اینقدرچوب لای چرخ استاد عزیزمون نزاریدطلب خیربرای شما

پوریا نادری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

دروغ نگو اکانت فیک کیوانشکوه بی آبرو شما خجالت بکشید که تو دریای پاک عرفان حلقه دست و پا میزنید ولی نمیتونید بیایید بالا خدا این راه و اندیشه پاک رو از شر امثال شما ریشه کن کنه که انقدر پست و وقیح اید

زهرا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت!معنای کلمه وقاحت رو میدونید؟کدوم شاگردیه که بااستادخودش اینگونه برخوردکنه که هرچه که آموخته ازاستادش به دردش بخوره والان آموزش بده ولی چنین صفاتی روبه استادش نسبت بده واقعاکه شرم آوره

شکوفه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

صد در صد توسط نظام جمهوری اسلامی خریداری شدین

مرجان
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت آور کار شماست که به ناحق حرف می‌زنید و ناسپاسی میکنید

سپیده
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت رو شماهایی به حد اعلا رسوندید که درس رو از استاد محمد علی طاهری گرفتید و حالا در مقابل ایشان ایستادید.

مهناز قائم مقام
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت بکشید بترسید از کسی که جز خدا یاریگری ندارد ما به استاد محمد علی طاهریی ایمان ویقین داریم

افسانه
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

کامنت شما خجالت آور و شرم آوره
وقاحت رو شما به حد اعلا رسوندین

Amin
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت بکش مردک ؛ کسی با استاد معنوی و بلد راه خودش که علم لدونی داره اینجوری صحبت میکنه ! (به می سجاده رنگین کن گرت پیر مغان گوید) شما قطعا شاگرد استاد طاهری نیستی وگرنه جرات نمیکردی اینقدر گستاخ باشی

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

استاد محمد علی طاهری هیچ احتیاجی به حمایت شما و امثال شما در جهت حمایت از مانیفست رنسانس ایران آزاد ندارند، مانیفستی که استاد بزرگوار محبت کردند و تالیف کرده اند، آنقدر جامع و کامل است که نه تنها

اذر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شرم بر شما بی هویتان‌تاریخ که چیزی جز نام ننگینتان در تاریخ از شما باقی نخواهد ماند!

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

منشور مهسای که توسط وکلای آنها نوشته شده بود،نه قانون حجاب که اخیرا توسط نمایندگان مجلس تصویب شده یارای برابری با آن را ندارد، بعد خیلی مضحک است که مطرح کنید استاد برای انتشار آن از شما و امثال شماها

آخرین ویرایش 29 days ago توسط زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

کمک بخواهند،بدیهیات و حقیقت بسیار مشخص و آشکار است و اصلا نیازی به حمایت امثال شما ندارد. دست از این یاوه گوییها بردارید و مخاطب خود را احمق فرض نکنید.اگر تا الان تاختید کوتاهی من شاگرد بود که از

جلیل فلاح
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

از روزگاری که یقینا فرا خواهد رسید و آتش حسرت و فریاد و فغانتان از درد خودپرستی و از جهل و غرضتان بر شما خواهد رسید و چنان بسوزید و به شدت در عذاب باشید بهراسید.

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

هم اکنون به بعد به شما اجازه جولان دادن و گستاخی به استاد بزرگوار، استاد محمد علی طاهری،بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه را نخواهم داد.

Samira
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت رو تازه دارم از شما یاد میگیرم
طلب خیر براتون

مهدی خانی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

چقدر موذیانه منتظر بودید استاد اطلاعیه بدهد و سریعا کامنت بگذارید آن هم در نقش مثلا یک عضو مجموعه که از اقدامات تماما درست و صحیح استاد ناراحت است!

فریناز
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

الان شما روتون میشه از حلقه ها استفاده کنین وقتی به فردی که از اون چیزی که روزی اسمانی خودش بوده به شما بخشیده توهین و بی احترامی میکنین؟

علی سربالین
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

بی معرفت ای کاش می تونستی ببینی

مهرنوش مهرپرور
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

چ کسی تعیبن میکند کدام گروه بهترینه?
بفول معروف خود گویی و خود خندی به به چ هنرمندی
در مکتب عرفان کیهانی حلقه ما خوب وبد را با ترازوی کیفی می سنخیم ک گروه گنجبنه کاملا مردود میباشد

اکبر
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقیح تویی که میدونم شیر مادرت هم حلال نخوردی بی شعور

الهام رضایی شیرکوهی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت رو شما باید بکشید که در برابر معلمتون اینطوری صحبت میکنید
استادی که تمامش رو برای این مسیر گذاشته
رفتار شما واقعا شرم آوره

نسرین
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقیح شما هستید که آموزه های استاد بزرگوار رو مصادره میکنید ، نقض کپی رایت میکنید، در طرف ناحق ایستاده اید و با کمال پر رویی در صفحه مربوط به استاد بزرگوارمون، بهشون توهین میکنید.
واقعا شرم آوره

اکرم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

الله علیم بذات الصدور

علی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

مجموعه عرفان حلقه تنها رحمان بودن خداوند رو نمی‌خوان، بلکه جباریت و قهار بودن و متکبر بودن و دیکتاتور بودن و … خداوند رو هم خواستار هستند، پس شما معاندین از وعده من قتلوا قتل الله بترسین

علی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت بکشیدننگ برشما واقعا براتون متاسفم که نه درستون رو یادگرفتید نه استاد طاهری عزیزرو شناختید

علی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

ما عرفانی ها همیشه هم رحمان نیستیم و در شرایطی هم مانند منشوری خواهیم شد که جباریت و قهار بودن و دیکتاتور بودن و … خداوند رو تجلی ببخشیم ، پس از اراده استاد محمد علی طاهری بترسین .که باعث رسواییتونه

مائده
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

با سلام ، وقیح شمایید که هنوز نفهمیدید که استاد محمد علی طاهری هستند که بنیانگذار هستند و تنها فردی که تمام حقوق مادی و معنوی این مکتب ناب متعلق به ایشان هست و حق ایشان . و صلاحدیدشان حق

طاهری
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

ای کاش شما شرم کنید از این حجم از وقاحت!شما نان خور و نمکدان شکنان این مجموعه هستید!شما نادانی بیش نیستید که در برابر عظمت چشمه،از گنداب حمایت میکنید

کیمیا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خدایا مارو بخاطر این همه وقاحت افراد نمک نشناس ببخش، استادطاهری زندگیشون رو وقف عرفان کمال کردند و یه عده سودجوی بی شرم حتی به معلم خودشون هم رحم نمیکنن، خدا آخر عاقبت همگیمون رو ختم به خیر کنه.آمین

الهام علیپور
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

خجالت میدونی کجاست!اینکه وقاحت راتمام کرده وناسپاسی کردین.شما باانکار شعور الهی،بیشعوری خودرانشان دادین که حتی حرمت استادجان رانگه نداشتین منتظرجزایتان باشیدالبته مشمول الله سریع الحساب شدین وختم الله

شاپور
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

کیوانشکوه و… فقط امانتدار حساب بانکیشون بودن نه آموزهای استادعزیز.
ازطرفی به گفته شما امانتدار بودند! حالا این امانت رو استاد پس گرفتن چرا شما…؟؟!!

شاپور
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شرم بر شما که از کیوانشکوه و….هم وقیح تری.
چی گرفتی که ….

بهنام منصوریار
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

اسمت رو گذاشتی رستم ، پاریکال هم نیستی اخه … چند میگیرین شماها تا گریه کنید و خودتون رو اینقدر ساده میفروشید ،، یکی تو امانتداری یکی کیوان و نسیم … بدبختهای فیک دوزاری

زهره
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

استاد طاهری بزرگمرد تاریخ بشریت است. یکی از بزرگترین انسانهای متعالی و فرهیخته ای که بشر به خودش دیده. شکر حضورشون.

آخرین ویرایش 29 days ago توسط زهره
زهره
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت واقعا زیبندهء کیوان کیوان شکوه و ایلا به سام و امثالهم هست. دیروز گزارش درمان سرطان داشتم به واسطهء گرفتن اتصالها از طریق کلاس بی کلاسی.امثال کیوان شکوه و همسرش حرفی برای زدن کلا ندارند.

قاسم منصوری جوزانی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

امانتدار؟ شما چند سال با گنجینه بودی؟ اصلا شما می هستی؟ چی میدونید از گنجینه ؟ من از سال ۹۶ تا ۴۰۱ بودم بهشون ؛ ادمینشون بودم ، گنجینه ای هم اگه بود ،امانتداری هم اگه بود،حاصل زحمات ادمین های سابق بود

اعظم شرافت
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما وقیح هستی که با استاد اینطور صحبت میکنی شرم کن چطور با کسیکه خودش صاحب نظر حوزه شعور کیهانی هست اینطور حرف میزنی

سیمین
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

واقعا شما فرق بین استاد و مربی متخلف. و نمیدونید؟ سرچشمه رو با هتاکی و بی ادبی رها کردین و از پایین دست میخواهید سیراب بشین؟ به کجا میروی ای اعرابی این.ره که تو میروی به ترکستان است.مربی گنجینه کیهانی

احسان
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

قسمتی از فرمایشات استاد عزیز در اطلاعیه اخیر
((غافل از عاقبتی که در انتظار آنان است))

رستم و…!
به جای اراجیفی که می بافی جمله بالا از استاد عزیزمان را هزار بار بخون!

آخرین ویرایش 29 days ago توسط احسان
مهلا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما دارید بنیانگذار این مکتب رو زیر سوال قرار میدید؟؟؟؟ کسی که این جریان رو به وجود آورده و خود شما استفاده کردین از آموزه ها،حالا داری این حرف ها رو میزنی ،وااااااااقعا وقاحت داره آخه چقدر احمق و ناد

پوریا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

گنجینه امانت دار کی بوده ؟ الان خود استاد اعلام کردن که اینها امانت دار نیستند

زهرا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت اون احمق تو هست که با کمال پر رویی بنیان گذار این مکتب عرفانی استاد طاهری رو این طوری خطاب می کنی، برید گم شید همتون ، گور به گور بشید، خسته شدیم از دستتون ، بی ابروهای تاریخ ، بی همه چیزها

پوریا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

بیماریتون رو پیگیری کنید لطفا نگرانتون هستیم ، بنظر توهم زدید

فرانك ناصري
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

شما خجالت نمى کشید که زحمات استاد را اینگونه جواب میدید آموزه های استاد را استفاده می کنید و زبونتون هم درازه آیا از بازیهای پشت صحنه خبر دارید و اینگونه حاشا مى کنید وای بر شما

Nasim
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

مودب باشید .استاد بنیانگذارند و از روزی آسمانی خود به ما انفاق کرده اند .شرم بر شما باد ناسپاسان

محمدرضا
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

یعنی وقاحت اگر زبون داشت میگفت من وقیحم یا تو. خرم اگه زبون داشت میگفت من خرم یا این (تو) دزد اندیشه از صاحب اندیشه امانت دار تره? بابا پول خوبه ولی نه به اندازه ای که بیای به عالم و آدم بگی احمقی…

اصغر محمودپور
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

امانتدار بوده ؟ این امانت رو برا کی نگه داشته ؟ برای استاد طاهری ؟ اگر برای استاد بوده که استاد می‌فرمایند که امانت بهم برگردونین ، چرا برنمیگدونین؟ از دست پاچگی خودتون حرف خودتون رو نقض میکنین

Maryam
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

طلب خیر برای شما مجموعه ای که ازش طرفداری میکنین.عرفان حلقه که استاد طاهری بانی آن هستند در راه کمال انسانه اگر شما و مجموعه ای که دروغ بستن و تهمت زدن به استاد طرز رفتارتون باایشون اینه هیچی نفهمیدین

Maryam
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

بهتره چندین بار شما و تیمتون در کلاس بی کلاسی استاد طاهری ((تنها بنیانگذار عرفان حلقه)) شرکت کنین تا اصلا بفهمین برای چی در این دنیا هستین

Maryam
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

نذارید تاریخ با شما و تیمتون تکرار شه مثل افرادی نباشین که جلوی پیامبران(که دنبال کمال انسان بودند) ایستادن برای منافع دنیوی اونها به هیچی نرسیدن شما هم نخواهید رسید. همیشه نور بر تاریکی پیروز میشه .

سجاد
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

اوههههه
خجالت آور برا توئه. وقتی به طاهری و آموزه هاش و حرفاش اهمیت نمیدی، اینجا چه غلطی میکنی؟

مريم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

باسلام
با سپاس از استاد عزیز اقای محمدعلی طاهری که همیشه درکمال صحت و سلامت و حقانیت کلام
ارائه مطلب می کنند
و کمال تاسف رو برای گروه متخلف و دزدو خائن
گنجینه کیهانی داریم

مريم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

ببندید اون دهانتون رو که جولانگاه کذب و فسق و فجور شده
خجالت بکشید
اقای طاهری بزرگمردی هستند که همتا نداره

امیر گرایلی
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

اگر بود که ادمینهاتون قسم نمیخوردند که شما خائن و کلاه بردارید. واقعا بیشرمی و تباهی رو به حد اعلا رسوندید. یعنی اینقدر پول و ثروت ارزش داره که خودت و استادت و همه چیزت رو فروختی؟؟؟

ناهید
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

جناب آقای استادطاهری بهتراز هرکسی میدونن چه کسی امانتدار هست وچه کسی قصد مصادره داره ،گفته هایش راباید باجان دل بپذیریم وافرادسودجومجموعه راشناسایی کنیم ،طلب خیر برای مجموعه عرفان کیهانی

مریم
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

وقاحت تا کجا.
نمک خوردن و نمکدان شکستن تا نا کجا آباد .
باز هم سامری هایی شدیم که استاد عزیزمون از دست ما در امان نیست. دست بردارید
خجالت بکشید به نام حق جلوی حق ایستادن تکرار ابن ملجم هاست..

مریم شفیعی فرد
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

برای آمدن به سایت استاد و خواندن مطالب یا باید عاشق باشی
یا نان به نرخ روز خور هستی و برای طرح خزعبلات و همراهی با یاغیان گنجینه کیهانی آمدی تا خودی نشان دهی و سنگ منم منم به سینه بزنی تا نان بیشتر

آزاده
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

واقعا گنجینه کیهانی دست نشانده حکومت است که هدفش خدشه دار کردن شخصیت استاد عزیز انشاالله بزودی ملت از بند اینها آزاد می‌شوند
و فردا در نزد ملت محاکمه و اعتراف میکنن

پژمان
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

گنجینه کیهانی نه تنها امانت دار نبوده بلکه همیشه در آموزه های ناب عرفان حلقه دخل و تصرف داشته. گنجینه کیهانی و امثال آنها رو سیا هان تاریخ خواهند بود و این وقاحت آنها در تاریخ ثبت خواهد شد.

حسین
پاسخ دادن به  رستم
29 days ago

عزیزم استاد طاهری درسته خیلی متواضعانه برخورد میکنه دلیل نمیشه که ما با بینش ظاهریمون فکر کنیم که استاد طاهری اشتباه میکنه .
ایشون کاملا بر حق صحبت میکنه

فریده
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

کپی پیست کردن امانت داری نیست چونکه تمام مطالب در سایت رسمی استاد موجود هست ، خیانت و عدم امانت داری اونه که پس از پروژه ی فیک نمایی و بهتان زدن از در دیگری وارد بشی و اهانت رو وسیله کنی

پدرام
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

خجالب برای افراد غاصبی هم چون گنجینه کیهانی هست که حق کپی رایت که از قوانین مدون در همه کشور هاست را زیر پا گذاشته و به معلم خود توهین و بی ادبی می‌کند و اصول اخلاقی و عرفی را هم قبول ندارد

علی احمد غلام نژاد
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

آیا اصلاً شما ها فکر هم می‌کنید
آیا مفهوم وقاحت رو میدونید
آیا کمترین قوانین انسانی رو بلدید
آیا نمک شناسی میدونید چیه
قطعا که نمی‌دونید
پس لطفاً سری به سوگند نامه ای که امضا کردید بزنید

هستی
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

آقای رستم از بنیانگزار مکتب عرفان حلقه ایراد میگیرید واقعا خوبه شرم نمیکنید

زهراخادم راد
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

آخه یه فرد معتاد که انگشتهای دستش رو خودش با اره برقی قطع میکنه وسالها با حلقه های رحمانیت نتونسته ترک کنه!چطور امانتدار میتونه باشه؟

محسن رضایی
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

شما واقعا عرفانی هستید ؟
واقعا بحث شبکه منفی رو بلد هستید ؟
شما به عرفان عمل نکردید تا که بیشتر استاد طاهری رو بشناسید
شما مثل پسری هستید که پدر نشدید تا جایگاه پدر را بشناسید

Ali
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

#کلاس_بی_کلاسی #استاد_طاهری
بدجور داداش سوختی و نقشه هاتون ریخته شد رو اب😅

محمدحسینی
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

اگر بیانیه استاد را مطالعه میکردید استاد پاسختان را داده اند ،”این عده بلاخره باید به این پرسش پاسخ بدهند که حال که اخراج شده اید و خودتان هم اعتراف کرده اید که بنده را قبول ندارید و… چرا این

Ali
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

#کلاس_بی_کلاسی
#استاد_محمدعلی_طاهری
🤫🤫🤫🤫🤫🤫

محمدحسینی
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

. بنده را قبول ندارید و… چرا این مکتب را رها نمیکنید و به سراغ کار خود نمی روید و مرتب بازهم به دنبال شاگرد و ثبت نام هستید؟شما از این پس چگونه میخواهید معرف مکتبی باشید که بنیانگذار آنرا قبول ندارید؟

میلاد
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

به قول استاد بی شعور هایی که درس شعور میدن دقیقا دارن خود شما رو میگن

Hasan
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

خلایق هر چه لایق
زندگی انتخابه
شما هم انتخاب کردید آب را از پایین دست بردارید

مریم
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

استاد عزیز ما طی چند دهه خودشون رو به شاگردان حقیقی‌شون ثابت کردند ایشان با چندین کتاب،استوار دهان همه یاوه‌گویان رو بستند حتی در زندان.خجالت مال امثال شما نوچه‌هاست که‌ اینطور وقیحانه جوگیر شدیده اید

معصومه
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

بی شرف ترین و وقیحترین شمایید که سرتون رو مثل کبک زیر برف کردید تا دیر نشده به خوآیید .مزدور اجنبی …ننگ بر شما و دور باد …استاد عزیز در پناه حق هستند و بدنامی و رو سیاهی برای شما و امثال شماست

امیر
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

با سلام خدمت استاد عزیز تر از جانم جناب طاهری
از بابت اینکه ،هم نوعی ،از من انسان پست، خاطر حضرت عالی رو آزرده کرده ،شرمسار و گریانم.
لطفا عذرخواهی و شرمساری بنده حقیر رو بپذیرید

آخرین ویرایش 28 days ago توسط امیر
امیر
پاسخ دادن به  امیر
28 days ago

طلب کن آنچه می خواهی ، مهیا کردنش با من

هتاو
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

الله اکبر، آدم چه چیرا که نمی بینه، وقاحت شما دارید که معلم تون اینطور صحبت می کنید

سارا
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

چطور می تونه امانت دار باشه وقتی بر خلاف این مسیر که استاد طاهری به ما نشان دادن داره حرکت می کنه

رز ایرانی
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

چقدر راحت انسان میتونه خودش ،سر خودش کلاه بزاره.عرفان حلقه رو بزارید زمین و برید متاسفم به حالتون
با آرزوی توفیق الهی

اذر
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

حتمال شما هم‌احمق ترین فرد گنجینه هستی که مغزت رو در قبال اندک پول معامله کردی!!!شبکه شعور کیهانی از رگ‌گردن نزدیکتره بالاخره گِرده!همین شکبه گردنت رو خم میکنه بوقتش!اون روز ما شما رو نظاره میکنیم

الهه ایمانی
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

واقعا ؟!
بهتره تا دیر نشده به استاد و بارانشون بپیوندید که کشتی نوح داره حرکت میکنه جانمونی دوست عزیز
این گروه گنجینه دستشون برای همه باز شده…

شکوفه
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

وقاحت برازنده گنجینه کیهانی میباشد که به استادصالح خودکه الفبای عرفان راازایشان آموخته اندمثل مار درآستین پروراندن خودشون رورسواکردند هیچ شاگردی جلواستادخودپادرازی نمکند وااسفا براین گروه زالوصفت

شهناز
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

وقیح شما هستید که نمک میخوریدونمکدان می شکنید.وقیح شماییدکه با وقاحت تمام به استاد عالم بی حرمتی می‌کنید.شمایی که ازگنجینه کیهانی دفاع می‌کنیدخودتان را به خواب زده ایدتاحقیقت راکتمان کنید.

میترا
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

چطور ممکنه کسی آموزه های استاد محمد علی طاهری را گذرانده باشد و چنین وقیح ناسپاسی کند چیزی نیست جز لبیک به شبکه منفی و زیر علم شیطان رفتن
برایتان طلب خیر دارم.

نرگس
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

شما چرا دست ازاین سناریو سازی ها برنمیدارید تا کی میخواید با چرت وپرت گفتن ها جلو برید،استادطاهری دربیمارستان روانی بستری شدن برای چی! برای اینکه یک سری آدم که خودشون روانی بودن وتوهم داشتن این کارو ک

حبیب نصیری
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

رستم برادر چی زدی ؟ متوجه هستین چی داری میگی
گروه گنجینه کیهانی با گفته استاد باطن است . و هر عملی انجام بده تخلف بحساب میاد . این عرفان کیهانی حلقه صاحب داره ….

