وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه ۱۳ سپتامبر

  به نام خدا

  با سلام و نثار دعای خیر                                                                                                                  

۱-    با توجه به اینکه به زودی آرشیو خبری مستند و تاریخچه عرفان حلقه بویژه از دید خبرگزاری ها و منابع خبری در دسترس علاقمندان قرار میگیرد، عزیزانی که در اینمورد خاطرات و استناداتی در اختیار دارند میتوانند آنها را آماده نموده تا در موقع مناسب برای آدرس آرشیو مورد اشاره ارسال نمایند.                                                                                                           

۲-   لازم به یادآوی است: همه فعالیت های مجموعه از طریق کمیته ها و بخش های تعریف شده با هماهنگی های لازم دنبال میشود(بجز موضوع ثبت نام آکادمی طاهری که هر کسی میتواند در آن مشارکت داشته باشد)، از اینرو خواهشمندم که افراد از ورود بدون هماهنگی به فعالیت هایی که به کل مجموعه عرفان حلقه مربوط میشود، خودداری نمایند تا از اتلاف وقت(بواسطه استعلام دوستان مجموعه از اینجانب و اتلاف وقت و انرژی و…) جلوگیری شده و از درگیری های احتمالی نیز اجتناب شود.                                                                 

۳-  بزودی در بخش فرادرمانگاه سایت موسسه تحقیقاتی پژوهشی کازمواینتل، بخش ویژه فرادرمانگاه معتادین و ترک اعتیاد نیز راه اندازی میشود که زیر نظر کمیته تحقیقات پزشکی، این فعالیت های خیرخواهانه رایگان تحقق پیدا نماید و چندین دهه تجربه چشمگیر حاصله در این زمینه بکار گرفته شود. از اینرو خواهشمندم به راهنمایی های مربوطه توجه لازم مبذول گردد.

۴-   رسیدهای مربوط به امور مالی و معنوی دوستان و همراهان عزیز هر هفته در روزهای دوشنبه صادر میشود(بزودی روزانه خواهد شد). از همراهان عزیز درخواست دارم اگر حداکثر پس از ۲ هفته رسید دریافت نشد، حتما از طریق معتمدخود پیگیری بفرمایند. لازم به یادآوری است تا این لحظه کلیه رسیدها صادر شده و اگر کسی رسید خود را تا کنون دریافت نکرده، لازم است با معتمد خود مشکل را بررسی کند(با حصول اطمینان از عدم دریافت رسید در باکس های ایمیل، صحیح بودن ایمیل ارسالی، اطمینان از ارسال توسط معتمد و…).                                                                 

 ۵-  بزودی بخشی از مجموعه کتاب های خاطرات من، تحت عنوان «از خیانت تا وقاحت(شهناز نیرومنش)»، منتشر میگردد. از کلیه عزیزان و همراهانی که در این باره اسناد و   مدارک و خاطراتی در اختیار دارند، خواهشمندم برای هرچه کاملتر شدن اسناد و مدارکی که تا کنون ثبت و ضبط شده، برای اینجانب ارسال بفرمایند.                                                                                     

                           با آرزوی توفیق الهی                                                                                         

           بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری