وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

قابل توجه معرفت پژوهان خارج از کشور

سایت جدید به آدرس https://taheriacademy.com برای معرفت پژوهان خارج از کشور راه اندازی شده است.
برای کلیه افرادی که هم اکنون در سایت https://mataheriacademy.com عضو هستند و شهریه خود را تسویه نموده اند، در سایت جدید هم اکانت ساخته شده است و این افراد میتوانند از سایت جدید هم استفاده نمایند.

یک پست الکترونیکی با عنوان «new user account» به ایمیل معرفت پژوهان خارج از کشور ارسال شد ه است که در آن نام کاربری و رمز عبور موقت درج شده است.
در صورتیکه این ایمیل در اینباکس شما نیست، پوشه اسپم را چک نمایید.
پس از دریافت ایمیل توسط لینک موجود در آن به سایت وارد شوید.

تاکید میشود پس از ورود به سایت جدید، حتما در ابتدا درس راهنمای کار با سایت را به صورت کامل مشاهده فرمایید تا با نحوه کار با این سایت آشنا شوید.

ورود به سایت آکادمی جدید به همه معرفت پژوهان توصیه میشود، با اکانت سایت جدید میتوانید از اپلیکیشن آکادمی که ظرف چند روز آینده رونمایی میشود نیز استفاده نمایید.

در صورت بروز هرگونه مشکل با ایمیل support@taheriacademy.com مکاتبه فرمایید.

پس از دریافت ایمیل با عنوان “new user account” روی لینک ی که در ایمیل هست بزنید و وارد صفحه لاگین شوید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد سایت شوید. طبق راهنما از شما خواسته میشود که یک پسورد جدید انتخاب کنید .

نکته بسیار مهم: به خاطر داشته باشید در اولین ورود به سایت، سوگندنامه عرفان کیهانی حلقه و privacy policy سایت آکادمی، به شما نمایش داده میشود که باید گزینه موافقم را علامت بزنید تا بتوانید وارد سایت شوید.
در صورتیکه با هر یک از این ها موافق نباشید امکان ورود به سایت به عنوان معرفت پژوه را ندارید.

برای دیدن ویدیوهای آموزشی میتوانید به کانال رسمی تلگرام مراجعه فرمایید.

https://t.me/mataherinews2