Reyhan
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد
هم رونق زمان شما نیز بگذرد
چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد
بیداد ظالمان شما نیز بگذرد
این نوبت از کسان بشما ناکسان رسید
نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد…

fakhri safaei
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

شرم بر شما باد که در امانت خیانت کردید شما باید خجالت بکشید اگر گنجینه ای هم باشه آموزه های استاد عشق هست که شما به سرقت برده اید

طاهره
پاسخ دادن به  رستم
28 days ago

بهتره بگم رذالت رو به حد اعلای خودش رسونید وقتی بنیانگذار یک مجموعه شما رو فرد وقیحی خطاب میکننداسرار بر سر این که این نام رو حمل کنید معنی ای جز سود طلبی نداره اقای کیوان شکوه و خانم بهسام برید.

نسرین
پاسخ دادن به  رستم
27 days ago

شما هم از آن افرادی هستید که نمک خورده و نمکدان شکسته اید بترسید از روز محاکمه

اصالت اندیشه
پاسخ دادن به  رستم
27 days ago

راستی یادم رفت بگم شما هنوز یه خورده حسابی داری …………..که بردی قرار بود پولش رو بگیری بیاری چرا تسویه حساب نمیکنی پسر خوب این کارا درست نیست . شما بالاخره بچه آخوندی . خدا رو خوش نمیاد .

ندا
پاسخ دادن به  رستم
26 days ago

نتیجه سرسپردگی به شبکه منفی و دجال همین رفتاریست که شما دارین مرتکب میشین.
استاد عزیزمان وجودی اثبات شده اند چه برای هستی و چه برای ما که شاگردانشون هستیم. ایشان نیازی به اثبات شدن ندارند

ندا
پاسخ دادن به  رستم
26 days ago

نتیجه نان حرام خوردن و دروغ گفتن و دغل کاری و خیانت همین چیزیست که شما و همپالگی هاتون انجام میدهید
و بر اساس قانون بازتاب روزبروز هم این خصایص و رفتارها تشدید میشن و در نهایت، مرگی در نهایت فضاحت!

محبوبه
پاسخ دادن به  رستم
26 days ago

خدا رو شکر که دست شما رو شد.
درود به استاد عزیزم . استاد جان شهادت میدهم به حقانیت شما و به آموزه های شما .

mostafa
پاسخ دادن به  رستم
26 days ago

عجیبه از شما این مطلب رو باید برعکس مینوشتید صاحب اندیشه اینجاست دارید اونایی که به سرقت بردن سفید میکنید و به استاد تهمت میرنید واقعا یه مطلب ساده و مشخص رو نمیخواین بفهمید چی باید گفت

معصومه میرزایی
پاسخ دادن به  رستم
26 days ago

به قول شما استاد از کدوم کار باید دست بردارند اینکه آگاهی هاشونو با عشق در اختیار ما گذاشتند؟یا شمایی که خیانت در امانت کردین و آنه خیر منه شدین ؟شما رو پل صراط رو سیاه شدین خدا کمکتون کنه

Falo Azazen
پاسخ دادن به  رستم
26 days ago

با سلام شما بروید با همین امانتداری بگذرانید. چرا از دفاع همون امانت سوال می کنید؟!؟!

زهرا اسلامي
پاسخ دادن به  رستم
26 days ago

در طول تاریخ هنوز دیده نشده که صاحب اندیشه ای خودش زنده باشدوبگویند او مرتد است ولی اندیشه اش خوبه درقید حیات باشد وآموزه هایش به سرقت برود. اگر خودش خوب نیست پس اندیشه اش هم رد است. دکان کاسبی تعطیل!

سارا میرشمسی
پاسخ دادن به  رستم
24 days ago

خجالت بکشید و دست از سود جویی و منافع شخصی بسیار کثیفتون بردارین
که واقعا کودکانه است که تصور می کنید با این کارها می توانید عرفان کیهانی حلقه و بنیانگذار آن را لکه دار کنید

دریا
پاسخ دادن به  رستم
24 days ago

جناب رستم شما چطور به خودتون اجازه میدین که بنیانگذار یک مکتب رو مورد بازخواست قرار بدین و پشتیبان افراد سودجو و منفعت طلب که تخلفاتشون بر همه آشکار شده باشین؟واقعا منافع دنیایی و زودگذرارزشش رو داره؟

بهرام جلیلی
پاسخ دادن به  رستم
24 days ago

شما همانند بهداشت معنوی و گروه نیرومنشی صحبت میکنین عزیز دل

دریا
پاسخ دادن به  رستم
24 days ago

به قول استاد عزیز همه سوار کشتی نوح نمیشن….
طلب خیر

بهرام جلیلی
پاسخ دادن به  رستم
24 days ago

اثر تنها با صاحب اثر معنا و مفهوم داره شما در الست زمینی هم نه گفتین. ادبیات شما بیشتر به ادبیات همکاراتون میخوره تا عرفانی

ناهید
پاسخ دادن به  رستم
23 days ago

واقعا روی هر چی ادم وقیح رو کم کردید پول و مال ماندنی نیست یادتون باشه برای این اندک ثروت حق را زیر پا میگذارید

ماندانا
پاسخ دادن به  رستم
23 days ago

شما‌ جماعت رسوا شده چرا دست از این اعمال وقیح‌ برنمیدارید
ما شاگران حقیقی استادمان تا پای جان کنار استاد عزیزمان هستیم
بسیار جالب است که همچنان رد پایتان در تمام فضاها جهت کسب جاسوسی دیده میشود

Tani Nour
پاسخ دادن به  رستم
21 days ago

شما و لحن گفتارتون وقاحت داره با کسی که بنیانگذار این مکتب هست! خجالت بکشید! البته که به زودی هر کس بازتاب ظلم و دروغ گویی خودش رو خواهد دید!

اعظم
پاسخ دادن به  رستم
20 days ago

کسی که استاد خودش رو وقیح خطاب میکنه هیچ بویی از معرفت عرفان حلقه نبرده ، این واقعا نشانه ای از فیک بودن شما و افرادی مثل شماست که حتی ادب رو تو ظاهرم که شده رعایت نمیکنید، دیگه چه حرفی برای گفتن هست

Ali
پاسخ دادن به  رستم
20 days ago

زنده باد طاهری و طاهری ها💛💛💛💛💛💛

مریم
پاسخ دادن به  رستم
19 days ago

شمابرگردبه چندین سال قبل..
ببین کی بودین وازکجااومدین..
بااین کلمات واینقدردانسته هاتون فکرنمیکنیدوجودخودتون اینجاخجالت آوره؟؟؟؟
متاسفم
طلب خیربراتون

آذر بخشی
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

شما خجالت بکشید و شرمنده باشید،وقاحت و پلیدی خودتان را از حد گذرانده اید،چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است..،شما به زباله دانی تاریخ خواهید پیوست،تاسف و لعنت به شما که کور و کر شده اید و نمیفهمید..

زهرا
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

بسم ِ اللّٰه
سلام خداوند بر پیامبرجانم
این آیه درباره اونهایادآوری شد(آیه ۱۵ بقره) ودوستان بریداز آیه ۱۰تا۲۰سوره بقره روبخونید
اللَّهُ یَسْتَهْزِئُ بِهِمْ وَیَمُدُّهُمْ فِی طُغْیَانِهم یعمهون

کیا
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

حالا از این اماننداری چه منفعتی به شما میرسه؟
صاحب این مدارک و کلاس‌هاو… داره میگه شما حق بهره برداری نداری حالا شما حکومتی‌ها کاسه داغتر از آش شدین؟

Rezvan
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

شما امانت میدونی چیه؟ شما نمیدونید ادب و احترام به بزرگ مرد تاریخ چیه
شما خجالت بکشید که به پدر معنوی که درس عشق و آزادگی را داده بی احترامی میکنید
به چه قیمتی خودتون را فروختید؟

Rezvan
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

شما میدونی امانت داری چیه؟
شما خجالت بکشید که به بزرگ مرد تاریخ بی احترامی میکنید
چقدر گرفتید خودتون را به چه قیمت فروختید؟

زهرا ابریشمی
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

مکتب عرفان حلقه رو رها کنید ،برین دنبال یه شغل دیگه

نوشزاد بهاری
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

کبوتر با کلوتر باز با باز.

شما با گنجینه کیهانی لمونید که حتما در همون سطح هستید. هیچ اجباری نیست و خوشحال میشیم مثل شما هر چه زودتر مجموعه عرفان کیهانی رو ترک کنید.

bahman
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

عجب شیطان بی حیایی هستی تو

مجید
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

شاید ما هم اگر از پشت صحنه اونها خبردار بشیم دیگه از اونها دفاع نکنیم

پوریا نادری
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

#جوابیه بطور قطع بانیان گنجینه کیهانی حتی از اصول اولیه عرفان حلقه چیزی نمیدانند و تنها به برداشت ظاهری از اصولی بسنده کردند که میتوانند از آنها نهایت سو استفاده و درآمد زایی حرام خود را ببرند لعنت بر

شهناز
پاسخ دادن به  رستم
18 days ago

طبق آیه شریف قرآن شماها وامثال شما که دربرابرحق اینگونه وقیحانه می ایستید؛ صمُ بکم هستیدکه نه تفکر می کنیدونه تعقل. گوش هایتان ناشنوایی وچشم هایتان نابیناست وراه حق راگم کرده اید.

ستاره
پاسخ دادن به  رستم
17 days ago

#جوابیه چقد پررویید شما این همه دلیل و سند و مدرک بر تخلفات این شاگردنماها و مربی نماها وحود داره باز هم قبول نمی کنید یعنی انقد طمع و مادیات زمینی به مذاقتون نشسته .

علی
پاسخ دادن به  رستم
14 days ago

واقعا جالبه، استاد طاهری رو که خود معرف و بانی عرفان حلقه بوده را میکوبید و شاگردان منحرف ایشان در گنجینه کیهانی رو تایید میکنید. جهالت تا این حد نوبره.

