وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه آکادمی طاهری و کمیته ها

    به نام خدا

   با سلام و نثار دعای خیر

در ابتدا از همه عزیزانی که در بخش های مختلف عهده دار ثبت نام، پاسخگویی، راهنمایی، رفع اشکالات و… در رابطه با استفاده بهینه معرفت پژوهان از سایت های آموزشی آکادمی طاهری(تورنتو) مشغول بوده اند و در این مدت زحمات زیادی متقبل شده اند، ضمن دعاگویی، تشکر نموده و قدردان زحمات بی وقفه شبانه روزی این عزیزان هستم.
با توجه به اینکه در روزهای آینده، سوپر اَپلیکیشن «مکتب عرفان کیهانی حلقه» در اَپ اِستور مورد استفاده عموم قرار خواهد گرفت که در برگیرنده کلیه اَپ های مرتبط با فعالیت های این مجموعه خواهد بود و همه دسترسی ها به بخش های مختلف از طریق این سوپراَپلیکیشن انجام خواهد شد. از اینرو، در جهت ایجاد هماهنگی بین معرفت پژوهان و سیستم ها و بخش های مختلف آموزشی و کمیته های مختلف تحقیقاتی و … همچنین شرح وظیفه هر یک از آنها، مقدمتاً به استحضار میرساند:

۱) رفع کلیه اشکالات مرتبط به ثبت نام در آکادمی طاهری(تورنتو) به عهده ساپورت فنی(support)، با ایمیل support@taheriacademy.com می باشد. خواهشمند است به محض برخورد با هرگونه مشکل در این رابطه فقط با ساپورت فنی تماس حاصل بفرمایید. ثبت نام کنندگان اگر پس از حداکثر ۲ هفته کد ورود به سایت به آدرس ایمیل آنها ارسال نشد، فقط با ساپورت فنی در میان بگذارند تا براساس توصیه های آنها، رفع اشکال شود.

نکته مهم: ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی «کانال پشتیبانی» که از آغاز به کار آکادمی در کمک به ثبت نام کنندگان، تلاش های ذیقیمتی نمودند، با توجه به رفع نیاز در اینمورد، به کار و فعالیت خود خاتمه داد. برای عزیزان صدیق و زحمتکش آن، طلب خیر دارم.

۲) همه کمیته ها در فضاهای آکادمیک مشخص و معین دارای دپارتمان های تعریف شده خواهند بود که از طریق روم های اختصاصی تعریف شده میتوانند امور مربوط به فعالیت های خود را دنبال کنند.

 در این رابطه کمیته دفاع از آموزه ها صرفا به تولید و پخش کلیپ های مربوط به دفاع و روشنگری از آموزه های مکتب عرفان کیهانی حلقه با لوگوی خود می پردازد که یا خود این کمیته تولید نموده و با سایر دوستان و انجمن ها برای این کمیته تولید نموده اند. اما در هر صورت این کمیته فقط با نام خود تولیدات را پخش میکند تا از ایجاد شائبه  همکاری با انجمن ها و اشخاص و… مصون بماند. در ضمن صدور اطلاعیه از جانب این کمیته فقط در مواردی است که به فعالیت های این کمیته مربوط باشد.

 نکته مهم: لازم است همه انجمن ها، کانال ها، گروه ها و اشخاص بخودی خود معرف فعالیت ها و برنامه های خود اعم از پخش کلیپ، اعلام برنامه ها از قبیل برگزاری برنامه های لایو و … نمایند و کمیته دفاع از آموزه ها در این موارد هیچگونه مداخله ای ندارد(تا از برخی شائبه ها جلوگیری شود).

کمیته صیانت از آموزه ها نیز صرفا به دریافت گزارشات و شکایات پرداخته که در سوپراَپلیکیشن مورد نظر صرفا به صورت رایانه ای دریافت و ثبت و ضبط شده و ادمین های بررسی کننده آن که زیر نظر مستقیم خود بنده فعالیت میکنند جزء افرادی خواهند بود که هیچگونه فعالیتی در مجموعه ندارند تا گزارش دهندگان مطمئن باشند که اطلاعات ارسالی آنها به جایی درز پیدا نخواهد کرد. این کمیته فقط در موارد صدور اخطاریه و اخراج نامه و یا برخی موارد مربوط به فعالیت های اختصاصی خود، آن هم با تایید اینجانب اطلاعیه صادر خواهد کرد و در هیچ مورد دیگری مداخله ای ندارد.

