وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

دانلود مدارک نظام قدیم به زبان انگلیسی

به نام خدا

با سلام و نثار دعای خیر

موضوع: دانلود مدارک نظام قدیم به زبان انگلیسی

بدینوسیله به اطلاع می رساند امکان دانلود مدارک نظام قدیم شامل مدارک پایان دوره و مدارک مربیگری به زبان انگلیسی (علاوه بر زبان فارسی) در سایت نظام قدیم ایران راه اندازی شد.

این مدارک مشتمل بر مدارک پایان دوره معرفت پژوهی (فرادرمانی – عرفان حلقه – شناخت موجودات غیرارگانیک – سایمنتولوژی) و مدارک مربیگری (فرادرمانی – عرفان حلقه – شناخت موجودات غیرارگانیک – سایمنتولوژی) می باشد.

نحوه ثبت نام برای اخذ مدارک:

افراد متقاضی دریافت مدارک پایان دوره و مدارک مربیگری نظام قدیم میتوانند به شرح زیر ثبت نام و مدارک مربوطه را دریافت نمایند:

افراد ساکن ایران که مایل به دریافت مدارک پایان دوره هستند میتوانند از طریق معتمد و یا به گروه های توسعه فعالیتهای آکادمی ثبت نام نموده کنند.

افراد ساکن خارج از کشور از طریق وب سایت taheriacademy.com یا اپلیکیشن عرفان حلقه میتوانند برای مدارک پایان دوره ثبت نام کنند.

نکته مهم: ثبت نام دوره مربیگری و مدرک پایان دوره مربیگری توامان انجام میشود. پس از ثبت نام در دوره مربیگری، معرفت پژوه به منابع مربیگری (دوره برگزار شده دهه ۸۰)، توضیحات مرتبط با دوره مربیگری و درسنامه آن (لیست حلقه های مربیگری) در اکادمی دسترسی خواهد داشت و حلقه های مربوطه نیز مطابق درسنامه به آن ها تفویض خواهند شد. همچنین مدارک مربیگری هم برای متقاضیان به زبان های فارسی و انگلیسی صادر میشود.

در ادامه: فیلم آموزشی نحوه دانلود مدارک انگلیسی از سایت ایران، آورده شده است. توجه داشته باشید که به دلیل اینکه نگارشهای متفاوتی برای اسامی موجود است به منظور جلوگیری از ایجاد اشکال، امکان نوشتن اسامی انگلیسی برای خود معرفت پژوهان فراهم شده تا از بروز اشکالات تایپی جلوگیری به عمل بیاید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر،  فیلم آموزشی مربوطه را مشاهده فرمایید.

آدرس وب سایت نظام قدیم ایران:

https://elementary.erfanhalghehacademy.com

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
تورنتو: ۱۳/ژولای/۲۰۲۳ مصادف با ۲۲/تیر/۱۴۰۲

Loading