English     پارسی
  ارتباط با من اخبار و اطلاعیه درباره من صفحه نخست
 
اطلاعیه 1آبان 1395به نام بی نام او

لطفا به روش زیر فرم پتیشن استاد محمدعلی طاهری را پر کرده و ارسال کنید:
۱- روی لینک زیر کلیک کنید.
۲- ایمیل خود را وارد کنید.
۳- اسم و فامیل را وارد کنید. ( از هر اسم و فامیلی میتوانید استفاده کنید)
۴- نیازی به وارد کردن آدرس و تلفن نمی باشد.
۵- روی Take Action کلیک کنید.
۶- با هر ایمیل میتوانید بارها این پتیشن را امضا کنید. (هر ساعت یک ارسال )

موسسه عرفان کیهانی(حلقه)

Link : http://e-activist.com/ea-action/action?ea.client.id=1770&ea.campaign.id=43197


اطلاعیه 30 مهر 1395

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به ضررورت و در شرایط اعتصاب غذای استاد محمد علی طاهری در سلول انفرادی زندان اوین نسبت به بازداشت غیر قانونی ایشان . سایت" ما طاهری" اقدام به انتشار اخبار مربوط به وضعیت استاد محمدعلی طاهری نقض حقوق بشر مربوط به دیگر زندانیان عقیدتی مذهبی و دیگر فعالان حقوق بشر در ایران مینماید.

موسسه عرفان کیهانی(حلقه)
اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

شنیده ها حاکی از آن است که جزوه ای تحت عنوان «انسان و معرفت» به عنوان کتاب اینجانب در حال انتشار میان دوستان است. با توجه به این که کتاب مورد نظر هنوز آماده چاپ نمی باشد و تا کنون مطالب آن منتشر نشده است، اعلام می گردد متن منتشر شده، معتبر و مورد تأیید اینجانب نیست و هر گونه اقدام در زمینه انتشار آن، نوعی عداوت محسوب می شود.

محمد علی طاهری
۷ آذر ۱۳۸۹


اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به جوسازی های مکرر و تشویش اذهان عمومی از طریق برخی رسانه ها و جهت کاهش ابهامات احتمالی درباره دیدگاه های عرفان کیهانی (که با طرح سؤالات مغرضانه و بعضا قرون وسطایی در قرن 21 به آن دامن زده می شود)، مقالاتی که قبلاً منتشر شده است، در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. بدیهی است همچون همیشه از هرگونه پرسش منطقی و کارشناسانه جهت پاسخگویی استقبال می شود.

برای مطالعه به بخش مقالات رجوع کنید

۴ آذر ۱۳۸۹

پیام تبریک

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن عید غدیر، جشن گزینش ابر انسان دنیای معرفت، حضرت علی (ع) را به تمامی شیعیان جهان تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند متعال، آرزوی توفیق روز افزون در پیگیری راه آن حضرت را خواهانم.

محمد علی طاهری
۴ آذر ۱۳۸۹


اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر منصوری لاریجانی عزیز سلام
مجموعه عرفان کیهانی (حلقه) از ابتدای تمایل شما به همراهی، چنان پذیرای حضورتان بود که تغییر نام عرفان حلقه به عرفان کیهانی را از جنابعالی پذیرفت؛ از پیشنهاد نیکویتان برای نوشتن مقدمه کتاب های این عرفان استقبال کرد؛ جای گرفتن پاورقی های کتاب «عرفان کیهانی» را که دوستان علاقه مند زیر نظر شما تنظیم کرده بودند، در کنار مطالب نویسنده قبول کرد؛ جلسات متعددی از کلاس های درس را به سخنرانی شما اختصاص داد؛ چندی پیش بر اساس پیشنهاد شما، صرفنظر از بخش عرفانی آموزه های موجود را اعلام کرد که گویا اکنون تاوان همین اعتماد را پس می دهد و ....
و امروز نیز ضمن اطمینان از این که عرفان کیهانی (حلقه) که اساس آن ارتباط با خداوند است، با حضور یا غیاب هیچ فرد یا جمعی به افول نمی رسد، برای تصمیم شما مبنی بر کناره گیری احترام قائل است تا خوش استقبالِ بد بدرقه نباشد. از این رو، متن دست نویس مقدمه ی کتاب «انسان و معرفت» که در آن به اسلامی بودن این عرفان و کارآمدی آن در مقابله با عرفان های کاذب تصریح کرده اید و نکاتی را که سال گذشته در حاشیه مطالب این کتاب مرقوم فرمودید، بر چشم می گذارد و اگرچه آن ها را در آن کتاب به چاپ نخواهد رساند، از ارتباط های صمیمانه شما که تا ماه گذشته ادامه داشت، به خیر و خوشی یاد خواهد کرد.
در نهایت، به استحضار می رساند افراد موحد و متعهد این مجموعه که بسیاری از آنان اندیشمندان، اساتید حوزه و دانشگاه، ایثارگران و دیگر مدافعان جدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، همواره برای شما آرزوی توفیق دارند.

با احترام
محمد علی طاهری
۳۰ آبان ۱۳۸۹


پیام تبریک

بسم الله الرحمن الرحیم

عید قربان، جشن بیعت کنندگان با خدا، وارستگان از بند شیطان، رهایی یافتگان از اسماعیل نفس و یابندگان مقام توحید و تسلیم ابراهیم که پا در جای پای آن نبی نهاده اند، بر همه جویندگان حقیقت و مشتاقان کمال مبارک باد.

محمد علی طاهری
۲۶ آبان ۱۳۸۹


اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

پیامبر اکرم(ص) می فرمودند که "ای مردم! بگویید «لا اله الا الله» تا رستگار شوید" و ابولهب در حالی که ایشان را دنبال می کرد و به سمت آن حضرت سنگ پرتاب می کرد، می گفت: ای مردم! از او تبعیت نکنید؛ زیرا دروغگو است. (بحارالأنوار ج : ۱۸ ص : ۲۰۲)

علی رغم آن که رسول اکرم(ص) برای گوینده «لا اله الا الله»، رستگاری را ضمانت می کنند، متأسفانه ابولهب های زمان در حالی که خود را معرف و مبلغ دین و شریعت و میزان تشخیص حق از باطل می دانند، همچنان در عمل، منکر گفتار نبی اکرم(ص) هستند. از این رو، باری دیگر، اعلام می گردد اینجانب، مسلمان و شیعه ایرانی، دوست دار اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و از راه و اندیشه مشرکان و مخالفان ایشان بری هستم و نمی دانم طراحان فتنه و آشوب، باز با افکار پوسیده خود، چه در سر می پرورانند که با فراموشی نسبت به این که چندی پیش، مرا مبلغ مسیحیت، بهائیت و ... معرفی کردند و شیطان پرست خواندند، بدون ارائه هرگونه دلیل و برهان این بار مرا کابالیست نامیده اند.

اینان که در شرایط حساس کنونی، با تهمت و افترا، نشر اکاذیب و ایجاد بلوا، قصد ایجاد آشفتگی و سلب امنیت خاطر مردم را دارند، در حالی که مقام معظم رهبری، همواره بر ارتقاء سطح تحقیقات و پژوهش های علمی تأکید می فرمایند و در شرایطی که انجام تحقیقات و پژوهش های علمی درباره «فرادرمانی و سایمنتولوژی» می تواند باعث کسب حیثیت و آبرو برای ایران اسلامی و کمک به بیماران شود، با تلاش در جهت صدور دستورالعمل ها و بخش نامه هایی مشکوک به منظور جلوگیری از پژوهش درباره این دو رشته طب مکمل ایرانی، مقاومتی غیر عادی و غیر منطقی نشان می دهند و با انجام این کار علمی مخالفت می کنند. اما اینجانب، همچنان ضمن صبوری نسبت به اینگونه اعمال غیر اخلاقی، قضاوت را به خدا و آنانی که از نزدیک با فعالیت های مربوط به این دو طب مکمل آشنایی دارند، می سپارم.