۳) بخش روابط عمومی «آکادمی طاهری» اقدام به دریافت سوالات و پاسخگویی به موارد روزمره خواهد نمود. اَدمین های محترم روابط عمومی که لینک آن در اختیار قرار خواهد گرفت بطور مستقیم سوالات روزمره را با اینجانب مطرح و پاسخ آنها را اطلاع رسانی خواهند نمود. اطلاعیه های روابط عمومی صرفا در اینگونه موارد خواهد بود.

۴) صدور اطلاعیه های رسمی مجموعه نیز همچنان توسط کانال ماطاهری نیوز انجام میشود.

۵) انتشار نتایج حاصل از تحقیقات علمی مجموعه و حوره ساینسفکت از طریق سایت کازمواینتل وابسته به موسسه تحقیقاتی کازمواینتل صورت میگیرد. لازم به ذکر است که به زودی «ژورنال تحقیقاتی» مربوطه بعنوان اولین ژورنال تحقیقاتی حوزه شعور در تاریخ علم نوین منتشر خواهد شد.

۶) ثبت نام در آکادمی طاهری(دوره های متوسطه) و تلویزیون حلقه(دوره های مقدماتی) از طریق معتمدین صورت میگیرد و برای کسانیکه معتمدی برای ثبت نام سراغ ندارند، از طریق ادمین شهریه Shahriyeh_Admin@ انجام میشود. همچنین برای پرداخت شهریه با ارز دیجیتال از طریق مکاتبه با payment@taheriacademy.com  قابل انجام است.

۷) ثبت نام در دوره های آکادمی طاهری برای خارج از ایران با مراجعه به سایت mataheriacademy.com انجام میشود. امکان پرداخت الکترونیکی شهریه در این سایت فراهم است. در ضمن به زودی سایت جدید خارج از کشور نیز راه اندازی میشود.

۸) جهت اطلاع رسانی به مراجعین صرفا از ویدیوهای آموزشی و اطلاعیه ها و بنرهای سایت آموزشی آکادمی طاهری استفاده شود که از طریق خود سایت آموزشی و کانال ماطاهری نیوز منتشرشده که لازم است آدرس آنها در اختیار متقاضیان قرار گرفته و راهنمایی های لازم در مورد مراجعه به آدرس های مورد نظر ارائه شود.

۹) با توجه به اینکه در جهت مساعدت با عزیزانی که از آغاز شروع به فعالیت آموزشی آکادمی طاهری طی تماس ها و پیام های مکرر ضمن ابراز علاقه شدید خود به طی دوره های آکادمی طاهری، اظهار عدم بضاعت مالی برای ثبت نام نموده و در خواست تخفیف برای ثبت نام داشته اند که طی تصمیم اتخاذ شده طی یک مرحله با تخفیف ۵۰% و پرداخت در ۲ قسط، امکان ثبت نام برای آنها فراهم شد. اما متعاقباً بازهم عده ای دیگری از پرداخت همین مبلغ هم ابراز عجز نمودند که در نتیجه در این مرحله نیز با در نظر گرفتن تخفیف ۷۵% و پرداخت طی یک قسط، برای این دسته از عزیزان شرایط لازم را فراهم نمودیم که جای هیچگونه گلایه ای باقی نباشد. بدیهی است که بنا به دلایل بسیار زیادی امکان ثبت نام رایگان وجود نخواهد داشت.

   در ضمن لازم به ذکر است: که این امکان برای کسانی است که واقعا امکان پرداخت مالی نداشته و در وضعیت و شرایط مالی نامناسبی قرار دارند و تشخیص این موضوع که با چه میزانی از شهریه ثبت نام کنند به عهده خود آنها گذاشته شده که با شهریه کامل و یا با تخفیف ۵۰% یا ۷۵% ، ثبت نام کنند و در صورتیکه واجد شرایط این تخفیف نباشند، مدیون خواهند بود. 

                       با آرزوی توفیق الهی

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری