وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

توضیحات بیشتر در مورد سوپراپلیکیشن مجموعه عرفان کیهانی حلقه

به نام خدا

قابل توجه کلیه همراهان گرامی مجموعه

سوپر اپلیکیشن عرفان حلقه در App Store  و Google play برای موبایلهای اندروید و اپل در دسترس است. کلیه علاقه مندان میتوانند این اپلیکیشن را نصب نموده و از طریق آن به کلیه وب سایتها و صفحات رسمی مجموعه عرفان حلقه دسترسی داشته باشند(متعاقبا برای ویندوز هم اعلام خواهد شد).

لازم به توضیح است عزیزان ساکن ایران برای دسترسی به این store ها باید فیلترشکن خود را روشن نمایند.

نکات قابل توجه در مورد اپلیکیشن:
۱ این اپلیکیشن دو زبانه(فارسی- انگلیسی) است و میتوانید از طریق منوی آبی پایین آن را فارسی کنید.
۲ آکادمی طاهری در این اپلیکیشن دو گزینه دارد:
گزینه اول) به نام «اپلیکیشن های آکادمی» است که فقط دانشجویان آکادمی می توانند از آن استفاده کنند و از این طریق به اپلیکیشن آکادمی متصل میشود.
گزینه دوم) به نام «وب سایتهای آکادمی» آورده شده که به وب سایتهای آکادمی متصل میشود و عموم افراد و دانشجوبان میتوانند از وب سایت و اطلاعات عمومی اکادمی استفاده کنند. این اطلاعات عمومی در حال تکمیل شدن می باشد و شامل کلیه آموزه های مکتب عرفان کیهانی حلقه اعم ازکتاب، مقاله ، مجله، ژورنال علمی، کتاب الکترونیک، بانک سوال(درسی- منتقدین- معاندین و…)، ویدیوهای آموزشی، تحقیقات علمی، مستندهای علمی، دپارتمان های مختلف مربوط به کمیته ها و خروجی های آنها، سالن های ملاقات و گردهمایی مجازی، اخبار مجموعه، آرشیو خبرها و تاریخچه، دپارتمان خودکار دریافت گزارشات و ده ها بخش و امکانات متنوع دیگر که در فرصت های مناسب و پس از ارائه آموزش های مقدماتی استفاده از این سوپراپلیکیشن، معرفی خواهند شد.
۳ دانشجویانی که به اپلیکیشن اکادمی وارد میشوند، برای خروج از آن و بازگشت به منوی اصلی اپلیکیشن، باید در آکادمی از منوی سه خط (پایین سمت چپ) گزینه change site را انتخاب نمایند.
۴ – فیلم اموزشی تکمیلی برای کار با سوپراپلیکیشن و منوهای اکادمی و به زودی منتشر خواهد شد.

در ضمن: دانلود کلیه برنامه ها و منابع آزاد بوده و به زودی نیز امکان دانلود آسان کلیه برنامه های آموزشی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

با آرزوی توفیق الهی
بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
تورنتو: ۱۴/ژانویه/۲۰۲۲ مصادف با ۲۴/دی/۱۴۰۰