وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

دعوت به وحدت و همکاری

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

با آغاز راه افتادن سوپراپلیکیشن مجموعه عرفان کیهانی حلقه و متمرکز شدن فعالیت های این مرکز که در برگیرنده کلیه منابع و رفرنس های نظام قدیم و نظام جدید(آکادمی طاهری) ویدیویی، تلویزیونی و رادیویی، صوتی، کتبی، کتابها، مجلات، مقالات، ژورنال تحقیقات علمی، بانک سوال های درسی(منتقدین، معاندین و متفرقه)، اخبار و  تاریخچه، فرادرمانگاه فرادرمانی و ترک اعتیاد، روم های ترجمه زبان های مختلف، روم پرسش و پاسخ جهت پاسخگویی زنده به سوالات، امکان دریافت پیشنهادات و شکایات، دریافت گزارشات درمان های پزشکی و مدارک مربوطه و ده ها امکان دیگر که به تدریج با تسلط کاربران عزیز به استفاده از این اپلیکیشن، راه اندازی میشوند؛ بدینوسیله:
از همه گروه ها و مربیان و معرفت پژوهان گرامی دعوت میکنیم تا با پیوستن به آن  و تشویق به استفاده از منابع معتبر مرکز که از این پس فقط استناد به آنها دارای اعتبار می باشد و اجتناب از استفاده از منابع متفرقه و اجتناب از طرح موضوعات خارج از چارچوب عرفان حلقه به هر نحو و عنوانی، همچنین عدم افزودن مطالب و موضوعات متفرقه و عدم تحریف و… همگان را دعوت به این مرکزیت و استفاده از منابع و رفرنس های آن بنمایند و از این طریق وحدت عملی خود را به اثبات برسانند.

لازم به ذکر است، از این پس صرفا منابع عرضه شده از طرف اینجانب در این اَپ مورد استناد می باشد و همه معرفت پژوهان این مجموعه لازم است به این موضوع توجه کافی داشته باشند که در صورتیکه به دنبال مطالب اصل و دست نخورده و کامل میگردند به این مرکز مراجعه کنند و از رجوع به منابع متفرقه اکیدا اجتناب کنند.

در ضمن، در این رابطه از گروه های عزیز و ارجمند که رفرنس هایی را در اختیار دارند دعوت به عمل می آوریم که با اینجانب همکاری نموده و منابع و رفرنس های خود را در اختیار من گذارده تا پس از بررسی آنها، کم و کسری احتمالی منابع مرکزی را تکمیل کنیم تا مورد استفاده همگان قرار بگیرد.

توجه داشته باشیم، اینک زمان آن فرارسیده که همه گروه ها بجای دعوت به خود، پیگیری هدف جمع شدن به گرد یک مرکز را سرلوحه کار خود قرار داده تا از تفرقه و چند دستگی را که به این واسطه در مجموعه رخ داده و برخی گروه ها صرفا دعوت به خود نموده و با فعالیت های مربوط به پیشرفت مجموعه هیچ کاری ندارند. در نتیجه، همه انرژی و توان معرفت پژوهان به کانال رقابت ها و تیم گرایی های این گروه ها جذب و صرف میشود. لازم است این اقدام کثرت آمیز متوقف شده و از توسعه این مشی جلوگیری به عمل بیاید و یا حداقل موضع چنین گروه هایی کاملا مشخص باشد که همگان بدانند که آنها صرفا قصد فعالیت در جهت اهداف و منافع خود را دارند و پیشرفت مجموعه برای آنها اصلا اهمیتی ندارد. این گروه ها باعث شده اند که یک جو رقابت ناسالم، بدگویی و تهمت، نزاع و درگیری در مجموعه بطور دایم مشاهده بشود و تداوم داشته باشد. در اینجا، از همه عزیزانی هم که به همین دلیل و بمنظور وارد نشدن به اینگونه درگیری ها کنار نشسته و فقط نظاره گر شده اند نیز دعوت بعمل میآورم که به فعالیت ها بپیوندند و جا را برای فرصت طلبان خالی نگذارند. لازم است که همگان خیلی مسئولانه این مسائل مهم و سرنوشت ساز مجموعه را متعهدانه پیگیری نموده و جلوی انحرافات را سد نمایند.

منتظر لبیک همه دلسوزان مجموعه در جهت سوق پیداکردن به سمت وحدتی فراگیر، یکپارچه و متمرکز هستم تا در یک رفاقت عملی دیگر، این اقدام مهم را برای مجموعه عرفان کیهانی حلقه تثبیت نماییم و از گروه گرایی و کثرت اجتناب کنیم.

با آرزوی توفیق الهی
بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمدعلی طاهری
تورنتو: ۱۸/ژانویه/۲۰۲۲ مصادف با ۲۹/دی/۱۴۰۰