وبسایت مرجع مکتب عرفان کیهانی حلقه

محمدعلی طاهری

عام شدن آموزش و بهره برداری از مکتب عرفان کیهانی حلقه

به نام خدا

عام شدن آموزش و بهره برداری از مکتب عرفان کیهانی حلقه (رایگان)

 بدینوسیله به اطلاع همه علاقمندان مکتب عرفان حلقه میرساند:

از این پس بهره مندی از مکتب عرفان کیهانی حلقه عام شده و هرکسی میتواند حلقه ها و حفاظ های مربوطه را بدون نیاز به وجود مربی از طریق ذهن جمعی (روح جمعی) دریافت نماید. علاقمندان میتوانند درسهای مربوطه را نیز بصورت رایگان از تلویزیون حلقه و همه شبکه های اجتماعی مربوط به  اینجانب و آکادمی طاهری دنبال نموده و به هنگام دریافت حلقه‌ها و حفاظ آنها، فقط مطابق دستورالعمل اجرایی آن که با دیدن ویدیوهای دروس، به اطلاع معرفت پژوه میرسد، حلقه مربوطه را از طریق ذهن جمعی دریافت و بلافاصله در عمل به کار بگیرد. لازم به ذکر است که  در این مرحله آموزش نظام قدیم به علاقه‌مندان ارائه می‌گردد.

در ضمن، دریافت حلقه بمنزله ادای سوگند به شرح زیر نیز می باشد:

اینجانب در پیشگاه خداوند پیمان بسته و سوگند یاد میکنم، ضمن امانتداری کامل نسبت به آموزه‌های نظری و عملی «مکتب عرفان کیهانی حلقه»، کلیۀ موارد مشروحه در تعهد نامه‌ها، آیین نامه ها و دیسیپلین مجموعه را تمام و کمال رعایت نموده و امین این مجموعه باشم و بدون هیچ گونه دخل و تصرف و وارد کردن سلیقه های شخصی و اِعمال انحراف در آن و یافته‌های خود در این رابطه که همگی متعلق به عرفان حلقه می باشد، نسبت به استفاده نظری و عملی از مباحث این مکتب اقدام کنم. همچنین در راه خدمت به جامعه و پیشبرد اهداف انسانی و ارتقاء سطح آگاهی دیگر همنوعان کوشا بوده و تقدس و حرمت این ارتباط را همواره نگهدار باشم.

نکته مهم: دروس نظام جدید نیز پس از تکمیل دوره به صورت رایگان به همین ترتیب در معرض استفاده عموم گذاشته خواهد شد.

بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه: محمد علی طاهری
تورنتو: ۱۶/ژانویه/۲۰۲۳ مصادف با ۲۶/دی/۱۴۰۱

ویس مربوط به دهه ۸۰ در مورد ارتباط عام مکتب عرفان کیهانی حلقه که در این زمان موقع آن فرا رسیده و این مکتب بصورت عام رایگان شده است.

Loading