وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

همانگونه که قبلا به اطلاع رسانیده شد، شرکت در مناظره ها تحت هر عنوانی فرصت را برای پیاده کردن توطئه و دسیسه های متعددی از جمله شرکت مربی نماها تحت عنوان اساتید عرفان حلقه!!! و اجرای نمایش های ساختگی مبنی بر کم آوردن این به اصطلاح اساتید در مناظره و تسلیم حریف شدن و محکوم نمودن مکتب عرفان کیهانی حلقه و اینگونه بازی های بچه گانه و پیش پا افتاده بنمایند. در این رابطه عنوان شد که مناظره فقط کتبی بصورت کتاب و جزوه(که پاسخ ها ثبت و ضبط شود و کسی نتواند فرار کند و یا متوسل به حرافی و… شود) آنهم بشرطی که سوالات تکراری نباشد که سابقا در پاسخگویی به معاندین در قالب کتاب های متعدد پاسخگویی کرده ام(کتاب های:حلقه افسون و افسانه نیست، حلقه در اسارت دژخیمان و بی خدایی دشمنان عرفان حلقه و کتب دفاعیات من و…). در اینجا لازم است اشاره کنم که ارائه برنامه های افشاگرانه به بصورت لایو و با به هر طریق دیگری مناظره محسوب نمیشود و افراد و انجمن ها و… در صورت تمایل میتوانند چنین فعالیت هایی در مقابل یاوه گویان داشته باشند.

در ضمن عده ای دیگر از دوستان عزیز در کانال ها و سایتها و… نیز برنامه های پرسش و پاسخ گذاشته و اقدام به پاسخگویی به سوالات درسی مطرح در حوزه مکتب عرفان کیهانی حلقه به علاقمندان این مکتب میکنند، البته بدون آنکه به رفرنس های صوتی و تصویری و کتب و مجلات و مقالات اینجانب اشاره کنند که در اینصورت پاسخ های آنها بالطبع ممکن است به سلیقه خودشان ارائه شود. در اینجا ضمن تشکر از این دوستان بواسطه تلاش آنها برای شفاف سازی در مورد مباحث درسی عرفان حلقه، به علت اینکه چنین کاری راه را برای ورود مصادره کنندگان، تحریف کنندگان و… باز میکند تا آنها نیز بدون رفرنس یه طرح مطلب بپردازند و مطالی را تحریف کنند. بنابراین خواهشمندم بدون ارایه رفرنس های عرفان کیهانی حلقه از این فعالیت خودداری نمایند. لازم به ذکر است، به زودی پاسخ به سوالات درسی چه از طریق سایت های آموزشی و چه از طریق برنامه های لایو توسط اینجانب انجام خواهد شد.

بدنبال تحریم مناظره های ساختگی و کلاب هاوس هایی که بطور عمده افراد دانسته و یا نادانسته با دفاعیاتی  که بعضا کامل و کافی نیست قصد دفاع از عرفان حلقه را دارند که به این دلیل شرکت در این برنامه ها نیز منع و تحریم شده است. ولیکن اخیرا بعد از خنثی شدن این توطئه و دسیسه ها، این بار طرح مباحث و موضوعات همراه با تمسخر، لودگی و دلقک بازی که عملی سخیف و غیرحرفه ای در دنیای تفکر و اندیشه می باشد، به راه افتاده که این خود نشان از ارزش و اهمیتی است که این مکتب دارد و ثابت میکند که عرفان حلقه چنان اهمیتی پیدا کرده که معاندین برای کوبیدن آن به هر ترفند و حیله ای متوسل و حتی به مزدوران حرفه ای فضای مجازی نیز از سالها قبل متوسل شده اند. گذشته از اینها، این مکتب برای افرادی نیز بهترین وسیله برای جذب مخاطب شده و هر کسی که بخواهد مخاطب جذب کند نام مکتب عرفان کیهانی حلقه نامی تضمینی است که قطعا با کوبیدن آن برایشان مخاطب به همراه می آورد. اما اگر آنچنان که آنها نشان میدهند این مکتب آنقدر ناچیر و سطح پایین است، پس چرا همه وقت و خواب و خوراک خود را به این مهم اختصاص داده اند. آدم های ارزشمند که وقت شان را صرف موضوع بی ارزش نمیکنند. پس چرا بدنبال کار و زندگی خود نمی روند و ایام خود را صرف پرداختن به موضوعات مختلف پیرامون این مکتب کرده اند. این موضوع بخوبی اثبات میکند که آنطور که آنها میگویند این مکتب مسخره نیست و این افراد در حال حاضر برو و بیای خود را مدیون آن هستند. به هر حال خطاب به این عده که تا میتوانید سم پاشی کنید. زیرا دیر یا زود مخاطبینتان بدنبال کشف حقیقت و فهمیدن چیستی و چرایی مکتب عرفان کیهان حلقه خواهند آمد. آن زمان به دروغگویی ها و نیات شومی که داشته اید، پی خواهند برد. پس تا میتوانید نام این مکتب را بر زبان ها جاری کنید تا زمان موعود.

                   با آرزوی توفیق الهی

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمدعلی طاهری