وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

وفات آقای رضا عماری الله یاری

انا لله و انا الیه راجعون
بازگشت همه بسوی اوست

امروز از وفات آقای رضا عماری الله یاری با خبر شدم،از این رو به خانواده محترم و بازماندگانش تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم هم از درگاه خداوند طلب مغفرت دارم .
همانطوری که همه مجموعه عرفان حلقه در جریان هستند، ایشان در خلال ۱۰ سال گذشته اقدامات ناجوانمردانه بسیاری را در کنار بازجویان و مامورین و موسسات امنیتی و… نسبت به اینجانب و مجموعه عرفان حلقه روا داشتند.
از جمله اقدامات دوسال اخیر ایشان، بویژه پس از آزادی ام از زندان، تهدید به ترور من در ایران بود.
در پی این تهدید ، برای عملی نمودن این ترور، اقدام به کمین گذاری به دفعات بر سر راه من نمود(ولی به لطف خدا نتوانست نقشه خود را به اجرا بگذارد) ، از جمله دلایل اجبار به خروج غیرقانونی ام از ایران شد.
اما پس از آن هم، ایشان مبادرت به تهدید به ترور در خارج از کشور و در هر نقطه از دنیا نیز نمود تا جایی که مجبور به این شدیم که نام ایشان را به عنوان تروریست در محافل بین المللی اعلام کنیم و… (با استناد به فیلم های ویدئویی منتشر شده در فضای مجازی).

به هر حال اقدامات خصمانه و مغرضانه ایشان در این مجال نمیگنجد. ولیکن علیرغم ارتکاب همه این اعمال اعلام میکنم که برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال طلب مغفرت و بخشش نموده و به خانواده محترم و بازماندگانش تسلیت عرض نموده و هیچگونه شکایتی از او ندارم.

همچنین در خصوص مرحوم حمید نمازی، سر بازجوی اینجانب در بازداشتگاه ۲- الف اوین که در سال ۱۳۹۳ بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع کرد، نیز اعلام میدارم که از اعمال غیر انسانی و… ایشان نیز هیچگونه شکایتی ندارم و برای آن مرحوم هم از درگاه خداوند طلب مغفرت دارم.

با آرزوی توفیق الهی
بنیانگدار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری