وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

راه اندازی اولین فرادرمانگاه سایمنتولوژی (ذهن، روانشناسی کل نگر)

به نام خدا                           

«راه اندازی اولین فرادرمانگاه سایمنتولوژی (ذهن، روانشناسی کل نگر)»   

بدینوسیله: به اطلاع علاقمندان مکتب عرفان کیهانی حلقه میرساند پس از راه اندازی «فرادرمانگاه طاهری»، متعاقبا اولین «فرادرمانگاه سایمنتولوژی» نیز آغاز به فعالیت نمود.

لازم به ذکر است: در حال حاضر افراد میتوانند در «فرادرمانگاه  طاهری» برای حل بسیاری از مشکلات خود بویژه در خصوص «ذهن، روان و جسم»، دو طب مکمل «فرادرمانی و سایمنتولوژی» را مورد آزمایش عملی قرار داده و از نتایج مثبت آن بهره مند شوند.

توضیح اینکه: فرادرمانگاه (فرادرمانی و سایمنتولوژی) به طور کلی عمومی و رایگان بوده و هیچ ربطی به اینکه افراد دوره های فرادرمانی و سایمنتولوژی را گذرانیده، یا نگذرانیده باشند، ندارد. علاقمندان به استفاده از این طب های مکمل فقط به عنوان کاربرانی که قصد آزمایش و استفاده عملی را دارند، نام خود را به این فرادرمانگاه میدهند.
بنابراین: اصلاح الگوی خواب و ارتقای کیفیت خواب (شفاف شدن، رنگی شدن، هدفمند شدن خواب و…) که افراد در طی دوره ها آنرا تجربه میکنند، با این ارتباط فرق دارد. زیرا این ارتباط فقط مخصوص کاربرانی است که به آن نیاز دارند و افرادی که قصد استفاده عملی را دارند، مجبور به دانستن دروس مربوطه نیستند و بدون دانستن مباحث میتوانند از این ارتباط ها بهره برداری نمایند.

در ضمن: در مورد مباحث سایمنتولوژی در فرادرمانگاه لازم است هر فردی، شخصا برای خود اقدام نماید.

آدرس فرادرمانگاه طاهری:

@taherifaradarmangah_bot

با ورود به آدرس بالا و انتخاب گزینه سایمنتولوژی میتوانید به فرادرمانگاه سایمنتولوژی وارد شوید. در حال حاضر ارتباط اصلاح الگوی خواب و ارتقای کیفیت خواب فعال است و به مرور ارتباط‌های دیگر نیز به فرادرمانگاه سایمنتولوژی اضافه خواهد شد.

توجه بفرمایید: برای حفظ حریم خصوصی کاربران، فرادرمانگاه طاهری به صورت ربات راه اندازی شده تا همه بتوانند به راحتی در یک محیط امن، درخواست نیازمندی خود را اعلام کنند. ربات فرادرمانگاه به این شکل است که هر کس در یک فضای جداگانه با ربات در ارتباط است و فقط خود اینجانب قادر به مشاهده پیامهای افراد هستم.

در ضمن: ارسال گزارش های شما از تجربه عملی طب های مکمل «فرادرمانی و سایمنتولوژی» که از راه دور انجام میشود، کمک موثری در تکمیل تحقیقات و ارائه خدمات به نیازمندان خواهد بود.

از اینرو درخواست میشود: تا حد امکان گزارش های خود را برای این فرادرمانگاه ارسال بفرمایید.

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
تورنتو: ۲/می/۲۰۲۳ مصادف با ۱۲/ اردیبهشت/۱۴۰۲

Loading