سارا
29 days ago

هر کاری از دستم بر می اد می کنم برای آگاه سازی درین زمینه

آمنه
29 days ago

شما واقعا غیر قابل اعتمادین . هر روز یکنفر رو اخراج میکنید اصلا شما کی هستید … مگه عرفان مال بابای شماست یا ارثیه پدر شماست ؟

Farane
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

خیلی وقیح و پررو هستید دیگه باید چه مدارکی ارائه بشه که دست لاشخورهایی مثل کیوانشکوه و به سام رو بشه ؟؟؟ هر چند که شما هم با این ادبیات نوچه های همونها هستید پس گورتونو گم کنید و حرف اضافه نزنید

زهره
پاسخ دادن به  Farane
29 days ago

هر چی مدرک داشتن رو کردن الان هم افتادن به ترتر

غلامحسین
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

عجب انسان نما های وقیحی هستید اگر دوست ندارید عرفان حلقه رو رها کنید و برید دنبال کار خودتان شما که میدانید بدون آموزه های الهی استاد عزیز محمد علی طاهری هیچ حرفی برای گفتن ندارید

حسین
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

مدرک بالاتر از بی همه چیزی و وقاحت شما ابلهان؟

سین
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

بی ادب گستاخ ارائه شما از حقیقت چه بوده جز رو کردن بی‌آدابی بی صفتی و بیشرفی خودتون، با این طرز صحبت و ادبیات شرم‌آورتون

زهرا(ارزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

دقیقا از ادبیاتتون کاملا مشخص وصل به کجا هستین، و هیچ درک و فهمی از الفبای عرفان ندارید، چه رسد به مسائل مهمتر آن که در حد و اندازه شما نیست.

Farane
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

استاد محمد علی طاهری بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه و سازمان صلح طاهری و موسسه تحقیقاتی کازمواینتل و مبدع علم جدید ساینسفکت و … حالا شما با یک اسم مستعار و بی نام و نشان و اینچنین وقیحان کی هستید؟

سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

نه عرفان برای بابای شماست حتما
صاحب مکتب هستند و صلاح خویش خسروان دانند
پس اخراج نکنند تا امثال شما هر سو استفاده ای انجام بدید

زهره
پاسخ دادن به  سعید پورحاجی
29 days ago

مکتب صاحاب نمیخواد . چطوری توی اون ده سال مجموعه جمعش کرد . خودش هم گفته بود که کاری با اصل و فرعش نداره اومد دید نه نمی ارزه خیلی آباد شده . آدمها زیاد شدن. پول خوبی میشه ازش جمع کرد . بامبول کرد

هدی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

واسه همین خدمات رایگان کلاس بی کلاسی رو ارائه میدن؟؟ خودتون هم نمیفهمید چی میگید..

محمد حسین عدالتی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

لحن کاسبکارانه ای که هست نشانگر خیلی چیزهاست
کافر همه گان را به کیش خود پندارد.

مرضیه
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

بله یکی تو آباد کردی یکی هم کیوان که احتمالا جفتتون یکی هستید. دیگه کارت تمومه کیوان جون. دست و پای آخرتو بزن

سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

ای بابا بساط کاسبی شماها خراب شد
عرضه کار هم که ندارید عادت مفتخوری داشتید
حالا نمیدونید چطوری شکمتون رو سیر کنید
حق بهتون میدن اینطوری حمله کنید بلاخره پول کلاس ها نباشه از گشنگی میمیرید

Mahsan
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

توهم زدی؟؟چطورتو اون ده سال مجموعه جمعش کرد وقتی هرکسی واسه خودش یه ساز میزد؟اصلا اگه هم بحث پول بود که نیست چون کلاس بیکلاسی رو رایگان کرده،نوش جونش زحمت کشیده براش، اما امثال شما چی دارید برای ارائه

مريم
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

این مکتب صاحب داره
بنیانگذاررسمی به اسم اقای محمد علی طاهری داره
نیازی به اراذل و اوباشی مثل شما نداره
با تیپا ازاین مجموعه امثال کیوان شکوه و ایلا سام بیرون شدن

مريم
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

این مکتب صاحب داره
بنیانگذاررسمی به اسم اقای محمد علی طاهری داره
نیازی به اراذل و اوباشی مثل شما نداره
با تیپا ازاین مجموعه امثال کیوان شکوه و ایلا سام بیرون شدن

Mahsan
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

چقدر فکر کردی که بتونی حرف مفت بزنی؟؟آره صاحب نمیخواد تا دزدا راحت و بدون جواب دزدی کنن و حلقه سواری کنن ، اونی که میگه صاحب نمیخواد قطعا قصد سوء استفاده داره

حسین
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

امثال تو جز ویرانی دمادم چیز دیگه داشتند و دارند مگر، ابله. از تبار رزم آورها و نیرومنشها توقع دیگه نمیشه داشت . گوساله سامری پرستان.

زهرا
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

خطاب به هر آن کسی که اهل ِ ناحق باشد و خصوصاً دفینهٔ ناکیهانی ِ کیوانی←←و نَمُدُّ فی الطغیانهم یَعمَهون .

زهرا(ارزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

لابد که شما و امثال شما کوته نظران،تو این ده سال مجموعه رو جمع کردین، زهی خیال باطل، فکر کردین استاد بزرگوار رو تو حبس نگه میدارین و بعد هم مجموعه رو صاحب میشین؟؟ غافل از اینکه صاحب حلقه کسی دیگه هست

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری

و تاوان سنگینی پس خواهید داد، پس تا دیر نشده جمع کنید بساط سرقت، مصادره و کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع و اخاذی را تا دیر نشده.

زهرا(ارزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

فکر کردین نگه داشتن چنین مکتب با عظمتی در ده سال حبس کار افراد حقیری مثل شما و دوستان شماست، چه فکر ابلهانه ای!!! از ب بسم الله تا آخرش دست خود استاد طاهری عزیز هست، سفره کلاهبرداریتون رو برین جای

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

برین جای دیگه پهن کنید، چون برکات این سفره خیلی گرانبهاست و از گلوی شما و دوستان و همدستهاتون پایین نخواهد رفت.واقعا ننگ و شرم بر شما که از منافع یه مجموعه استفاده کردین و چنین وقیحانه عمل می کنید.

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری

البته از قدیم اهل بصیرت گفتند، خوردن لقمه حرام انسان رو بی شرم و حیا و وقیح می کند.

الی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

یکم‌بیانیه ها رو مطالعه کنید خوبه براتون لاقل موقع حرف زدن درست و بحا صحبت میکنید ،کلاس بی کلاسی یعنی رایگان و بدون هزینه
🤪

پوریا نادری
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

قشنگ مثل تابلوی راهنمایی رانندگی با این ادبیات کارشناس بازجوییتون مشخصه از بهداشت معنوی و سپاه تروریستی هستید شما موجودات بزودی جوابگوی این حجم از ظلمهاتون علیه بشریت خواهید زنده باد استاد طاهری

اصغر محمودپور
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

اون شهاب ثاقبی که استاد میگفتن انگار خورده به ملاجتون چون خودتون حرفهای خودتون رو نقض میکنین ، تا دیروز که میگفتین براتون سودی نداشت ؟ خودتون مگه نمیگین امانتدار بودین حالا امانت رو بهش برگردونین

علی
پاسخ دادن به  زهره
28 days ago

با این طرز تفکر ، لعنت خدا و کل عالم رو نثار خودتون کردین . کارهای خیلی بدی رو پس خواهین داد.
بدون استاد محمد علی طاهری عرفان حلقه هیچ ارزشی نخواهد داشت . فقط استاد می‌تواند امانتدار خوبی باشد نه شما

هانا
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

روتون رو برم هییییییییییی!!!!!! 😳😳😳 یه سور به بی حیاترین ها زدین شماها

رضا
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

جناب نا معلوم الحال که توهین و بی ادبی میکنی بهتره محفلی رو که قبول نداری رو ترک کنی و صحبت های بیخود نکنی بنیانگذار عرفان حلقه شخص استاد طاهری هست ولاغیر

سعید
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

تنفر و وقاحت در تک تک صحبتهای شما معاندین تهی از معرفت موج میزند استاد طاهری بنیانگزار مکتب عرفان حلقه است و هی کسی که بنا به صلاحدید خود بدانند از مجموعه اخراج میکنند

هدی
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

شما باید بدونی که برای گرفتن آموزه های صحیح در جهت خودسازی به چه کسی باید رجوع کنی. اخراج این گروه یعنی این گروه چیزی برای ارائه به شما نداره، پس اشتباه نرید!

زهرا ابریشمی
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

نه پس ،مال بابای شماست

نیلوفر
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

نه ماله بابا تو و خود توست . مزدور مجازی

غلامحسین
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

اگر دوست ندارید عرفان حلقه رو رها کنید و برید دنبال کار خودتان شما که میدانید بدون آموزه های الهی استاد عزیز محمد علی طاهری هیچ حرفی برای گفتن ندارید

مرجان
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

نه برای پدره تو تو کی هستی که با استاد اینجوری صحبت میکنی به چه حقی اصلا برای چی ورود میزنی به سایت استاد بی تربیت

محدثه
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

چقدر با وقاحت با استاد گرانقدر صحبت می‌کنید متاسفم برایتان استاد عزیز بنیانگذار این مکتب بزرگ هستند ایشون تصمیم می‌گیرند و حرفشون روی چشم ما شاگردان جای داره

شادمهر
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

شما که طرفدار افراد خائن و مصادره‌گر هستید ، قابل اعتمادید ؟ عرفان ارث پدر شماست که اصرار به نابودیش دارید ؟
استاد طاهری بنیانگذار عرفان حلقه است و ما شاگردانش جلوی شما را می‌گیریم.

زهرا منفرد
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

شما گویا عقل ندارین یا دارید واستفاده نمیکنید. عرفان حلقه منحصرا برای اولین بار در تاریخ توسط استاد طاهری بنیانگذاری شده و منحصرا برای ایشون هست.
اینقدر دزدی کردین حالیتون نیست برای دفاع چی میگید

مریم
پاسخ دادن به  زهرا منفرد
19 days ago

دزدی که فقط بالارفتن ازخونه مردم نیست..
این جورافرادکوته فکرویاوه گو بینهایت حقیرهستن…
برهمشون شرم باد

مرضیه
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

بله ایشون این حق رو دارن. شما ناراحتی؟ حق قانونی هست

حلاج
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

مشکل از شما نیس.مشکل از مملکت بی صاحبیه که یادتون نداده کپی رایت چیه، و زمانی که مالکیت معنوی اثر فکری رو نقض کردین قانونی نبوده که مجازاتتون کنه. فلذا راست راست راه میروین و دهان به یاوه باز میکنین

امیر
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

استاد بسیار کار خوبی میکنند که این افرادی که مردم رو سر کیسه میکنن و مردم روازیت میکنن اخراج میکنن من خودم قربانی فرد سودجویی مثل این اقای کیوان شدم و رنج ها کشیدم

Mahsan
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

ایشون کسی هستن که این آموزه ها رو ارائه دادن در جهت ارتقای بشریت و دارن با لاشخورهایی که قصد دارن مجموعه رو به نفع خودشون به انحراف بکشونن مقابله میکنن و اگه متوجه نشدی دوباره بخون

سمیرا
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

درست صحبت کن بی ادب ، بی هویت ، حق نداری به استاد بزرگوارمان توهین کنی . دست استاد بزرگوار درد نکنه که شما انسانهای دزد و مصادره کننده رو اخراج میکنند .بزودی هم در دادگاه بین المللی باید پاسخگو باشین.

