وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه نحوه ورود به کانادا

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

  • با توجه به شیوع اپیدمی کرونا از محافل حقوق بشری بین المللی در خواست می شود تا نسبت به آزادی زندانیان سیاسی- امنیتی – عقیدتی(زندانیان ساع) ایران که به طور عمده در شرایط نامناسبی قرار دارند(به ویژه آنها که در زندانهای عمومی نگهداری میشوند)، اقدامات لازم را به عمل بیاورند و یا حداقل به این عده مرخصی داده شود. بدیهی است مسئولیت جان این عده با مقامات امنیتی و قضات صادر کننده حکم می باشد.
  • عوامل موسسات امنیتی- تروریستی بهداشت معنوی و… در روزهای اخیر چنین شایعه پردازی کرده اند که بنده به صورت قانونی و با همکاری نهادهای امنیتی از ایران خارج و راهی کانادا شده ام و به این طریق این عوامل معلوم الحال با توجه به ماموریت خود چنین شائبه ای را ایجاد کرده اند تا مطابق شگردی معمول و رایج خود و با فراری رو به جلو خود را از گزند افشاگری های پیش رو نجات دهند. حتی با کمال وقاحت جنین اظهار نموده اند که من «طاهری» اصل نیستم، دجال هستم و… (تا به این طریق عرفان حلقه و داشته های آنرا به راحتی مصادره کنند و…).

لازم به توضیح است که به دنبال تهدید به ترور اینجانب توسط عوامل داخلی موسسات امنیتی تروریستی بهداشت معنوی و…(محمد رضاعماری الله یاری، مالمیر) با حمایت سایر عوامل داخلی این موسسات(مظاهری سیف، قاسمی، شمشیری، انهاری، ناصری راد، شریفی دوست، میرزاییان و…) و بازجوها و همکاران خاص آنها(مانند دکتر خزعلی، رائفی پور و…) در جهت تخریب شخصیتی من، از بین بردن ارزش و اهمیت سابقه مبارزاتی ۹ ساله اینجانب بر علیه ظلم و ستم اعمال شده توسط این عوامل، پوشش دادن به جرائم ارتکابی آشکار قضات و مقامات قضایی(قاضی پیر عباسی، بازپرس اسدی، قاضی احمد زاده، قاضی طیرانی، قاضی صلواتی، قاضی احمد پور، قاضی زرگر، قاضی بابایی به اتهام مشارکت در اقدام به قتل عمد و…) و همچنین به دنبال جولان دادن محمد رضا عماری الله یاری و افراد دیگری از همدستان او پیرامون محل سکونتم (که به احتمال زیاد به منظور پیاده کردن نقشه ترور مرتبا جولان می دادند تا در فرصتی مناسب بتوانند نقشه پلید خود را عملی کنند)، مجبور به فرار از منزل شدم که سرانجام با فرار از ایران و با همکاری سازمان ملل UN، کمیساریای عالی حقوق بشر و عفو بین الملل و … موفق شدم تا بدون داشتن پاسپورت خود را به تورنتو برسانم(طبق اسناد و مدارک موجود). در این رابطه و در خلال این مدت عوامل دیگر وابسته به موسسات امنیتی- تروریستی بهداشت معنوی شامل افراد(فریدون رزم آور، شهناز نیرو منش و…) که در هنگام دستگیری به ازای آزادی خود حاضر به همکاری با عوامل امنیتی شده و با رهایی از دست آنها دقیقا مطابق نقشه های این نیروهای امنیتی عمل نموده اند تا مدارک مربوط به همکاری آنها افشا نشود. این عده در سطح وسیع و گسترده اقدام به تخریب من و عرفان حلقه نموده اند و اشخاص و سایت های مختلف که عموما به صورت فیک فعالیت دارند مانند امانتدار شعور الهی و… نیز فعالیت های مخرب حساب شده ای داشته اند که در آینده نزدیک همه اسناد و مدارک لازم و توضیحات مفصل فعالیت آنها در راستای موسسات امنیتی- تروریستی ارائه خواهد شد. اما در این مدت به دلایلی لازم بود که با قرارگرفتن من در پشت صحنه به طریقی برخی دیگر از این عوامل مورد شناسایی قرار بگیرند. در نتیجه لیستی از این افراد و سایت ها و… مشخص گردید که همگی به منظور شناسایی خائنین و همکاران امنیتی و… به اطلاع مجموعه خواهد رسید. ضمن اینکه حق اینجانب برای شکایت از این افراد و جریان ها به عنوان«ناقضین حقوق بشر در ایران» در کلیه محافل ذیربط محفوظ می باشد. در این روزها جریان های مذکور در اقدامی هماهنگ و همسو، اقدام به پخش شایعه همکاری نیروهای اطلاعاتی ایران برای سفر من به کانادا داشته اند. در حالیکه من برای ورود به کانادا اصلا پاسپورت نداشته ام و با همکاری اداره مهاجرت کانادا و تمهیدات بسیار زیادی توانستم خود را به تورنتو برسانم(مدارک آن در جلد سوم کتاب خاطرات من که یکی از خواندنی ترین داستانهای فرار می باشد، ارائه خواهد شد).

  • متاسفانه تحت تبلیغات همین عده نامبرده شده، عده ای به غلط تصور میکنند که مفهوم رحمانیت این است که به خائنین اجازه داده شود تا به امور پلید ضد انسانی خود ادامه دهند و آنها به هر طریقی که مایل بودند به مجموعه عرفان حلقه لطمه وارد نموده، آبروریزی کنند، تهمت بزنند و… اما همان طوری که هر یک از ما وظیفه دفاع در مقابل ظلم و ستم را بر عهده داریم، هزاران برابر آن را در مقابله با کسانی که با خیانت خود قصد ساقط کردن حیثیتی این جریان را دنبال می کنند، خواهیم داشت. زیرا کسانی که شمشیر را از رو بسته اند به مراتب با شرف تر از آنهایی هستند که سالها در کسوت دوست و هوادار مجموعه در حال تحریف، تخریب، مصادره داشته های عرفان حلقه به منظور سوء استفاده های شخصی و… بوده و هستند. بنابراین، از بعضی از دوستان درخواست میکنم فریب این مظلوم نمایی های آنها را که شعار رحمانیت و… سر میدهند را نخورند.
  • در ضمن اینجانب در سال گذشته سلب تابعیت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام نمودم که برای همیشه به قوت خود باقی است.
  • از کلیه دوستان عزیزم در تورنتو که به علت شیوع کرونا، موفق به برگزاری دیدار عمومی و ملاقات با این عزیزان نشدم، پوزش میخواهم.
  • همچنان از دوستان عزیزی که موفق به پاسخگویی به ایمیل های آنها به علت تعداد زیاد ایمیل نشده ام، عذر خواهی میکنم.
  • به امید خدا اینجانب از لحظه سال تحویل ۹۹ جهت تبریک سال نو به صورت زنده از طریق پخش ویدئویی در خدمت خواهم بود. متعاقبا در این مورد اطلاع رسانی دقیق تری به عمل خواهد آمد.

با آرزوی توفیق الهی

محمد علی طاهری