محمد علی طاهری
۱۲ آبان ۱۳۸۹


اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

به دنبال پیشنهاد مسئولین محترم امر و در راستای تنش زدایی و فراهم کردن بستر برخورداری از محضر اساتید حوزه، در تاریخ
1/7/89 اطلاعیه ای مبنی بر اکتفا به فعالیت در زمینه طب های مکمل ایرانی فرادرمانی و سایمنتولوژی و خودداری از بحث های دیگر (جز در فضایی کارشناسانه، معقول و منطقی) صادر شد تا دستاویز ایجاد بحران های فرهنگی اجتماعی از افرادی که به دنبال ایجاد بلوا و آشوب هستند و یا منافع آنها در چنین رویکردهایی تأمین می شود (مافیای دارو، مافیای مواد مخدر، طرفداران عرفان قدرت و ...) ستانده شود.
اما برخی رسانه های فرصت طلب که تا کنون با هیچ طرح اشکال علمی و منطقی به میدان نیامده اند، این عملکرد سازش طلبانه را ضعف مبانی نظری عرفان کیهانی تلقی و معرفی نموده، از آن سوء استفاده کرده اند. لذا متذکر می گردد این گونه نشر اکاذیب، افترا و تهمت، تنها پوچ و بی مایه بودن فکر نویسندگان و طراحان آن مطالب و نگرانی آنان از آشنایی عموم با حقیقت مباحث این عرفان و خنثی شدن توطئه ها در جهت معرفی ناصواب آن را نشان می دهد و در عین حال مبتنی بر اهدافی در راستای ایجاد جریان های معترض مردمی و تنش میان مردم و مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیش می رود.

محمد علی طاهری
۱۳ مهر ۱۳۸۹


پیام تسلیت

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)، برای شیعیان آن پیشوای بزرگ، یادآور لزوم پیگیری معارف و مفاهیم اسلامی است.
از خداوند متعال توفیق روز افزون در مشایعت آن حضرت را برای همگان خواهانم.

محمد علی طاهری
۱۲ مهر ۱۳۸۹


اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

نظر به این که نوین بودن نام عرفان کیهانی موجب شده است این عرفان خدامحور، مستقل از عرفان های توحیدی و دینی به نظر رسد و در زمره عرفان های سکولار به شمار رود، از این پس با تکیه بر یکی از محورهای کاربردی آن که کمک به انسان ها در ارتقاء سلامت جسم، روان و ذهن است، به «فرادرمانی» تغییر نام می یابد و از شبهه انتساب به هر جریان معناگرای نوپدید غیر توحیدی تفکیک می گردد.
در ضمن از آنجا که ورود به حوزه پژوهش های قرآنی درباره حکمت کیهانی مستلزم مطالعات عمیق و کارشناسی دقیق است، این امر به متخصصین مجموعه واگذار می شود.

با آرزوی توفیق الهی
محمد علی طاهری
۱ مهر ۱۳۸۹


اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

از آنجا که طب های مکمل ایرانی «فرادرمانی و سایمنتولوژی» پس از سه دهه تلاش و تحقیق توانسته است در مجامع پزشکی و آکادمیک مطرح شود و با کسب تجربه های مثبت و مؤثر به موفقیت های قابل توجهی دست یابد، اکنون در تداوم این حرکت بزرگ و با هدف ارتقای سلامت انسان ها، پزشکان فرادرمانگر این مجموعه آمادگی خود را جهت اجرای طرح های تحقیقاتی پزشکی(در قالب پروپوزال های علمی) در کلیه مراکز درمانی و آموزش پزشکی(خصوصی و دولتی) اعلام می دارند. اجرای این طرح ها در چارچوب های کاملاً علمی و با معیارها و ملاک های بین المللی انجام شده، هیچ گونه مداخله ای در امر درمان رایج بیماران ندارد و به عنوان روشی مکمل در درمان ارائه می گردد.
در ضمن انجام هر گونه تحقیقات در زمینه دامپزشکی، گیاه پزشکی و سلول- مولکولی نیز مورد استقبال کارشناسان این مجموعه بوده آمادگی خود را برای انجام فعالیت های تحقیقاتی اعلام می دارد.
در این رابطه، ملاک سنجش در کلیه تحقیقات فوق، روش های آکادمیک و با داوری هیئت های علمی متعهد و بی طرف خواهد بود.
در خاتمه یادآور می شود که تا کنون بودجه تحقیقاتی لازم توسط این مجموعه تامین شده و تا این لحظه به هیچ نوع پیشنهاد تحقیقاتی جواب رد داده نشده است و هر گونه ادعایی مبنی بر امتناع کارشناسان این مجموعه از انجام آزمایش های علمی و تامین بودجه برای موارد فوق قویاً تکذیب می شود. بدیهی است این گونه ترفندهای غیر اخلاقی در مواجه شدن با روند رشد طب های مکمل ایرانی شیوه های غیر انسانی و غیر اسلامی بوده، خنثی کردن و مواجه شدن با آن را وظیفه شرعی و ملی خود می دانم.

با آرزوی توفیق الهی
محمد علی طاهری
۳۰ شهریور ۱۳۸۹


اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله به اطلاع کلیه دوستان مجموعه می رساند، به حول قوه الهی و با تشریک مساعی و همکاری که با اساتید حوزه های علمیه به عمل آمده است، جهت تکمیل معلومات و بازنگری اصول عرفان کیهانی، دوره هایی با شرکت اساتید محترم در سرتاسر کشور برگزار می شود، لذا از همه دانش پژوهان عرفان کیهانی (حلقه) تقاضای حضور در دوره های فوق را دارم. بدیهی است تا زمان برگزاری این دوره ها، هرگونه فعالیت اعم از تشکیل کلاس و جلسات، تعطیل و از دیدگاه اینجانب تخلف است.

با آرزوی توفیق الهی
محمد علی طاهری
۲۲ شهریور ۱۳۸۹


پیام تبریک

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن عید سعید فطر، جشن وارستگی و بازگشت به فطرت اصلی، جشن رهایی از عادات و وابستگی ها و نیز جشن افتخار به کسانی که با دستانی پر از آگاهی و معرفت الهی، ماه مبارک رمضان را پشت سر گذاشته اند، را به همگان تبریک عرض می کنم.

محمد علی طاهری
۱۹ شهریور ۱۳۸۹


پیام تسلیت

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستانه سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)، مشایعت حقیقی آن حضرت را طلب نموده و در این شب ها، از درگاه خداوند متعال، رسیدن به قدر خویشتن و درک قدر الهی را برای همگان خواهانم.

محمد علی طاهری

اطلاعیه مهم

بسم الله الرحمن الرحیم

اخیراً در خصوص عدم تعطیلی برخی کلاس های عرفان کیهانی (حلقه) در سطح کشور شایعاتی شنیده می شود؛ از اینرو، به دوستان مجموعه تأکید می شود در صورتیکه کلاس های آنها دایر است، نسبت به تعطیلی آن اقدام مقتضی را مبذول بفرمایند.

محمد علی طاهری
۲۵ مرداد ماه ۱۳۸۹


پیام تبریک

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، توفیق و بهرمندی هر چه بیشتر از این ضیافت الهی را برای همه مسلمانان جهان آرزومندم.