شبنم شفیعی فرد
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

این چه طرز صحبت کردن با استاد عزیزمون،خجالت بکشید،شرم کنید،حالا که دارن جلوی مصادره گر ها و دغل بازی ها رو میگیرن خودشون نیستن،وای با حالتون.

الی
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

استاد محمد علی طاهری صاحب اندیشه هستن ،نه تنها ارثیه نیست بلکه خود خود اندیشه هستن و هر جور که دلشون بخواد رفتار میکنن شما !!!!!هرکسی رو بخواد اخراج میکنن چرااا ناراحتین از اخراج!!!

حسین
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

آه ای خدایگان شرف و اعتماد !!!، آه. دست خودتون نیست ،لقمه حرام و وقاحت و بی حیایی ، میشه امثال شمایان که در تاریخ بی نظیرید.

سین
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

ایشان بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه هستند مکتبی که نون حرام شمااز تخریب آن و بنیناگذار محترمش درمیاد صاحب این مکتب خداست که استاد عزیزرا امانتدار آن دانسته و دخالتش به شما بی‌آدابهای بیشخصیت نیامده

سمیرا
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

بله دقیقا ارثیه پدرمون جناب استاد محمد علی طاهری هست ،تنشون سالم باشه
شما که وقت میزاری میای اینجا که با پیامهات مارو تخریب کنی باید بگم بیشتر باعث اتحاد این مجموعه و حرکتش میشید

زهرا
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

خطاب به هرآن کسی که اهل ِ ناحق باشد و خصوصاً دفینهٔ ناکیهانی ِ کیوانی←←و نَمُدُّ فی الطغیانهم یَعمَهون .

سمیرا
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

ابله ،ایشون بنیانگذار عرفان حلقه هستند.
شما دقیقا چیکاره اید؟ سر پیازید یا ته پیاز؟
عرفان حلقه مال ایشونه.
جنابعالی هم برو مکتب فکری خودتو بنیان گذاری کن! چقدر شماها پر رو و کثافتین!

زهرا(ارزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

بینانگذار مکتب هستند، هر طور صلاح بدونند عمل می کنند و هر کسی که لایق شاگردی این مکتب نباشه رو اخراج می کنند.شما برین یه مطالعه راجع به مالکیت معنوی انجام بدین بعد راجع به ارث اظهار نظر کنید.

فرخ مقدم
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

شما اول برو دست چپ و راست خودتو بشناس بعدا بیا در مورد استاد دلها نظر بده

هدی
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

نه ارثیه پدر شما و کیوانشکوه هست!!!!

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

مگه استاد طاهری بنیانگذار مکتب نیستن مگه ایشون این مطالب الهی و آسمانی رو نیاوردن؟وه خبر شده که شاگردان به استاد ایراد میگیرن برو جمع کن خودتو عرزشی احمق

ثمین
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

عرفان مگه ارثیه؟؟؟!!!!
اگه راجع به عرفان کیهانی حلقه صحبت میکنید ، بفرمایید کی این مکتب رو ارائه داده؟ کی آموزش داده؟ آقای طاهری مثل عرفای قبلی میتونست هرچی اومد براشو برای خودش نگه داره .

حمید
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

بنظرم درست میگی ، خودت رو چرا خسته میکنی، ول کن برو ، عرفان حلقه رو میخوای چیکار ، ول کن برو دنبال زندگیت ،
مطمئن باش هیچ کسی هم ناراحت نمیشه ، برو دنبال بازیت

مرتضی موسوی
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

شما میفهمین اعتماد یعنی چی و سو استفاده میکنین ،مفت خوری میکنین ،حرافی میکنین کسی که استادشو نشناسه و نفهمه چرا اومده واقعا باید بره اشتباهی اومده اینجا بازار نیست وادی معرفته بیمعرفتها باید برن

جلیل فلاح
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

عرفان مال تمام انسانهاست اما نابخردانی چون شما در طول تاریخ بشر رو از عرفان حقیقی و الهی سعی کردید که محروم کنید، اما همونطور که تاریخ گواه هست نه تنها موفق نشدید بلکه روسیاهی و خفت کماکان با شماست

آخرین ویرایش 29 days ago توسط جلیل فلاح
جلیل فلاح
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

و در ادامه عرفان کیهانی حلقه بنیانگذاری شده توسط استاد عزیز گواه بر این امر هست که این عرفان حقیقی و الهی هست و تمام بشر ازین موهبت الهی بهرمند خواهند شد، و شما آن روز که خیلی نزدیک هست چه خواهید گفت

آخرین ویرایش 29 days ago توسط جلیل فلاح
آرزو
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

نه ارث پدر شماست . خجالت نمی کشی چنین حرفی می‌زنی؟ اگر اشتیاق و مجاهدت استاد طاهری نبود شما حلقه های رحمانیت میشناختین که حالا بخواهید هم ازش پول دربیارین هم انحراف ایجاد کنید؟ گستاخ نمک نشناس

قاسم منصوری جوزانی
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

اونوقت شما کی هستی؟ عرفان کیهانی حلقه رو کی بنا کرد ؟ تو ناسپاس؟ یا آیلا بهسان و کیوان کیوانشکوه!؟ این چیزا رو یاد گرفتی تو امثال تو؟ یا اینکه دکانتون رو میخاین نگه دارید روزتون میاد

صابر
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

برای شما که درکی از کلاس ها نداشتید، غیر قابل اعتماد هستند، کسی که کلاس هارو درک کرده باشه و امانت دار باشه اقای محمد علی طاهری همیشه قابل اعتماد هستند.۱+

فرانك ناصري
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

خیلی رو دارید شما کى هستید که به استاد اینجوری توهین مى کنید این درسها را بهتون یاد دادند هتک حرمت هر ذره از اجزاء هستی گناهه و حمله داره شماها عقلتون زائل شده به قول معروف کافر همه رابه کیش خودپندارد

اصغر محمودپور
پاسخ دادن به  آمنه
29 days ago

عرفان کیهانی بله متعلق به استاد طاهری هستش و وارثانش افراد امانتدار و عرفانی هستن نه شما و دوستانتون مزدورتون، شمام اگر نارحتی برو با اربابانتون یه عرفان درست بکنین

علی احمد غلام نژاد
پاسخ دادن به  آمنه
28 days ago

جواب ابلهان خاموشی و بس
کاش فقط اندکی به جملات خودتون فکر می‌کردید
اگرچه شما انسانیت و تفکر و وجدان خود را به پشیزی فروخته اید

Ali
پاسخ دادن به  آمنه
28 days ago

#کلاس_بی_کلاسی
#استاد_محمدعلی_طاهری
خب شما که استاد طاهری رو قبول ندارید چرا اینجا هستید هنوز؟
برید پی کارتون و مجموعه رو بذارید زمین

نسرین
پاسخ دادن به  آمنه
28 days ago

شما اصلا حق کپی رایت میدونید چیه؟ طوری صحبت میکنید انگار از عصر حجر اومدید. مگه شما سوگند نامه امضا نکردید که امانتدار باشید؟ اگر به هیچ چیزی هم معتقد نباشید، حداقل حق کپی رایت رو رعایت کنید.

علی
پاسخ دادن به  آمنه
28 days ago

اینو بدون که عرفان حلقه فقط و فقط مال استاد محمد علی طاهری هست و نه ماله کسه دیگه و حق مالکیت فکری آن فقط فقط فقط در شان و منزلت استاد محمد علی طاهری هست و هممون میدونیم که کانادا تشریف دارن

مریم
پاسخ دادن به  علی
19 days ago

🙏🙏🙏🙏

نرگس
29 days ago

استاد عزیزتر از جانمان بارها و بارها شهادت میدهیم به حقانیت شما و تک تک کلماتتان
چراغی را که ایزد برفروزد/ گر ابله پف کند ریشش بسوزد
باشد تا به زودی زود دست این روسیاهان تاریخ بشریت بر همگان آشکار شود …

آخرین ویرایش 29 days ago توسط نرگس
مریم
پاسخ دادن به  نرگس
19 days ago

الهی آمین

حسام اندیشه پرور
29 days ago

آقا مگه آموزه ها مال شماست ؟ شما که همه اش از حافظ و مولا نا خودتون برداشتین … از عرفان های مختلف … چرا دست برنمیدارید … مگه یه آدم چقدر میتونه بخوره ؟مگه یه آدم چقدر به پول و مال و منال نیاز داره ؟ دست بردارید

احمد
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

برای افرادی ناآگاهی مثل شمامتاسفیم که درکتون از این دانش بزرگ در این حد هست
البته شما ناآگاه نیستین بلکه خائن هستین والا با هدف تخریب این راه الهی اینجا پیام نمیدادین

سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

اگه نیست شما اینجا چکار میکنید؟ چرا فشار امثال شما افتاده؟

نیلوفر
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

استاد طاهری بنیانگذار این مکتب می باشند. ایشان بعنوان بنیانگذار این مکتب حق کپی رایت دارند. اخراج افرادی که امانتدار نیستند جایز است.شما هم از کامنت تان هویت تان مشخصه

هدی
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

این آموزه ها رو نابش رو از استاد بزرگوار میتونید دریافت کنید و نه شخصی که خودش درکی از این آموزه ها نداره! تسهیلات که در اختیاره تا کی چه دریافتی داشته باشه و چی ارائه بده. استاد سخاوتمندن در ارائه..

T.A
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

خوشت نمیاد اینجا چه غلطی میکنی ارزشی؟؟ برو رد کارت هرچی باشه بیشتر از شماها مملکتو چپاول نکرد هر کاری کرد در راستای اگاه سازی بود و هست. زیپ دهنتو بکش مشت بزنی مشت میزنیم مثل ادم حرف برن با استاد

هانا
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

والا بخور بخور ها که خوراک شماست. سیر نمیشید؟؟؟ دزدهای بی معرفت

ماریا
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

نه مال شماس🤣 آموزه ها را یک نفر توسعه دادن و بنیانگذاری کردن اونم شخصی نیس جز استاد محمد علی طاهری عزیز
پس دست از دزدی و کپی رایت نابجا و حرام بردارید

مرضیه
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

خب تو هم برو حافظ و مولانا درس بده اسم گروهتم بذار گنجینه حافظ‌. چرا چسبیدی به عرفان حلقه و ول نمیکنی آقا کیوان

Mahsan
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

تا قبل از استاد کسی نمیدونست عرفان چی هست حالا همه کارشناس عرفان شدن ، حلقه ها چطور؟ نکنه اوناروهم از مولانا و حافظ برداشته؟ چرا توهم زدی؟؟؟

حسین
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

یک چیزی شنیدی از قرارگاه سایبریت و اربابانت کما اینکه همین جملات قبلا شنیده شده و آشناست. مقداری، فقط مقداری دشمن باشکوه باشید نه ذلیل و اینقدر پلشت.

