وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه آکادمی

به نام خدا

اطلاعیه دانشگاه مجازی عرفان حلقه (در شرف تاسیس)

آکادمی طاهری (تورنتو)

در راستای همسان و استاندارد سازی درس نامه های عرفان حلقه، ارتقاء و شفاف سازی موضوعات درسی مطرح شده، طرح مباحث جدید، اصلاح مطالب تحریف شده (تحریفاتی که در خلال دهه گذشته به عرفان حلقه تحمیل شده است)، تکمیل مباحث ناقص، آماده سازی زمینه تحقیقات علمی و انجام آزمایشات لازم در این حوزه، پاسخگویی به کلیه سوالات و… بدینوسیله به اطلاع علاقمندان مکتب عرفان حلقه میرساند:

 1. «آکادمی طاهری(تورنتو)» اقدام به برگزاری یک دوره جامع فشرده از آموزه های پایه عرفان حلقه می نماید تا از این طریق ضمن رسیدن به اهداف فوق، جلوی انحرافات ایجاد شده را گرفته و آموزه های اصلی نظری و عملی این عرفان را به علاقمندان و معرفت پژوهان ارائه کند. همچنین بتواند این آموزه ها را ثبت و ضبط و آرشیو نموده، از مصادره آنها توسط اشخاص و افراد سودجو و فرصت طلب جلوگیری نماید(اتفاقی که در دهه گذشته به کرات رخ داده است). ضمن اینکه برای مربیان محترم امانتدار و دلسوز و نسل آینده علاقمندان عرفان حلقه بعنوان مرجع تصویری دروس، کتاب های تخصصی، درسنامه های مدون کتبی، صوتی و تصویری را تهیه و عرضه کند.
 2. جهت رسیدن به وضعیت مطلوب، همچنین تا اصلاح درس نامه ها و استاندارد شدن آموزه های عرفان حلقه از طریق برگزاری این دوره ها، مدارک مربی گری بر اساس و طبق اصول مدیریتی عرفان حلقه، فقط توسط مرکزیت آکادمی با امضای اینجانب صادر میشود (اصل برای بهره برداری از عرفان عملی در عرفان حلقه، نیاز به ایجاد اتصال به حلقه های متعدد شبکۀ شعور الهی میباشد و این اتصالات، اصل لاینفک این شاخۀ عرفانی است. جهت تحقق بخشیدن به هر مبحث در عرفان عملی، نیاز به حلقۀ خاص و حفاظ های خاص آن حلقه میباشد. اتصال به دو دستۀ کاربران و مربیان ارائه میشود، که تفویضی بوده، در قبال مکتوب نمودن سوگندنامه های مربوطه، به آنان تفویض میگردد. تفویض ها، توسط مرکزیت که کنترل و هدایت کنندۀ جریان عرفان حلقه میباشد، انجام میگیرد– کتاب عرفان کیهانی حلقه ص۸۴ – کتاب انسان از منظری دیگر، چاپ۹،ص۸۸). در این مورد لازم به ذکر است:

اولا) صدور هر نوع گواهی نامه ای در مجموعه عرفان حلقه از وظایف مدیریت مرکزی بوده است تا بتواند امور آموزش را تحت کنترل و نظارت خود داشته باشد و در مواقعی که احساس کند طرح موضوعات و واگذاری تفویض ها از سوی مربیان به درستی انجام نشود و یا اصالت آموزه ها در خطر تغییر و انحراف قرار گرفته باشد، آنرا بطور موقت و یا دائم، خود بر عهده بگیرد. در اینمورد نیز به دلایل فوق تصمیم گرفتم تا تکمیل و اصلاح برنامه های آموزشی و تثبیت آن، صدور گواهی مربیگری را شخصا بر عهده بگیرم.

ثانیا) واگذار نمودن صدور گواهی های مربیگری در دهه ۸۰ شمسی توسط مربیان مجموعه با این هماهنگی صورت گرفت که درآمد ناشی از آن در جهت پیشبرد اهداف انسان دوستانه، خیریه، تحقیقات علمی و… مجموعه عرفان حلقه در اختیار مرکزیت قرار بگیرد که با دستگیری و حبس من برای سالهای طولانی و در نتیحه بلاتکلیفی امور، این اقدام مهم عملی نشد و فقط عده معدودی به این قول و قرار جامه عمل پوشاندند. در نتیجه، به این علت هم(عدم تحقق کمک مالی به پیشبرد اهداف عرفان حلقه)، از هم اکنون افراد متقاضی مربیگری، با شرایطی که در این اطلاعیه آمده، گواهی های مربیگری خود را به دو زبان فارسی و انگلیسی(همچنین سایر زبان ها) از اینجانب تحویل خواهند گرفت و مبلغ آنرا برای مرکزیت ارسال خواهند نمود. بنابراین صدور گواهی مربیگری و دریافت هرگونه وجهی از این بابت از سوی مربیان ممنوع بوده و تخلف جدی محسوب میگردد(چه از جانب مربی و چه از جانب متقاضی).

ثالثا) تایید صلاحیت اخلاقی و امانتداری مربیان نیز از وظایف مرکزیت می باشد که در دهه ۸۰ به «کمیته مربیان» واگذار شده بود. اما این کمیته ها نیز با دستگیری و حبس من از ادامه نظارت بر این امر مهم بازماندند. در نتیجه، با نبود کمیته هایی برای اعمال چنین نظارتی، راه برای انحرافات و خودنمایی های عده ای معدود باز شد که امید است در آینده ای نزدیک کمیته هایی نیز برای رسیدگی به شکایات احتمالی و نظارت بر عملکرد مربیان تشکیل شود. بدیهی است که تا آن زمان شخصا این مسئولیت را عهده دار خواهم بود(هرچند که ادعای مضحک جعلی و فیک بودن من از سوی این عده باز هم بیشتر قوت خواهد گرفت؛ بلکه بتوانند همچنان این میدان را برای ارتکاب تخلفات محرز خود و… حفظ کنند). 

 برگزاری دوره جامع  فشرده پایه عرفان حلقه

دوره های جدید آکادمی شامل ۴۲ دوره ۶ جلسه ای(۳۱ دوره اصلی و ۱۱ دوره تکمیلی) می باشد که با توجه به شرایط موجود بصورت آموزش مجازی برگزار میشود. مدت زمان تکمیل فشرده این دوره ها ۲۱ ماه می باشد که در هر هفته ۳ جلسه ۳ ساعته کلاس های مربوطه برگزار خواهد شد. در صورت رفع شرایط قرنطینه در کانادا، شرکت کنندگان در تورنتو میتوانند در کلاس ها بصورت حضوری شرکت نموده و در سایر نقاط با این کلاس آنلاین شوند(تصمیم در مورد نحوه برگزاری کلاس ها بر عهده آکادمی می باشد). در غیر اینصورت همه کلاس ها بطور مجازی استودیویی برگزار خواهد شد. در ضمن همه دوره ها بطور یکجا ثبت نام شده و ترتیبی اتخاذ میشود تا همه افراد در هر گوشه دنیا با توجه به ساعت مناسب و وقت آزادشان بتوانند از دوره جامع فشرده دانشگاه مجازی عرفان حلقه استفاده کنند.

تبصره: به پیوست جدول ترتیب دوره ها جهت اطلاع تقدیم میگردد. بدیهی است جزییات بیشتر دروس در درسنامه ها ذکر میشود و این جدول صرفا چارچوب کلی را ارائه میکند(همچنین در جدول دوره های مربیان نیز فقط به ترتیب دوره ها اشاره شده و جزییات آن در درسنامه ها ذکر میشود و موردی از قلم نخواهد افتاد و نیاز به یادآوری در این موارد نیست).

شرایط و مدارک جهت شرکت در دوره جامع عرفان حلقه:

 • داشتن آدرس ایمیل معتبر
 • پرکردن فرم ثبت نام(شامل: نام و نام خانوادگی- نام پدر- تاریخ تولد- محل تولد)
 • امضای رضایت نامه شرکت در دوره، سوگندنامه و تعهدنامه
 • ارسال عکس
 • فیش پرداخت شهریه که برای همه دوره ها یکجا دریافت میشود.

تبصره: شهریه کل دوره ها(۴۲ دوره) همراه با صدور مدرک «دیپلم دوره جامع» و صدور«گواهینامه مربیگری (فرادرمانی، سایمنتولوژی، عرفان حلقه و شناخت موجودات غیرارگانیک)» به دو زبان فارسی و انگلیسی جداگانه بشرح زیر می باشد:

 • شهریه در ایران: هر دوره ۳$- جمعا به مبلغ ۱۲۶ $US (با تخفیف ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان) که بواسطه وجود پاره ای مشکلات در ایران برای واریز وجه شهریه به آکادمی، ترجیحا بطور یکجا دریافت میشود(اما کسانیکه توانایی پرداخت یکجا را نداشته باشند میتوانند آنرا بر حسب توانایی مالی خود تا ۴ قسط پرداخت کنند):
 • شهریه در امریکا: هر دوره ۱۰$- جمعا به مبلغ ۴۲۰ $US –پرداخت حداقل ماهیانه ۲۰$US
 • شهریه در کانادا: هر دوره ۱۰$ – جمعا به مبلغ ۴۲۰ $CA– پرداخت حداقل ماهیانه ۲۰$CA
 • شهریه در استرالیا: هر دوره ۱۰$ جمعا به مبلغ ۴۲۰ $- پرداخت حداقل ماهیانه ۲۰$AU
 • شهریه در سایر نقاط: هر دوره ۵$ جمعا به مبلغ ۲۱۰$US پرداخت حداقل ماهیانه ۱۰$US
 • شهریه در اروپا: هر دوره ۵E جمعا به مبلغ ۲۱۰ E– پرداخت حداقل ماهیانه ۱۰E

تبصره: از همه علاقمندان عرفان حلقه درخواست میشود در جهت پیشبرد اهداف مجموعه در صورت امکان شهریه خود را بصورت یکجا و یا با اقساط کمتری پرداخت نمایند.

تبصره: هزینه ارسال شهریه به عهده متقاضی می باشد.

تبصره: گواهینامه های الکترونیک «دیپلم دوره جامع» و «مربیگری جامع» به زبان های فارسی و انگلیسی برای متقاضیان در پایان دوره جامع ارسال میشود تا نسبت به پرینت آن اقدام کنند. در صورتی که متقاضی مایل باشد اصل مدارک فوق را در اختیار داشته باشد؛ میتواند با پرداخت هزینه مربوطه، آن ها را از طریق پست دریافت نماید (هزینه تهیه و ارسال با پست).

آکادمی ظرف مدت حداکثر یک ماه از کلیه متقاضیان ثبت نام به عمل می آورد تا بر حسب تعداد افراد ثبت نام شده، امکانات آموزشی خود را برنامه ریزی کند.

تبصره: از این پس مربی با هولوگرام بارکدار شناسایی میشود. در آینده ورود به کلاس های آنلاین بخش های اختصاصی سایت های مختلف مجموعه عرفان حلقه، سایت های اختصاصی و… فقط با این کد امکان پذیر می باشد.

مقررات عمومی شرکت در کلاس آنلاین عرفان حلقه:

 • کلیه اطلاعات ارسالی متقاضیان بصورت کاملا محرمانه حفظ و نگهداری خواهد شد.
 • افراد شرکت کننده در کلاس مجازی فقط با کلاس درس مرتبط بوده و صرفا قادر به دیدن جلسه درس هستند و امکان دیدن سایر افراد شرکت کننده در کلاس های مجازی برای آنها وجود ندارد.
 • در صورتیکه امکان برگزاری کلاس زنده در تورنتو فراهم شود، متقاضیان شرکت در این دوره جامع در سایر نقاط با این کلاس آنلاین میشوند و یا اگر به دلیل کرونا و ادامه شرایط قرنطینه، امکان برگزاری چنین کلاسی نباشد با استودیو کلاس، آنلاین خواهند شد (شهریه در صورت برگزاری کلاس های حضوری در تورنتو برای هر ترم ۴۰$CA جمعا به مبلغ ۱۶۸۰$CA می باشد که در اقساط ماهیانه ۸۰$CA دریافت میشود. شرکت کنندگان در کلاس حضوری در تورنتو بغیر از فایل مدارک الکترونیکی، اصل مدارک «دیپلم کورس» و «گواهینامه مربیگری(فرادرمانی، سایمنتولوژی، عرفان حلقه و شناخت موجودات غیرارگانیک)» به دو زبان فارسی و انگلیسی خود را نیز دریافت خواهند کرد.
 • سوالات افراد به صورت کتبی دریافت و پاسخ داده میشود. در این رابطه دوره های تکمیلی هم در نظر گرفته شده است.
 • آکادمی بعلت مشکلات موجود از شرکت دادن افراد جعلی و فیک جدا معذور است و مدارک مربیگری افراد شرکت کننده را با اثبات هویت افراد به آنها تحویل داده و یا جهت فعالیت مربیگری مورد تایید قرار خواهد داد. بنابراین، بسیار مهم است که افراد با هویت اصلی و عکس به روز خود در دوره جامع شرکت کنند.
 • متقاضیان شرکت در دوره جامع متعهد هستند جهت جلوگیری از ورود افراد مشکوک، متفرقه و… کد خود را تا پایان دوره جامع به صورت محرمانه نگهداری و آن را در اختیار هیچ کسی قرار نداده و فقط خودشان شخصا مورد استفاده قرار دهند. زیرا اگر فرد دیگری با کد آنها وارد کلاس مجازی شود آنها دیگر با آن کد نمیتوانند وارد شده و کد آنها برایشان غیر قابل استفاده خواهد شد.
 • در ضمن افراد متعهد هستند کد را مورد استفاده گروهی قرار ندهند و فقط فرد ثبت نام شده استفاده کند.

تبصره: متعاقبا نحوه پرداخت و ارسال مدارک ثبت نام و تاریخ و برنامه زمان بندی دوره جامع فشرده اعلام خواهد شد.

 صدور گواهینامه های مربیگری (نظام قدیم)

ثبت نام متقاضیان جهت صرفا اخذ گواهینامه های مربیگری(نظام قدیم)

شرایط و مدارک لازم جهت اخذ گواهینامه های آکادمی مربیگری(فرادرمانی- سایمنتولوژی- موجودات غیرارگانیک – عرفان حلقه) به دو زبان فارسی- انگلیسی جداگانه:

 • داشتن آدرس ایمیل معتبر
 • پرکردن فرم ثبت نام(شامل: نام و نام خانوادگی- نام پدر- تاریخ تولد- محل تولد)
 • امضای رضایت نامه اخذ گواهینامه مربیگری، سوگندنامه و تعهدنامه
 • ارسال فایل عکس رنگی
 • ارسال فایل تصاویر پایان نامه های دوره های طی شده توسط متقاضی
 • تعیین ساعات دریافت لایه های محفاظ مربوط به مربیگری
 • کمک به مجموعه از بابت اخذ گواهی نامه های مربیگری در ایران: ۲۰۰،۰۰۰ تومان–
 • کمک به مجموعه از بابت اخذ گواهی نامه های مربیگری در سایر کشورها: ۱۰۰$US–
 • مدارک «مربیگری (فرادرمانی، سایمنتولوژی، عرفان حلقه و شناخت موجودات غیرارگانیک) به دو زبان فارسی و انگلیسی جداگانه).

تبصره: فایل الکترونیک گواهینامه های جدید مربیگری برای متقاضیان ارسال تا شخصا آنرا پرینت کنند. در صورتی که متقاضی مایل باشد اصل مدارک مربیگری آکادمی را در اختیار داشته باشد؛ میتواند با پرداخت هزینه مربوطه آن ها را از طریق پست دریافت نماید(شامل هزینه تهیه و ارسال).

تبصره: بارکد اختصاصی متعلق به مربی (بارکد مربی نظام قدیم) برای پیگیری های بعدی و ادامه دوره ها و… صادر شده و در گواهینامه مربیگری آکادمی درج میگردد که از این پس مربی با این هولوگرام بارکدار شناسایی میشود. در آینده ورود به بخش های اختصاصی سایت های مختلف مجموعه عرفان حلقه فقط با این کد امکان پذیر می باشد.

تبصره: ایمیل آکادمی جهت دریافت اصل مدارک مربیگری از ایران و سایر کشورها (نظام قدیم) متعاقبا اعلام می‌شود.

اعلام شروع فعالیت (به زودی)

فرادرمانگاه مجازی(ذهن، روان و جسم) آکادمی طاهری

با توجه به اینکه شرکت در دوره جامع صرفا بمنزله ارتقاء سطح دانش نظری و عملی عرفان حلقه می باشد، طبق روال متداول از پذیرش افراد در کلاس ها بمنظور صرف درمان معذور هستیم و همچنین به علت استقبال گسترده از فرادرمانگاه های مجموعه عرفان حلقه، فرادرمانگاه مجازی آکادمی نیز راه اندازی میشود تا علاقمندان از طریق ارسال پیام از خدمات رایگان فرادرمانگاه که توسط اینجانب اداره میشود، بتوانند استفاده کنند.

شرایط و ضوابط و تعهدنامه جهت استفاده رایگان از فرادرمانگاه:

قبول و امضای الکترونیکی تعهد زیر:

 1. اینجانب بدینوسیله فرادرمانگاه مجازی آکادمی طاهری را از هرگونه اتهامی مبرا دانسته و تبریه میکنم. همچنین متعهد میشوم هیچگونه شکایتی علیه مجموعه عرفان حلقه و اعضا، نمایندگان و کارکنان آکادمی طاهری نداشته و هیچگونه ادعایی مبنی برمسئولیت، خسارت، مطالبه و بطور کلی هرعملی که منجر به پیگرد قضایی و حقوقی و یا به پرداخت وجه مالی شود نسبت به هر زمانی(گذشته- حال- آینده) و به هر علتی، معلوم یا نامعلوم، در این رابطه هرگز نخواهم داشت.
 2. اینجانب رضایت کامل خود مبنی بر شرکت در طرح تحقیقاتی طب مکمل فرادرمانی را با توجه به احتمال بیرون ریزی های(جسمی، روانی و ذهنی) اعلام میکنم. در ضمن اذعان می دارم که طب مکمل فرادرمانی رایگان بوده و وجهی پرداخت نکرده ام.
 3. اینجانب اذعان می دارم که فرادرمانی هیچگونه مداخله ای در امر درمان پزشکی رایج نداشته و توصیه ای مبنی بر قطع درمان رایج به بیماران ندارد و اصولا در فرادرمانی، به کسی فرادرمانگیر گفته میشود که از درمان های رایج پزشکی نتیجه نگرفته است.
 4. اینجانب اخلاقا خود را موظف میدانم که نتایج متحولانه و درمانی(جسمی، روانی و ذهنی) خود را به این گروه تحقیقاتی گزارش دهم و همکاری های الزم را در این زمینه بعمل آورم.

آدرس سایت آکادمی متعاقبا اعلام می شود.

           با آرزوی توفیق الهی

            محمد علی طاهری