وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

توضیحاتی در مورد همیاری و کمک های مادی و معنوی

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

بدینوسیله از همه عزیزان همراهی که بصورت خودجوش در صدد کمک های مالی- معنوی (کمک های مالی در جهت اهداف معنوی) به پیشبرد اهداف مجموعه نموده اند، تشکر و قدردانی میکنم.

لازم به ذکر است: در این رابطه توجه به مقررات و دریافت رسید در قبال مبالغ پرداختی از طرف اینجانب با ایمیل زیر الزامی است و افراد باید ظرف حداکثر ۱۰ روز ایمیل رسید پرداخت وجه خود را دریافت کنند، لازم است که مراتب را فورا به اطلاع برسانند:

payment@taheriacademy.com

نکته مهم-۱: هرگونه اقدام در جهت به هم زدن این دیسیپلین صرفا کمک به افراد سوءاستفاده گری هست که طبق تجارب متعدد موجود در چنین شرایطی اقدام به کلاهبرداری میکنند.

نکته مهم-۲: این موضوع تابع نظم و دیسیپلینی است که چندین سال است که برای جلوگیری از سوءاستفاده های مالی اعمال میشود. از اینرو، درخواست میشود ازهرگونه اعمال سلیقه و اظهار نظر خودداری شود(بویژه از طرف افرادی که هیچگونه سابقه همکاری در اینمورد ندارند و مشخص است که برای ایجاد اختلاف و آتش بیاری معرکه در حال مداخله هستند).

نکته مهم-۳: دوستان و همراهان عزیزی که مایل هستند در راستای اهداف مجموعه تشکیل گروه بدهند میتوانند در صورت تمایل همانگونه که قبلا هم اعلام شده، اقدام به تشکیل «گروه توسعه فعالیت های آکادمی» با اساسنامه بشرح زیر بنمایند:

اساسنامه گروه توسعه فعالیتهای آکادمی طاهری :

  • ثبت نام نظام جدید و سرتیفیکیت ها و مربیگری نظام قدیم و  معرفی اکادمی طاهری و سوپراپلیکیشن عرفان کیهانی حلقه
  • جذب نیروهای داوطلب برای نیازهای مختلف اکادمی(تحقیقات، ترجمه و…)
  • معرفی و فروش محصولات فرهنگی آکادمی
  • جذب کمکهای مختلف برای آکادمی از جمله کمکهای مالی و معنوی
  • گرامیداشت مناسبتهای مختلف

بنیانگذار بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه و سازمان صلح طاهری: محمدعلی طاهری
تورنتو:۱۰/ژوئن/۲۰۲۳ مصادف با ۲۰/خرداد/۱۴۰۲

 

Loading