سین
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

سه جمله اول کاملا وامدار ادبیات و اتهامات موسسه تروریستی بهداشت معنویست ارجاعتان میدهم به کتاب حلقه افسون و افسانه نیست البته که از یک مواجب بگیر اندیشه و وجدان بعید است سه جمله آخرهم مناسب گنجینه است

زهرا
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

خطاب به اهل ِناحق وخصوصاً دفینهٔ ناکیهانی ِکیوانی←و نَمُدُّ فی الطغیانهم یَعمَهون
بروجامه دران شو تا از عالم بالا بهت چیزی بگن وهر وقت گفتن ،برو موسس شو
وگرنه افتادگی آموز
اگر طالب ِ نوری

زهرا
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

گرسنگی اینقد بهتون فشار آورده؟ که الان هار شدید به کسی که غذا میداد دستتون رو قاز میگیرید؟
مگر شاگردان استاد محمدعلی طاهری مرده اند که شما اینجور وقیحانه جولان بدهید. ای یاوه گو ای حرام خور

فرخ مقدم
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

کی از شما نظر خواست اصلا واقفی چی میگی

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

نه پس بر شما شماست.وقتی هنوز فهم و درکی از عرفان ندارید پس ادعای برحق دانستن خودتان و مالکیت آموزه ها رو دارین؟ اگر آموزها برا عرفان مولاناست خب شما هم برین اونها را به نام خودتان بزنید و دست از سرقت

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری

مصادره، کلاهبرداری، اخاذی، تحصیل مال از طریق نامشروع، با ثبت نام وفروختن آموزه های عرفان و سرقت لوگو و برند بردارید و گرنه بهاء مادی و معنوی خیلی سنگینی پس خواهید داد.

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

و مصادره آموزه های مکتب عرفان کیهانی حلقه و کلاهبردای از مردم با فروختن مطالب عرفان کیهانی حلقه متعلق به استاد جان، استاد محمد علی طاهری بردارید و اگه مال و منال بده شماها چرا هر چه میخورید سیری

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

ندارید، بس دیگه اینهمه وقاحت و پستی، کلاهبرداری، سرقت، مصادره، آن هم آموزه های مکتب عرفان کیهانی حلقه، بنیان شده از طرف استاد محمد علی طاهری عزیز که میدانیم زیر نظر هوشمندی عظیم الهی هست. بازی خیلی

سمیرا میر
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

حتما یه چیزی میدونید که کمر بستید به تخریب این مجموعه و اگر نه اینجا چیکار میکنید؟!!
بسیج شدید با کامنتهای منفی استاد رو خراب کنید؟!
حکومت ایران نتونست تو زندان این کار بکنه شماها چی میگید!!

مرتضی
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

آموزه ها فقط مال استاد طاهریه
هر کدومتون شهامت و سواد و شجاعت دارید
یک جلسه یا یکساعت مطلب جدیدی مشابه سایمنتولوژی و عرفان و شعور و بیارید به کار عمل برآید به ادعای مثل شما مفت خورها نیست

حمید
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

آقا شما درست میگی ، عرفان حلقه رو ول کن برو …. چی میخوای از جون عرفان حلقه

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

شما چرا دست برنمیدارید.توروخدا به هرچی ایمان دارید بگید چرا دست برنمیدارید.حالا دیگه اون ساندیس هم رو بهتون نمیدن .خیار میدن .بابا خیار کیلویی چنده آخه .رفتین با کثافت معنوی ها هم پیاله شدین،🤮🤮🤮🤮

جلیل فلاح
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

چقدر حرفهای تکراری معاندین رو با وجود اینکه همشون رسوا شدن رو دارید تکرار میکنید تنها انسانی که در حال حاضر به بهترین نحو ممکن امانتدار میراث عرفای تاریخ بود وحقیقت سخنانشان را زنده کرد استاد عزیز هست

مائده
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

با سلام ، بله به کوری چشمان حسودان ، دقیقاا آموزه ها دریافت‌های ایشون هست ، و هنوز انقدر نمیفهمید که عرفا دروسشون در یک راستا هست و قرار نبوده دروس مثلا بر خلاف ادراکات جناب مولانا و .. باشه

مائده
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
29 days ago

پول خور هم اون کیوانشکوه هست که پولها رو سرقت کرده و نمیاره پس بده و گویا حروم خوری براش امر عادی هست و شماهایی که پول گرفتید و خودتون رو فروختید ..

حلاج
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
28 days ago

آموزه توسط استاد طاهری ارایه شده و ارایه دهنده مالکیت معنوی داره.فهمش خیلی سادست منتها شما تصمیم گرفتین که در جهل مرکب زندگی کنید.

حلاج
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
28 days ago

کدوم پول و مال و منال؟ خجالت بکشید. چقدر گرفته اید که این اباطیل و لاطائلات را سرهم کنید؟
منظورتان پولهای حرومیست که کیوانشکوه و آفتابه لگنهای همراهش از مردم ساده اخاذی کردند و بر روی آن چمبره زدند؟

علی
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
28 days ago

تخریب افرادی همچون شما از تکالیف هر عرفان حلقه ای هست که شما ها رو در هم بکوبیم .
عرفان حلقه یک مکتب الهی هست که صاحب آن فقط و فقط استاد محمد علی طاهری هست

زهرا
پاسخ دادن به  حسام اندیشه پرور
18 days ago

بسم ِ اللّٰه
سلام خداوند بر پیامبرجانم
این آیه درباره اونهایادآوری شد(آیه ۱۵ بقره) ودوستان بریداز آیه ۱۰تا۲۰سوره بقره روبخونید
اللَّهُ یَسْتَهْزِئُ بِهِمْ وَیَمُدُّهُمْ فِی طُغْیَانِهم یعمهون

زهره
29 days ago

آقای طاهری خود آقای کیوانشکوه همه جا گفتن که شما معلمشون نبودید … شما چرا همه ی عالم و آدم رو شاگرد خودتون میدونید قربان ؟

Sima
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

وای بر عاقبت بی چشم و رویانی که با بی شرمی تمام نمک را می‌خورند و نمکدان را می‌شکنند.

سعید پورحاجی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

بله ایشان افتخار شاگردی استاد رو نداشتند و مثل مسترش که اون هم ریزش داشته و تخلف کارش رو شروع کرده و دقیقا میتونم بپرسم کیوان داره اموزه های چه کسی رو انتشار میده و درامدزایی میکنه؟

هانا
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

کیوانشکوه اومده دزدی کرده سارق به این وقیحی هیچ جا ندیده بودیم

نیلوفر
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

چه ربطی داره صحبت شما . استاد طاهری بنیانگذار این مکتب می باشند. ایشان بعنوان بنیانگذار این مکتب حق کپی رایت دارند. اخراج افرادی که امانتدار نیستند جایز است.

sona
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

کاش همینطور بود که کیوانشکوه گفته بود و اثر و ردپای وقاحت و بی شرمی شاگردی مثل ایشون تو این مجموعه وجود نداشت، متاسفانه اسناد زیادی هست که ایشون شاگرد بی کفایت این مجموعه بودند و اصرار دارند که باشند.

سعید
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

کلام مشمئز کننده شما بوب رخوت میدهد بوی نا میدهد بوی نمک خوردن و نمکدان شکستن میدهد
لیک به هوش باشید که ما شاگردان استاد طاهری در مقابل شما تازه به دوران رسیده های تهی از معرفت چون کوه استواریم

T.A
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

بالاخره از هرکی یاد گرفته باشه عرفان کیهانی حلقه صاحب و اختیارش استاد طاهری هستن مسترش هم مثل خودش اخراج شده که الان داره جلز ولز میکنه

شادمهر
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

مشخص است که هیچ درسی از استاد طاهری عزیز نیاموخته‌ و گرنه انقدر حریص و طمعکار نبود .

زهرا منفرد
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

عرفان حلقه وحلقه ها،روزی آسمانی استاد طاهری هست هرکس دراین مسیر جمعی حرکت میکنه یعنی شاگرد ومعرفت پژوهی هست که از طریقی که استادطاهری معرفی کردن بدنبال معرفت هست.اگر این راه رو نمیپسندید برید راه دیگه

Mahdi
پاسخ دادن به  زهرا منفرد
27 days ago

اشهدان طاهریا حجت الله
شهادت می‌دهم که تو حجت خدا در زمینی و همه آموزه های تو حق هستند و مانندی از ابتدا تا امروزدر این جهان نداشته اند تو در رحمانیت و دلسوزی برای بشربهترینی

سمیرا
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

خدارو صدهزار بار شکر که استاد طاهری کلاسها را رایگان کردند .تمام سوز و پرپر زدنتون واسه همینه بزودی هم که بابت این نقض کپی رایت باید مجازات بشید و غرامت به استاد عزیز پرداخت کنید . طلب خیر

سین
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

وقتی استاد بزرگوار بنیانگذار این مکتب هستند پس هر مستری در نهایت شاگرد شاگرد ایشان بوده اند و همگی مدیون و مرهون ایشان و روزی آسمانیشان هستیم وقتی فهم موضوع به این سادگی برایت غیرممکن است اظهارنظر نکن

سمیرا
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

استاد بنیانگذار این مجموعه هستن و تمام مربی ها زیر مجموعه هستن و نهایتا وصل میشن به ایشون
و اگر استاد طاهری معلموشون نبوده چرا مطالب و رفرنسهای استاد رو توی پیج و کانالهاشون گذاشتن؟

...
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

کل آدم ها شوند شاگرد او
در زمین و آسمان همراه او

لفظ آقا را مبند بر این ذلیل
ننگ باشد تا ابد کیوانشکوه

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

چون ایشون گفتن پس دیگه استاد طاهری، بینانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه نیستند؟ عصر حجر که نیست عصر اینترنت یکم تحقیق و بررسی حقایق رو مشخص می کرد، پس اگر خوابید لطفا بیدار بشید یکم تحقیق و بررسی کنید.

زهرا(آرزو)زمانی وکیل پایه یک دادگستری
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

اگر هم خودتون رو بخواب زدین به شعور دیگران توهین نکنید‌. این رو هم بدونید شاگرد واقعی مکتب عرفان کیهانی حلقه و بنیانگذار محترمشون استاد محمد علی طاهری بودن لیاقت خیلی بزرگی میخواد که نصیب هر کسی نمیش.

مرتضی موسویان
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

عرفان حلقه یعنی محمد علی طاهری به هر عنوانی هر کسی مجازی و حضوری با نظریات شخصی استاد محمد علی طاهری این مسیر رو رفته شاگرد استاده و یکنفر استاده بقیه هم اگر لیاقت داشته باشن شاگرد هستن نه شماها

حمید
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

من به همه پیام ها محترمانه جواب دادم. ولی تو دیگه خییییلی خری 😂😂😂
نمیشه با تو محترمانه صحبت کرد ، بیشعور طرف داره عرفان حلقه کار می‌کنه بعد شاگرد آقای طاهری نیست ؟ حیلی خری

آهو زینلی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

در مکتب عرفان کیهانی حلقه، هیچ شاگردیی به جز شاگردی استاد محمد علی طاهری نیست، مگر که مکتب مهم نبوده و دزدی و پول مهم بوده که بله در این صورت کیوان کیوان شکوه معلوم‌نیست شاگرد کدوم دزدی بوده.

