وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

بدینوسیله به اطلاع میرساند:

۱- ارتباط بنده با افراد مجموعه بواسطه انجام امور مختلف مربوط به مجموعه و آکادمی، تحقیقات، تولیدات فرهنگی و مستند سازی، امور مربوط به ترجمه و چاپ کتاب و… میباشد. مسلم است خارج از موضوع کاری با کسی ارتباط و نزدیکی خاصی وجود ندارد. همچنین نحوه این ارتباط صرفا بستگی به میزان فعالیت افراد دارد. در این رابطه بدیهی است که فرصت کافی برای پاسخگویی به افرادی که هیچگونه فعالیتی در رابطه با مجموعه را ندارند، میسر نباشد. از این بابت گلگی اشخاص مبنی بر این که چرا با آنها صحبت نمیشود، اصلا وارد نیست. زیرا آنها فعالیت مشخصی در رابطه با مجموعه ندارند. در ضمن کسانی هم که ادعای داشتن ارتباط با بنده را دارند و یا به آن تظاهر میکنند بسیار ناوارد و ناموجه است و همه باید بدانند که اگر ارتباطی هم باشد صرفا ارتباط کاری است و علت دیگری از جمله نزدیک بودن افراد به بنده کذب محض است.

۲- اخیرا مشاهده شده افرادی را نماینده بنده معرفی کرده اند که قویا تکذیب میگردد و به اطلاع میرساند اینجانب نماینده ای نداشته و ندارم. لازم است دوستان عزیز و همراهان گرامی به محض برخورد با این قبیل تخلفات آشکار و سوءاستفاده های حساب شده برخورد نموده و مراتب را به کمیته صیانت، جهت انجام بررسی های لازم و جلوگیری از فریب افراد اطلاع دهند، تا اقدامات لازم را به عمل آورند.

۳- اینجانب به علت مشغله بسیار زیاد مدت مدیدی است که متاسفانه فرصت پاسخگویی به ایمیل های شخصی خود را پبدا نکرده ام که ضمن عذرخواهی از همه عزیزانی که برای بنده ایمیل ارسال نموده اند، اعلام میکنم که امکان پاسخگویی به ایمیل های دوستان را ندارم و ایمیل هاصرفا بایگانی میشوند. مگر اینکه در آینده از طریق ادمین امکان پاسخگویی فراهم گردد.  

۴- بنده در هر فرصتی که فراهم شود، مایلم با دوستان عزیز مجموعه جلساتی را پیرامون مسائل جاری مجموعه و… داشته باشم. بدیهی است امکان برقراری این جلسات با بیش از هزار گروه، کانال، انجمن و … وجود ندارد. اما جای تعجب بسیاری است که برخی گِلگی میکنند که چرا با آنها جلسه گذاشته نشده که بدینوسیله ضمن عذرخواهی از همه این عزیزان، این انتظار را دارم که شرایط کمبود زمانی بنده را در نظر داشته باشند و بدانند که برآوردن خواسته همه این دوستان گرامی را که صرفا خواسته هایی از سر عشق و محبت است، مقدور نمی باشد. امیدوارم در آینده از این نظر گشایشهای بیشتری رخ بدهد تا من افتخار برقراری جلسه با دوستان بیشتری را پیدا کنم.

با آرزوی توفیق الهی

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمدعلی طاهری