وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

اطلاعیه ۱۷

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به ادعای مطرح شده توسط برخی سایت ها مبنی بر خودداری اینجانب از مناظره با روحانیون و کارشناسان دینی، مجدداً از کلیه کارشناسان ذی ربط خواهشمندم سؤالات خود را با ذکر نام و نشان فردی و منصب فرهنگی- اجتماعی و ضمن درج در وبسایت یا وبلاگ شخصی خود، به پست الکترونیکی mail@mataheri.com ارسال نمایند.
تاکید می شود که آمادگی برای پاسخگویی به کلیه سوالات به شکل مکتوب برای جلوگیری از انعکاس ناقص مناظره های شفاهی است (تجربه نشان می دهد به رغم پاسخ دهی کامل به شبهات مطرح شده، باز هم متأسفانه با عدم انعکاس کامل و انتشار گزینشی پاسخ ها، مجددا سوء برداشت هایی ایجاد شده است. از طرفی نیز این نگرانی وجود دارد که پرسشگران تنها در صورتی که روند مناظره را به نفع خود ببینند آن را منتشر کنند). بنابر این همه مناظره های مکتوب به منظور داوری عموم در همین وبسایت درج خواهد گردید.
لازم به ذکر است، درخواست برای ارسال کتبی سوالات و درج در سایت یا وبلاگ شخصی کارشناسان پرسش کننده، تنها برای جلوگیری از هرگونه سفسطه و مغلطه افراد مغرض می باشد. (بدیهی است که اجتناب از پاسخگویی به پرسشهای افراد مجهول الهویه، دلیلی جز جلوگیری از اتلاف وقت ندارد)

با آرزوی توفیق الهی
محمد علی طاهری
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