وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه کلاب هاوس

به نام خدا

  با سلام و نثار دعای خیر

  همانگونه که قبلا بارها به اطلاع همراهان عزیز رسانده ام، توطئه ها و دسیسه های بسیار زیادی توسط معاندین و … تا کنون طراحی و به انحای مختلف و توسط اشخاص و جریان های گوناگون به مورد اجرا گذارده شده است. از جمله، پدیده نوظهور کلاب هاوس ها که به نوعی قصد اتلاف وقت و طرح سوالات تکراری یک دهه گذشته و تشکیک در وجود من و حضورم در کانادا می باشد و همچین سرانجام کشیدن بنده به این باتلاق  که موجب اتلاف وقت مرا هم فراهم کنند. در این رابطه چند موضوع مجددا یاد آوری میشود:

۱) معاندین و… فیک بودن مرا چگونه ثابت میکنند و چگونه به این نتیجه رسیده اند.

۲) هر کسی میداند که موضوعات عرفان در وحله اول تجربی و چشیدنی هستند و هر کسی باید آنرا تجربه و آزمایش نماید و اینطور نیست که در برنامه ای مانند کلاب هاوس قابل اثبات باشد. ما نتیجه تحقیقات آزمایشگاهی خود را منتشر کرده و همچنان منتشر خواهیم کرد. هر چند که آنها اقدام به تکذیب و تهدید و … محققین مجموعه کرده و میکنند(مانند شرکت ما در کنگره شعور ۲۰۲۰ آمریکا و تهدیدات و ماجراهای پشت سر آن در مورد محققین و…).

۳) در صورتیکه جریانات شناخته شده (نه فیک و بدون هویت) سوالات و نقد خود را منتشر کنند و مسئولیت آنرا به عهده بگیرند که نتیجه آن ماندگار باشد(مانند چاپ کتاب های معاندین به نام های افسون حلقه، حلقه اسارت، بی خدایی در عرفان حلقه و…) بنده نیز در جواب آنها اقدام به پاسخگویی و چاپ کتاب خواهم کرد(مانند انتشار کتابهای حلقه افسون و افسانه نیست، حلقه در اسارت دژخیمان، بی خدایی دشمنان عرفان حلقه و…).

در اینجا رسما و کتبا اعلام می دارم که سوالی را بدون پاسخ نخواهم گذاشت. اما تکرار میکنم که اینجانب از هنر حرافی و سفسطه بازی و مغلطه کاری کاملا بی بهره ام و قدرت حضور در این بازی های سخیف را هم ندارم. در ضمن پر واضح است، اشخاصی نیز که بعنوان طرفدار و یا مربی عرفان حلقه در این جلسات شرکت میکنند یا نمایشی هستند و یا از آنجاییکه در حد مقدمات با عرفان حلقه آشنایی دارند و صرفا دوره های مقدماتی را گذرانیده اند، فقط در این حد مربی عرفان حلقه هستند و ممکن است نتوانند موضوع عرفان حلقه را که موضوعی ادراکی و شهودی و اشراقی است را در بصورت کامل اشراف داشته باشند. در حقیقت عرفان حلقه تا کنون استاد مسلط به همه مبانی عرفان حلقه بیرون نداده است به غیر مباحث کلی و مقدماتی ندارد و تازه بعد از آزادی من مدتیست که جمع بندی و تکمیل مباحث از جانب بنده در مجموعه دوره های آکادمی طاهری آغاز شده است. البته به همین دلیل و برای جلوگیری از تکمیل مباحث و نظریات جدید و علمی اینجانب حملات گسترده و وسیعی از طرف این عوامل وابسته و… بطور مداوم و همه روزه صورت میگیرد تا این مهم انجام نشود و از طرف دیگر آنها نیز کماکان سوالات تکراری و بی پایه و اساس خود را مسلسل وار مطرح کنند که البته به همه این سوالات تا کنون بصورت کتبی پاسخ داده شده و هیچ سوال غیر تکراری وجود ندارد(اگر دارد اعلام کنند تا خلاف آنرا برایشان ثابت کنیم و…). از اینرو بنده شرکت هیچکسی را بعنوان مدافع عرفان حلقه(بویژه بعنوان مربی) به رسمیت نمی شناسم و این شیوه تخریب های حساب شده را نیز تحریم می نمایم و اعلام میکنم که مناظره فقط بصورت کتبی با قبول مسئولیت موضوعات مطرح شده توسط اشخاص و جریانات مشخص. در ضمن من منتظر ارائه دلایل معاندین و… برای اثبات فیک بودن خود بصورت رسمی هستم. همچنین باید اعلام کنند که اگر من بصورت قانونی و رسمی از طریق کارت اقامت، کارت سلامت، کارتهای بانکی، مالکیت آکادمی طاهری و کازمو اینتل و…  ثابت کردم که فیک نیستم،  این عده چکار خواهند کرد (البته اگر بهانه های مسخره دیگری مانند اینکه ایشان به فاز منفی رفته و… نیاورند) جالب اینجاست که این عده برای اثبات ادعاهای خود ارائه مدرک را لازم نمیدانند اما برای اثبات موضوعات عرفانی که مانند چشیدن از یک غذاست، برای مزه آن اثبات علمی میخواهند و در این حد فرق موضوعات را نمی فهمند(البته ما از طریق ساینسفکت اثبات علمی داریم). لازم به ذکر است که این مطالب بارها گفته شده و این عده بخوبی اینرا میدانند ولیکن بمنظور اتلاف وقت من و افراد این مجموعه و ایجاد تشکیک در عناصر سست عنصر و… این برنامه ها را که تمام شدنی هم نیستند را پایه ریزی میکنند. اما در اینجا بدینوسیله اعلام میکنم که ما کارهای آموزشی و تحقیقاتی خود را خود را انجام میدهیم و وارد چنین باتلاق هایی نخواهیم شد. ولی منتظر هستم که چگونه ثابت میکنند که من فیک هستم و اگر من بازهم ثابت کردم که فیک نیستم، با شناختی که از این جریانات دارم با وقاحت تمام بهانه های دیگری خواهند آورد(برحسب تجربه) و هر پاسخی هم که بگیرند هرگز قانع نمیشوند. چون هدف آنها فهمیدن حقیقت نیست و بدنبال اهداف دیگری هستند. بنابراین ما وارد چنین باتلاقی نمیشویم ضمن اینکه، این باتلاق ها به ما در شناخت خیلی از افراد کمک قابل توجهی نموده است.

با توکل به خدا و طلب خیر          

محمد علی طاهری