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

چه بی حیا هستن این کیوانشکوه.و‌شما چه بی حیاتر که دفاع میکنید ازشون .به کوری چشم شما و‌دیگر اراذل و اوباش بهداشت غیر معنوی همه بشریت شاگرد کوچک استاد طاهری هستن .

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

خیلی هم دلشون بخواد .مگه‌ این افتخار نصیب هرکسی میشه.پس از کجا دارن مطالب رو مثلا تدریس میکنن .بابا باهوش.حماقت و‌کم عقلی شماها دیگه‌ از حد گذشته و‌واقعا خنده دارشده

مهسااسدی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

دست بردارید از این چرندیادتون، اینجا به اون هدفی که میخواید نمیرسید

آرزو
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

هر مربی و مستری کتابها و جزوه های درسی استاد طاهری رو درس میداده . خودش هیچی نداشته میفهمی؟ حتی مستری رو هم از روزی آسمانی استاد گرفته . واضحه؟ بفهم

دوست
29 days ago

استاد عزیز با شما همراهیم

سما
29 days ago

درود بر استاد طاهری بزرگوار
شرمنده ایم که وقت باارزش شما صرف پاسخگویی به سوء استفاده گران و نمک نشناسانی شده که به لطف آموزه های شما قد علم کردند در حالیکه از خود هیچ ندارند
بیش از پیش قدردان زحمات و روشنگری های شما استاد بزرگوار هستیم

عاطفه
29 days ago

استاد عزیز همواره و همیشه حامی تصمیمات شما و درایتتان هستیم و تمام تلاشمان را به کار می گیریم که پاسدار و امانتدار آموزه هایتان باشیم. ما را دعا کنید

زهره
29 days ago

آخه اعتصاب غذا هاتون هم آجیلی بوده

نیلوفر
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

برو مزدور مجازی برو جات اینجا نیست

هانا
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

نون حروم خیلی بهت ساخته بلبل زبونی میکنی حروم خور!!!

شادمهر
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

از بی ادبی و بی حرمتی شما مشخص است که شاگرد و طرفدار کیوانشکوه و … و از عوامل دشمن هستید .

احمدرضا رهبر
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

از نوع صحبتتون قشنگ معلومِ که با قصد و نیت قبلی برای تخریب استاد طاهری ماموریت دارید. دوستانی که هنوز فکر میکنن کیوان شکوه و گنجینه کیهانی امانت دار بودنو این صحبتا، قشنگ ببینید که چقدر خائن هستن

غزال
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

خانم نسیم ادبی با نام کاربری زهره!! دست شما برای ما رو شده تشریف ببر و نان ب نرخ روزت رو میل کن …خانم مزدور

شبنم شفیعی فرد
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

خجالت بکشید،شرم کنید،بی حیا یی و بی آبرویی در چه حد؟؟؟؟؟

حسین
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

((کی شود دریا ز پوز سگ نجس
کی شود خورشید از پف منطمس))

البته که نمیفهمید که نمیفهمید

سمیرا
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

عزیزم چقد گرفتی بیای اینجا وقت بزاری برای تخریب مجموعه؟!
ما با این کارهاتون متحدتر میشیم

مرتضی موسویان
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

دریا به دهن سگ کثیف نمیشه
شما چه میدونی اون کسی که اعتصاب غذا میکنه خودکشی میکنه چه انگیزه و ایمانی داره از چه حقیقتی دفاع میکنه در پیشگاه الهی
خدانشناسان نا سپاس از کوزه همان تراود که در اوست

حمید
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

زهر خانم خوب داری کامنت میزاریااااا….. معلومه خوب پول گرفتی !
حالا ایشون و مجموعه خودشون هرچی هست به خودشون مربوطه تو راه خودت برو ، اینجا چیکار می‌کنی؟ برو دنبالت بازیت

آهو زینلی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

شما ساندیسی هستی؟ چندتا ساندیس برای یک کامنت میگیری؟

دوست
29 days ago

این افراد در حال جدال با درون پر آشوب خویش هستند.
دیر یا زود آگاه می شوند
امیدوارم تا قبل از آگاه شدن،
اقدامات اشتباه نکنند.

ساسان ایزدبخش
29 days ago

یک مشت از خدا بی خبری که میاید و کامنت هایی با این وقاحت و بی شرمی قرار میدید، از خدا بترسید که غضب الهی سراغتان بیاد و خاندانتون رو بسوزونه، شماها لقمه حرام خوردید که به خودتان اجازه میدید تا این حد بی شرمی کنید و به استادتان اینگونه بی احترامی کنید

حمید
پاسخ دادن به  ساسان ایزدبخش
29 days ago

عقل ندارن ! دارن با دم شیر بازی می‌کنند! دیر یا زود نابود میشن

سعید پورحاجی
29 days ago

من سعید پورحاجی شهادت میدهم به حقانیت اموزش های استاد عزیز و زندگی خود را مدیون اموزها میدانم و دشمنان مجموعه استاد بدانند با دروغ بستن ها و تخریب ها هیچوقت نمیتوانند باعث تخریب استاد عزیزمان شوند و ما تمام قد پشت استادمان هستیم 🙏🙏❤

Aida
29 days ago

وای بر مکذبین و منکرین راه حق .
وقاحت و بیشرمی رفتار غیرانسانی شما از حد بدر رفته و حرفی برای گفتن به گروه گنجینه باقی نمانده. استاد بزرگوار ممنون تمامی صبوریها و حضور خدایی شما در این مسیر پر مکر. خدا را شاکریم از بابت حضورتان

ساره
پاسخ دادن به  Aida
28 days ago

به کلام حق و آموزه های استاد محمد علی طاهری شهادت می‌دهم

نرگس
پاسخ دادن به  Aida
28 days ago

خدا را شاکریم بابت حضور و وجود پربرکت استاد طاهری عزیز و تمامی یاران صدیق این مجموعه.

زهره
پاسخ دادن به  Aida
28 days ago

شهادت میدهم به آموزه های به حق استاد طاهری عزیز و سپاس از استاد عزیز بابت صبوری در این مسیر . خداوند را شاکریم به خاطر حضور تان.

اسما
پاسخ دادن به  Aida
28 days ago

درود بر شما، دقیقا همینطور هست. دست معاندین کاملا رو شده و تکلیفشان مشخص. و برای ما اعضای مجموعه حق طلبی و بازگو کردن حقانیت این مسیر و حق بودن استاد محمدعلی طاهری واجب

کیمیا
پاسخ دادن به  Aida
28 days ago

با سلام و احترام خدمت استاد محمدعلی طاهری، عارف، دانشمند و محقق عصر ما که با ارائه راهکارهای عملی ذهن و روان، کمک‌های فراوانی به بشریت کرده‌اند؛ قدردان زحماتتون هستم و به حقانیت آموزه‌ها شما در آکادمی

ویدا
29 days ago

دنیای دو قطبی و تضاد . شاگردانی فرومایه ، عصبانی به کاهدان زده …
چنین باشد تا سمت و سوها مشخص شود .
درود بر استاد بشریت و اندیشه های ناب ایشان …🙏👏🌹🤚🤚

اسما میکاییلی
29 days ago

استاد طاهری عزیز و به حق که جز حقیقت و روشنگری از شما ندیدم و شهادت میدم به راه شما و اندیشه متعالی شما که رب زمینی ما هستین

وصال غلامرضایی
29 days ago

استاد عزیزتر جانم شهادت می‌دهم به وجود نازنین شما و حقانیت آموزه‌های ناب عرفان کیهانی حلقه

سام
29 days ago

درود بر استاد عزیز و بزرگوارم. خداوند شما و این مجموعه را از شر افراد منفعت طلب، مصادره گر و ناسپاس دور گرداند. برای ما کاملا مبرهن است که این افراد در منجلاب سیاه افکار خود، دست و پا میزنند و هر روز نمود تازه ای از درون سیاه خود را بروز میدهند…

محمد حسین
29 days ago

“آیا تاریخ هرگز چنین سارقان وقیحی به خود دیده است؟ انسان‌هایی که به سوگند خود وفادار نیستند و اصول و تعهد نامه‌هایی را که امضا کرده‌اند، کوچکترین تعهدی نسبت به رعایت آنها را در خود احساس نمیکنند.”

ساسان ایزدبخش
29 days ago

کاملا مشخصه که تمام نقشه هاتون، نقش بر آب شده و از اینکه گروه گنجینه کیهانی اخراج شده تو آتیش ناآگاهی خودتان دارید میسوزید، این را بدانید که: آنان مکر کردند، و خدا هم مکر کرد، و خدا بهترین مکرکنندگان است

سعید
29 days ago

کاسبکاران گروه گنجینه از هیچی شرم و ابا ندارن و الان هم که اومدن اینجا و در کمال بی حرمتی به استاد دارن توهین میکنند استاد جان اینبار لطفا اجازه بدین که ما خودمون جواب این نون به نرخ روز خورها رو بدیم

ساسان ایزدبخش
29 days ago

اینجانب ساسان ایزدبخش معرفت‌پژوه مکتب عرفان کیهانی حلقه، بار دیگر به حقانیت آموزه‌های استاد محمدعلی طاهری، در آکادمی طاهری نظام‌قدیم و نظام‌جدید شهادت می‌دهم

شیلر
29 days ago

با سلام و عرض ادب و احترام ستاد عزیزتر از جانم هر لحظه بخاطر وجودتان خدا را شکر میکنیم و شهادت میدم که هیچکس نمیتونه صاحب عرفان شما باشه .

آخرین ویرایش 29 days ago توسط شیلر
زهره ساداتی
29 days ago

استاد گرانقدر محمدعلی طاهری هر روز شهادت میدهم به آموزهای بینظریتان که چشم مرا گشود و به سمت نور و آگاهی رهنمون شدم

زهره
29 days ago

بالاخره آقای طاهری به حرف اومد ما فکر کردیم زبونش رو موش خورده

tamay
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

اعتصاب غذای آجیلی یعنی چی ؟

tamay
پاسخ دادن به  tamay
29 days ago

آها یعنی با آجیل اعتصاب غذا میکرده ؟ وا؟ خدا بدور

فریده جزءپناهی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

استاد طاهری بزرگوار سال هاست که کلام حق طلبی و ظلم ستیزی و کلام الهی رو بر بشریت عرضه میکنند ولی افسوس که بر گوش شما ایادی شبکه منفی مهر زده شده و سعادت شنیدن چنین کلام بر حقی را ندارید

حسین
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

جواب ابلهان خاموشی است درود بر استادم محمد علی طاهری عزیز

مریم اسماعیلی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

ای کاش به خود بیایید و از خواب غفلت بیدار شوید

شادمهر
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

از بی ادبیت و کامنت های بی سر و ته که فقط توهین به استاده ، معلومه که سایبری هستی .

شبنم شفیعی فرد
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

عجب وقیح و بیشرم هستین شما،به چه جراتی با استاد به این لحن صحبت میکنید،وای به حالتون.

Hastiseif25@gmail.com
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

۱

آخرین ویرایش 29 days ago توسط Hastiseif25@gmail.com
سمیرا
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد
حالا اومدی یه انسان رو مسخره کردی آخرش چی؟حداقل شما هایی که جلوی استاد ایستادید از خودتون چیزی رو کنید که دو‌نفر جذب ادبیات و شخصیتتون بشه نه اینکه تهوع آور و‌چیپ باشه

معصومه
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

فعلا که موش عقل و مغز شما را خورده که نمک می خورید نمکدان می شکنید و رفتار و گفتارتون وقاحت را گذرونده هر چند جواب ابلهان خاموشیست . جواب حسابی هم می شنوید چون جوابی ندارید مجبورید حرف مفت بزنید

شهلا قهرمانی
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

اولا جناب استاد طاهری .ثانیا بعدا میبینی موش مغز خودتو خورده سایبری مفت خور.راستی مثل اینکه پول ساندیس هم ندارن شنیدم خیار میدن بهتون ارزشتون درهمین حده،😂😂😂

مرتضی موسویان
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

درسته بی هویت و بیشرف و بی ذات هستین حداقل در مقابل استاد شناسنامه خودتونو معرفی نکنین حرف نزنین نمیگن لال بود دریا به دهن سگ کثیف نمیشه همتونو میگم

Samira
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

متاسفم طلب آگاهی براتون

آخرین ویرایش 29 days ago توسط Samira
الهه
پاسخ دادن به  زهره
29 days ago

تا کور بشه چشم حسود

Ali
پاسخ دادن به  زهره
28 days ago

با استاد عشق و معرفت جناب دکتر محمد علی طاهری درست صحبت کنید

Sima
29 days ago

باسلام خدمت استاد گرانقدر دکتر محمد علی طاهری شما ارزشمند ترین خلقت هستی می باشید که رحمانیت الهی به ما هدیه داده اموزه های بسیاررر ناب شما باعث رشد وشکوفایی دانش و بینش انسانهای مشتاق گردیده رحمانیت حافظ و نگهدار شماست طلب خیر

کیمیا
پاسخ دادن به  Sima
28 days ago

با سلام و احترام
استاد محمدعلی طاهری، عارف، دانشمند و محقق عصر ما هستند و با ارائه راهکارهای عملی ذهن و روان، کمک‌های فراوانی به بشریت کرده‌اند؛ هرچند که منفعت‌طلبان همواره تلاش کردند برای رسیدن به

آرام
29 days ago

چگونه و با چه رویی به خودشون اجازه میدن این چنین به شما بی احترامی کنند،برای شما استاد عزیزی که هر آنچه را داشته اید بی منت و با عشق در اختیار ما قرار داده اید ، شمایی که برایمان،برای حفظ این مسیر از جان و مال و خانواده خود گذشتید 🥲

سعید
29 days ago

طاهری صد طاهری یکصد هزارن طاهری
قیمت ما بیکران هست تو بگو چند میزنی

استاد به شما نوکیسه ها ادب آموخت معرفت آموخت سیر مع الخلق را برایمان باز کرد حال باید چنین گستاخانه در قبال اندکی وعده و وعید بر استاد خودتون بتازید و بر خود چوب حراج بزنید

sona
29 days ago

برای شاگردان حقیقی مجموعه عرفان کیهانی حلقه، واضح و آشکار است که گروه گنجینه کیهانی هدفی جز تخریب و مصادره مجموعه عرفان حلقه ندارد و در شرایطی که بنیانگذار این مکتب در قید حیات است و با تلاش شبانه روزی درصدد اعتلای هرچه بیشتر عرفان و شناساندن آن به م

ساسان ایزدبخش
29 days ago

انقدر این افراد بی وجود هستن، که با اسامی فیک و دروغی میان و کامنت میزارن، انقدر بزدل هستن که یه مشت جیره خوار اجیر میکنن بیان جاشون با مشخصات فیک کامنت بزارن، اینجور کارا وجود میخواد که شماها ندارید، بترسید از عذاب خدا که بیوفته تو جونتون

اکرم
29 days ago

درود استاد عزیز ، ما شاکرم که خداوند وجود شما رو به ما ارزانی کرده تا روشنایی باشید بر وجود تاریک و مرده ی ما❤💞 استاد عزیز در نهایت نور بر ظلمات پیروز خواهد بود این درسی هست که از شما یاد گرفتیم و هر روز به ایمانمان افزوده می شود❤

مریم
29 days ago

یک عده پاپتی که اتفاقا معلوم هست که کین و چی هستن، معنی مالکیت معنوی و قانون کپی‌رایت رو نمیدونن! وقت کردین برین یکم قوانین رو نگاه کنین! استاد جانان، جناب آقای طاهری هر صلاحی بدونن ، همونه! چون ایشون صاحب مکتب هستن! استاد جان شما الگوی مایین😍

احمد
29 days ago

درود بر استاد دل، مبینم عده ای با حضور پر برکت شما دکان سود جویشان در خطر افتاده و بدبختانی که به حمایت از این خائن ها دست و پا میزنند

صنم عبدی
29 days ago

سلام استاد عزیز
شهادت میدم به آموزه های شما که از همه چیز خودتون گذشتید تا ما رو آگاه کنید. سپاسگزار زحمات شبانه روزی شما هستیم

محمد حسین
29 days ago

چه بزرگوارانه استاد صحبت از توبه به مسیر راستی و حقیقت کردند اما گوش ها کر و چشم ها انگار کور شده و حقیقت روشن اندیشه ایشان را در روشنی روز هم انکار میکنید و در لباس میش گرگی میکنید و تاریخی ترین وقاحت تاریخ را نشان میدهید.

آخرین ویرایش 29 days ago توسط محمد حسین
محمد حسین عدالتی
29 days ago

چه بزرگوارانه استاد صحبت از توبه به مسیر راستی و حقیقت کردند اما گوش ها کر و چشم ها انگار کور شده و حقیقت روشن اندیشه ایشان را در روشنی روز هم انکار میکنید و در لباس میش گرگی میکنید و تاریخی ترین وقاحت تاریخ را نشان میدهید.

زهره
29 days ago

استاد بزرگوار به لطف خدا بالای سر اموزه های خدامحور خدامحور با اقتداری بی نظیر ایستادند

شیر علی پور دلوی
29 days ago

سلام به استاد طاهری عزیز،”حیا یکی از نشانه های بهشت است” ، رفتار این مزدوران و نابخردان در برابر الطاف استاد طاهری عزیز نمونه ای تاریخی خواهد بود از پستی این شاگردنماها، کسانیکه راه معرفت را به بهایی بسیار ناچیز فروختند، استاد عزیز خدا به شما خیر دهد

ستارپور
29 days ago

استاد محمد علی طاهری عزیز
بنیانگذار عرفان کیهانی حلقه عزیز دل همه شاگردانش بوده و همگی از گروه کذایی گنجینه اعلام برائت میکنیم

یاسمن
29 days ago

اینجانب یاسمن زاهدی، تمام قد و با تمام جان و‌ دل و وجودم به حقانیت استاد طاهری، و اموزه‌های ناب عرفان کیهانی حلقه شهادت می‌دهم و همواره در مقابل دشمنان استاد طاهری و مکتب عرفان کیهانی حلقه خواهم ایستاد.

زهره
29 days ago

کیوان کیوانشکوه و ایلا به سام نود و هفت میلیون از مردم به اسم اکادمی پول گرفت و پول اکادمی رو به مجموعه و استاد پرداخت نکرد. حسابی دستش رو هست برای ما.
حرام خوار بود از اولش.

Farzad
29 days ago

درود بر استاد طاهری بزرگوار و تمامی مباحثی که از آوای صمیمانه ی ایشان در کلاسها فرا گرفته ایم.اینجانب محمد جوانشیر به حقانیت تمامی کلاس های ده ترم ثبت شده با صدای خود استاد شهادت میدهم و سوگند یاد میکنم که غیر از نور در این وادی نیافتم.پایدار باد.

زهرا ابریشمی
29 days ago

طلب خیر برای استاد عشق و معرفت

نیلوفر
29 days ago

استاد طاهری بنیانگذار این مکتب می باشند . در سوگند نامه دوره یک فقط امانتداری از ما خواسته شده .
ایشان بعنوان بنیانگذار این مکتب حق کپی رایت دارند. اخراج افرادی که امانتدار نیستند جایز است.و ما بعنوان همراهان در برابر متخلفین سکوت نخواهیم کرد.

محدثه
29 days ago

سلام و عرض ادب و احترام خدمت استاد گرانقدرم
برای تمامی تلاش های بی وقفه شما از شما سپاسگزارم و برای این بی حرمتی ها که در شان شما و این مجموعه نیست شرمنده هستم اینها شاگردنما هستند تمامی فرمایشات شما روی چشم ما شاگردان جای داره

حسام
29 days ago

سلام وعرض ادب خدمت استاد عزیز وگران قدر من به نوبه خودم ازشما عذرخواهی میکنم بابت این همه اراجیف که لایق خودشان هست رابه شما نسبت داده اند. از شما سپاس گذاریم که باتلاش های پی درپی تان مارا یاری میکنید

مهسا
29 days ago

استاد عزیز ما شرمنده ایم از این درجه وقاحت و بی شرمی سارقان مکتب عرفان کیهانی حلقه. فقط این را میدانم هر چه آنها بیشتر دسیسه کنند، حلقه وحدت معرفت پژوهان مستحکم تر میشود به لطف الهی🙏

فهیمه
29 days ago

طلب خیر براتون استاد عشق ❤

فرهاد
29 days ago

استاد جان، با پند گرفتن از آموزه های شما. نگاهی به تاریخ وحال و افرادی مانند اقای کیوانشکوهی و مجموعه گنجینه کیهانی آموختیم که در امانت داری خود بیش از پیش کوشا بوده و درسی بگیرم و همچنین نمی گذاریم این یاوه گویان آب خوش از گلویشان پایین ببرود.

اکبر
29 days ago

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی . طلب خیر روز افزون برای ایشان و همه همراهان برحق مجموعه . شهادت به حقیقت و اصالت وجودی استاد طاهری را اعلام میکنم . و چقدر خوب می شد اگر همه انسانها معرفت به زر نمی فروختند . که این راهِ کج به منزل نیست