محمد علی طاهری


اطلاعیه مهم

بسم الله الرحمن الرحیم

بدین وسیله اعلام می گردد سایت حاضر به همراه وبلاگ ارائه شده، تنها مرجع اطلاع رسانی برای درج سخنان بنده است و این جانب تمامی مطالبی را که به هر شکل در سایت های مختلف، با سوء استفاده از نام بنده مطرح می شود، به شدت تکذیب می کنم.

محمد علی طاهری
۹ مرداد ماه ۱۳۸۹

بسم الله الرحمن الرحیم

مطالب این سایت، صرفا جهت اطلاع­ رسانی­ های ضروری در خصوص عرفان کیهانی (حلقه)، طب مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی و طرح سایر نظریات شخصی در حوزه ­های مختلف علوم ارائه می­ شود و بدیهی است برای هرگونه استفاده از این مطالب و نقل قول آن (به هر صورت اعم از خبر رسانی، اعلام و ...) اخذ اجازه کتبی از اینجانب ضرورت دارد.

در ضمن، هر گونه نقد در حوزه­ های فوق، منوط بر این که با رعایت امانتداری و بهره­ گیری از کل مطلب و با تحلیلی کارشناسانه انجام شود، مورد استقبال است.

لازم به ذکر است اینجانب هیچگونه الزامی به پاسخگویی به اظهار نظر از سوی منابع یا نویسندگان ناشناس و مطالب و مباحث
غیر کارشناسانه مندرج و منعکس در رسانه­ های مختلف از قبیل وبلاگ­ ها، روزنامه­ ها و ... را ندارم و از هر گونه پاسخ به آنچه با هدف ایجاد جنگ روانی، استهزاء، نشر اکاذیب، ترور شخصیتی و اهانت مطرح می­شود، پرهیز خواهم کرد.


اطلاعیه مهم

در خصوص فعالیت مؤسسه فرهنگی هنری عرفان کیهانی و فعالیت های آن موارد ذیل را به اطلاع عموم می رسانم:
اینجانب، به عنوان مدیر مؤسسه و محققی که سابقه تحقیقاتی در رشته های مختلفی را داشته ام و بدون هرگونه سوء نظر و صرفا در چارچوب قانون و ارتقای سطح فکری و فرهنگی با عرضه طب های مکمل ایرانی فرادرمانی و سایمنتولوژی و طرح نظریات علمی، اقدام به اشاعه و تعلیم فراگیران رشته های فوق نموده ام و با عنایت به این که کلیه اقدامات خود را در چارچوب های قانونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام داده ام، اکنون بنا بر صلاحدید مقامات ذی صلاح، اتخاذ تصمیمات ذیل را اعلام می دارم:

۱ - از تاریخ ۸۹/۵/۱۰ برگزاری کلیه کلاس های عرفان کیهانی در کلیه نقاط ایران از سوی مربیان این مجموعه ممنوع است و هرگونه تخلف در این خصوص، هیچگونه ارتباطی به اینجانب نخواهد داشت.
۲ - شورای هماهنگی عرفان کیهانی منحل اعلام می گردد.
۳ - از تاریخ ۸۹/۵/۱۰ کلیه دفاتر مربوط به توزیع محصولات فرهنگی مؤسسه عرفان کیهانی در کلیه نقاط ایران تعطیل خواهد بود.
۴ - به غیر از کمیته های پزشکی، سایمنتولوژی، دامپزشکی، گیاه پزشکی، علمی و سلولی ملکولی، سایر کمیته ها منحل اعلام
می گردد.

امید است با ارائه نتایج چشمگیر تحقیقات فوق الذکر به جامعه جهانی، گامی بلند در جهت اعتلای میهن اسلامی و سربلندی این مرز و بوم برداشته شود.

محمد علی طاهری
۲۹ تیر ماه ۱۳۸۹


 
فرادرمانی    
سایمنتولوژی    
مقالات    
پاسخ به سوالات    
کتاب ها    
ویژه نامه ها    
مصاحبه ها    
جوائز و افتخارات علمی    
پیوندها